ślub

Wieczór panieński – oczekiwany mega pośpiech do Corony

Z powodu pandemii korony i związanych z nią ograniczeń w kontaktach większość zaręczonych par zdecydowała się na odłożenie ślubu. Dlatego nie było już wieczorów kawalerskich i panieńskich, które zwykle odbywają się w większych grupach. Jednak ze względu na obiecujący rozwój wydarzeń w ostatnich tygodniach dalszy kurs wygląda bardzo pozytywnie. Można się więc spodziewać dużego pośpiechu w tej dziedzinie.

Świętowanie wieczoru panieńskiego w związku z pandemią korony

Jak uczcić wieczór panieński po Corona?

W międzyczasie zarówno osoby zaszczepione, jak i wyzdrowiałe są zwolnione z obowiązujących wcześniej ograniczeń kontaktowych. Ponadto Dane dotyczące incydentów stały i wykazujący nadzieję trend spadkowy. Dlatego wiele par przywraca do życia swoje weselne plany i chce urządzić wieczór kawalerski przed każdym ślubem. W większości miast takie składy grupowe będą możliwe w dającej się przewidzieć przyszłości, jeśli zostaną podjęte odpowiednie środki ochronne. W związku z tym goście, którzy zostali już zaszczepieni lub wyzdrowieli, mogą bezpośrednio uczestniczyć w uroczystościach, podczas gdy pozostali muszą wykazać negatywny test. Ponieważ ograniczenia w podróżowaniu również zostały częściowo zniesione, Wieczór panieński na przykład odbywają się w europejskiej metropolii lub popularnym miejscu na wakacje. Mogą to być następujące cele:

  • Praga
  • Budapeszt
  • Paryż
  • Majorka
  • Ibiza

Dzięki niezwykłym lokalizacjom wieczór panieński gwarantuje niezapomniane przeżycie.

Zaplanuj i zorganizuj wieczór panieński

Dekoracja na wieczór panieński z balonami na zewnątrz

Kompleksowe planowanie i dokładna organizacja mają ogromne znaczenie, aby mimo Corony wszystko przebiegło bez problemów na wieczorze kawalerskim. Jeśli planowana jest wycieczka, organizatorzy muszą zadbać o przyjazd i wyjazd, w tym niezbędne testy oraz zakwaterowanie. Ponadto należy zarezerwować żądany program z różnymi wydarzeniami. Popularne jest zwiedzanie różnych barów i klubów w mieście, poprzedzone wspólną kolacją.

Uroczystości panieńskie na łodzi

Oferowane są również wycieczki po rzece na łodziach imprezowych, dzięki czemu można tam rozpocząć uroczystości i posiłki. Łódź następnie zabiera firmę do wybranych lokalizacji. Alternatywnie można sobie wyobrazić poruszanie się zabawnym rowerem do piwa lub elegancką limuzyną. Decydującą rolę w wyborze odgrywa dostępny budżet. Zazwyczaj kwota ta jest dzielona przez uczestników i państwo młodzi są zapraszani na wieczór panieński.

Sprzęt na wieczór panieński

Wieczory kawalerskie świętują zgodnie z ideami Corony

W międzyczasie stało się powszechną praktyką, że uczestnicy wieczoru kawalerskiego noszą ten sam strój. Kolorowe t-shirty z nadrukowanymi fajnymi lub bezczelnymi hasłami są bardzo klasyczne. Jednak zarówno pan młody, jak i panna młoda noszą szaty ślubne, które pełnią ważną rolę. Dla panny młodej może to być welon i biała koronkowa sukienka, podczas gdy pan młody nosi cylinder z muszką.

Wniosek

Wieczór kawalerski ponownie dozwolony po Corona

Ponieważ ograniczenia dotyczące Corony coraz bardziej się rozluźniają, wiele par chce wreszcie wziąć ślub. W ramach przygotowań w programie tradycyjnie odbywają się wieczory kawalerskie, aby pożegnać się z samotnym życiem z dobrą zabawą i najbliższymi przyjaciółmi.

Pomysły na wieczór panieński po Corona