ślub

Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne – 10 projektów rękodzieła

Dekoracje ślubne 10 projektów rzemieślniczych oryginalnych pomysłów

Ponieważ ramki do zdjęć można uzyskać praktycznie wszędzie i występują w wielu kształtach i kolorach, są doskonałym materiałem do dekoracji ślubu. Czasami wystarczy trochę farby. I żeby Ci udowodnić, jaka jesteś wspaniała Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne wybraliśmy dla Ciebie 10 oryginalnych przykładów. Oto jak możesz wykorzystać ramki do ceremonii ślubnej lub wesela:

1. Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne – zawieś ramkę w powietrzu

Pomysły na dekorację ramki na zdjęcia ślubne

Wybierz puste miejsce i zawieś kilka różnych Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne w różnych rozmiarach. W ten sposób Twoi goście mogą się z nimi bawić i na pewno będą ciekawe zdjęcia jako wspomnienia. W przypadku zdjęć byłoby jeszcze lepiej i fajniej, gdyby użyto Polaroida.

2. Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne – znak powitalny

Maluj czarną farbą tablicową na projektach kwiatowych

Do wyboru tablica i ładna Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne zaprojektuj skuteczny znak powitalny. Jeśli ramka jest biała, jest też świetny kontrast. Udekoruj szyld kilkoma pięknymi kwiatami i dodaj do niego księgę gości.

3. Ramki do zdjęć zamiast wazonów

Ramki do zdjęć z kwiatów stodoły układają pomysły

Ten pomysł na dekorację jest idealny na rustykalne wesele. Zawieś w różnych miejscach Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne i przymocuj do nich wiszące kwiaty. Nie myślisz, że to po prostu wyjątkowe?

4. Ramka na zdjęcia jako oparcie

Dekoracja na krzesło dekoracja ramki na zdjęcia gości pomysły na stół

Dekorując oparcia oprawionymi sylwetkami, dekoracja ślubna zyskuje majestatyczny wygląd.

5. Ramki do zdjęć jako dekoracje stołu

Projekty pomysły na dekorację stołu pień drzewa kwiaty wazon

Mniejsze ramki do zdjęć można znaleźć w każdym sklepie za 1 euro. Po prostu użyj ich do dekoracji stołu i oprawij identyfikatory lub numer stołu. Następnie dodaj kilka ładnych kwiatów i Twoja oryginalna dekoracja stołu jest gotowa. Jeśli jesteś złoty Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne każdy stół ma specjalny akcent.

6. Zamiast figurek ciasta

Twórz pomysły samemu ciasto biżuteria fajny projekt rzemieślniczy

Ten pomysł jest szczególnie odpowiedni, jeśli Twój tort weselny jest nieco mniejszy. Dodaj trochę wysokości do ciasta, przypinając monogram w ramce.

7. Romantyczne tło

Pomysły na dekoracje ślubne stwórz własny projekt

Stwórz romantyczne tło na wypadek, gdybyś chciał lub musiał pokryć określony obszar ściany. Możesz to zrobić, dodając ładne złote zasłony Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne i kolorowe kwiaty. Nie sądzisz, że byłoby to idealne tło, gdy czytasz sobie przysięgę ślubną?

8. Zdjęcia rodzinne

Pomysły na dekorację stołu weselnego sprawiają, że zdjęcia samemu stoją

W przypadku tych pomysłów możesz wybierać spośród szerokiej gamy momentów uchwyconych na zdjęciach. Takimi momentami mogą być własne zaręczyny lub ślub innych członków rodziny. Więc uwzględnij je we własnym wielkim dniu. Najlepiej wybrać zdjęcia czarno-białe, aby uzyskać bardziej romantyczny efekt i udekorować nimi stół na tort weselny.

9. Ozdoby na okulary

Ramka na zdjęcia Dekoracja ślubna stół z biżuterią

Co sądzisz o pomyśle wykorzystania tak maleńkich blaszek jako zawieszek na kieliszki, aby przypominały gościom o trzymaniu okularów??

10. Stolik do ciast

Twórz samodzielnie pomysły na dekoracje w formie bufetu

Pusty Ramki do zdjęć jako dekoracje ślubne może służyć jako efektowny element centralny dekoracji. Świadczy o tym również ten stół do ciast, na którym rozłożono różne ramki, między którymi z kolei umieszczono półmiski na tort.