ślub

Wesele z panoramą: Jak znaleźć idealne miejsce na event z fantastycznym widokiem

Sylwester i Walentynki to tradycyjnie popularne okazje na romantyczną propozycję małżeństwa. Zimowe dni zapraszają do świętowania wielkiej miłości we dwoje lub w gronie rodziny i przyjaciół. A jest wystarczająco dużo czasu, aby szczegółowo zaplanować zbliżający się ślub latem. Dla wielu par pojawia się pytanie, zwłaszcza po zaręczynach, gdzie powiedzieć tak. Dla wszystkich miłośników przyrody przynajmniej jedno jest pewne: świętowanie wesela z panoramą to coś wyjątkowego. Jednak znalezienie idealnego miejsca na wydarzenie na łonie natury może okazać się trudnym zadaniem. Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze.

Wesele z panoramą: trzeba to wziąć pod uwagę przy planowaniu

Ślub z Panoramą Jury Szwabskiej, popularną lokalizacją imprezy w pobliżu Stuttgartu Stuttgart

Z dala od zgiełku wielkiego miasta iz powrotem do natury. Jeśli świętujesz wesele z panoramą, Ty i Twoi goście będziecie cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem. Malownicze zachody słońca stanowią idealne tło dla zdjęć ślubnych. Możesz także bawić się do późna w nocy, ponieważ w pobliżu nie ma sąsiadów i nie musisz się martwić o nieproszonych gości. Większość miejsc eventowych na łonie natury jest również idealna dla rodzin z dziećmi, ponieważ mogą one bawić się na świeżym powietrzu przez cały dzień. A dla wszystkich gości przybywających z odległego miasta wesele staje się mini wakacjami.

Organizacja wesela w górach Restauracja Jura Szwabska

Ale choć brzmi to pięknie, dla wielu par rzeczywistość jest zupełnie inna. Ponieważ Państwo Młodzi często borykają się z licznymi wyzwaniami organizacyjnymi. Skomplikowany transport z powodu nieodpowiedniej infrastruktury lub ograniczeń w ruchu np. restauracja znajduje się w chronionym obszarze, brakujących lub niewystarczających miejsc parkingowych, brak noclegów dla gości znacznie utrudnia planowanie. Większość restauracji ma również duży taras, ale ograniczoną przestrzeń wewnętrzną. Wiele z nich posiada również mniejsze fronty okienne, aby podczas niepogody goście weselni nie mogli cieszyć się pięknym widokiem.

Ślub z panoramą: lista kontrolna lokalizacji wydarzenia

Ślub w górach Miejsce wydarzenia Stuttgart Waldcafe z pięknym widokiem na Albę Szwabską

Dlatego warto sporządzić listę kontrolną i wypełnić ją dla każdej lokalizacji wydarzenia z osobna. Podamy Ci przykładową listę kontrolną, dzięki której uzyskasz lepszy pomysł. W idealnej sytuacji Twoja lokalizacja ślubu powinna oferować:

1. Łatwy dojazd i wystarczająca ilość miejsc parkingowych dla wszystkich gości i pojazdów, które dostarczą dekoracje, tort i kwiaty w dniu ślubu.

2. Wystarczająca przestrzeń dla wszystkich gości w pomieszczeniu i jak największy taras.

3. Nowoczesny budynek z dużymi frontami okiennymi, które zapewniają szeroki widok.

4. Sprzęt gwarantujący komfort gościom: Klimatyzacja i nagłośnienie.

5. W razie potrzeby: dodatkowy pokój do rezerwacji.

6. Ładny widok panoramiczny.

Wesele z panoramicznym widokiem na Jurę Szwabską: Waldcafé Pfullingen

Ślub w górach Waldace Alb Szwabska

Znane restauracje, takie jak popularna Waldcafé Pfullingen Miejsce ślubu w pobliżu Stuttgartu?, oferują również inne elastyczne opcje użytkowania. Nowoczesny budynek jest malowniczo położony z zapierającym dech w piersiach widokiem na Albę Szwabską. Lokalizacja znajduje się w pobliżu Reutlingen, malowniczego miasta w sercu Badenii-Wirtembergii.

Waldcafé Pfullingen zachwyca szlachetną architekturą, która doskonale łączy tradycyjne i współczesne style architektoniczne regionu. Bogato przeszklone fronty wpuszczają mnóstwo światła słonecznego do nowoczesnego, klimatyzowanego wnętrza, w którym może pomieścić nawet 190 osób. Latem przesuwne szklane drzwi całkowicie scalają granicę między wnętrzem a przylegającym do niego tarasem o powierzchni 130 m².

Waldcafe Pfullingen Stoły i dekoracje stołów z kwiatami na wesele

Wysokiej jakości meble i funkcjonalne wyposażenie nie pozostawiają nic do życzenia. Gości można najpierw przywitać w zainstalowanym na stałe barze powitalnym drinkiem, a następnie stoły z wygodnymi krzesłami zapraszają do rozgoszczenia się. Kilka przegród i wiele opcji siedzisk zapewnia elastyczność w projektowaniu. Dodatkowe meble mogą być dostarczone na życzenie. Waldcafé Pfullingen oferuje kulinarną atrakcję z usługą cateringową Rauschenberger. W razie potrzeby można zarezerwować sąsiednią restaurację “Fritz”, w której znajduje się piwnica z doskonałymi winami. Goście mogą bawić się nagłośnieniem z głośnikiem i mikrofonem.

Dyrekcja Waldcafé Pfullingen z przyjemnością pomoże również w spełnieniu innych wymagań i może stworzyć indywidualny program rozrywkowy, zapewnić dodatkowe wyposażenie techniczne lub odpowiednio udekorować wnętrze.

Wesele w górach Jury Szwabskiej stylowo urządzony taras z dużą ilością miejsc

Jako nowoczesna lokalizacja eventowa, Waldcafé ze swoim szczególnym urokiem oferuje nie tylko idealną romantyczną oprawę na wymarzone wesele, ale także na urodziny, konferencje, warsztaty lub przyjęcia bożonarodzeniowe.

Zdjęcia z Waldcafé Pfullingen