ślub

Prezenty dla drużbów – 14 fajnych pomysłów na towarzyszy pana młodego

prezenty-druhny-pomysły-druhny-mężczyzna

Organizacja wesela może być bardzo stresująca dla nowożeńców i jest wręcz niewiarygodna bez pomocy drużbów, druhen i drużbów. Wykonasz wiele czynności związanych z przygotowaniami do ślubu, aby Państwo Młodzi mogli cieszyć się bezstresowym dniem ślubu. Byłoby więc miło, gdyby państwo młodzi podziękowali im miłym prezentem. W tym artykule zebraliśmy kilka świetnych pomysłów na prezenty dla Pana Młodego, które z pewnością docenią najlepsi kumple Pana Młodego.

Kim są druhny lub druhny płci męskiej na weselu??

pan młody-druhna-druhna-mężczyzna

Jeśli planujesz duże przyjęcie weselne, możesz włączyć swoich najlepszych przyjaciół na wesele, wykorzystując ich jako druhny i ​​stajennych. Druhny są zwykle najlepszymi przyjaciółkami panny młodej, które wykonują różne zadania związane z przygotowaniem ślubu. Męskim odpowiednikiem druhen są drużbowie, w języku angielskim drużbowie, którzy są wybierani przez pana młodego. Są to zazwyczaj bracia i najlepsi kumple, którzy wspólnie organizują wieczór panieński i towarzyszą panu młodemu na uroczystości weselnej.

W przeszłości państwo młodzi byli osobą, która prowadziła pannę młodą do ołtarza i chroniła wszystkich zaangażowanych w wesele przed ziemskimi niebezpieczeństwami. W dzisiejszych czasach to zwykle ojciec panny młodej prowadzi pannę młodą do ołtarza, więc zmieniły się obowiązki panny młodej i pana młodego. Druhny płci męskiej dbają teraz o dobry nastrój Pary Młodej i gości weselnych. Pomagają drużbowi w obowiązkach przed ślubem i odprowadzają druhny do ołtarza w dniu ślubu.

Ekskluzywne prezenty dla drużbów

prezenty-panny-panny-przewodnik-szkocka-kieliszek do whisky

Aby podziękować męskim druhnom za pomoc, jako pan młody możesz zdecydować się na wspaniały prezent. Prezenty dla Pary Młodej różnią się od upominków weselnych i powinny być wybierane specjalnie dla nich. Tutaj znajdziesz wiele świetnych pomysłów na każdy gust i budżet, które są odpowiednie zarówno dla druhen, jak i drużbów.

Jeśli lubisz od czasu do czasu pić whisky z parą młodą, to ten wysokiej jakości napój jest idealny na prezent. Nie chodzi nam jednak tylko o butelkę whisky, którą można kupić w każdym supermarkecie, ale o specjalny zestaw z dobrymi gatunkami whisky ze Szkocji. Ekskluzywny zestaw uzupełnia elegancki kieliszek do whisky i zapakowany w rustykalne drewniane pudełko upominkowe. Zamów tutaj

upominki-dla-wesele-przewodnik-wysokiej-jakosci-krawat-poszetka-pudełko-upominkowe

Na ślubie drużba i państwo młodzi powinni wyglądać równie elegancko, jak sam pan młody. Dlatego garnitur jest obowiązkowy na tradycyjnym weselu. Jeśli więc chcesz przygotować szczególnie wysokiej jakości prezenty dla druhen, możesz podarować im krawaty i poszetki do ich ślubnego stroju. Tutaj możesz zamówić piękny zestaw upominkowy w różnych kolorach z kaszmirowym szalikiem, krawatem i dwiema chusteczkami.

prezenty-przewodnik-weselny-akcesoria-zestaw-milosnicy-win

Ten szlachetny pomysł na prezent dla męskich druhen jest idealny dla miłośników wina. Zestaw akcesoriów zawiera wszystko, czego potrzebuje koneser wina. Poszczególne części są zapakowane w szlachetne pudełko wykonane z ciemnego drewna wiśniowego i można je przywieźć na każdą imprezę. Zamów tutaj

prezenty-drużba-drewno-zegarek

Zegarek jest uważany za uniwersalny prezent dla mężczyzn, który nadaje się na każdą okazję. Nawet wybierając prezenty dla drużbów, po prostu nie możesz się pomylić ze stylowym zegarkiem na rękę. Jednak wybierając ten wspaniały model wykonany z drewna, oddajesz wyjątkowy dodatek. Ponieważ jest wykonany z prawdziwego drewna, każdy model różni się nieco od drugiego i dlatego jest wyjątkowy. Ten piękny dębowy zegarek jest dostępny tutaj.

prezenty-przewodnik ślubny-portfel-zegarek-pióro-korkociąg-pudełko

Klasycznym wariantem prezentów dla drużbów są pudełka prezentowe, które zawierają typowe prezenty dla mężczyzn. Możesz więc rozdać kilka prezentów na raz, jeśli nie możesz zdecydować się na tylko jeden. Ten piękny zestaw upominkowy z eleganckim zegarkiem, praktycznym wielofunkcyjnym nożem, stylowym portfelem i długopisem zamówisz tutaj.

prezenty-torebki-męskie-skórzane

Każdy mężczyzna powinien mieć praktyczną kosmetyczkę, aby móc zapakować swoje produkty pielęgnacyjne w czasie podróży. Dlatego kosmetyczka nadaje się również jako prezent dla Pary Młodej, z której z pewnością skorzysta. Ta szlachetna skórzana torba ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania maszynek do golenia, pianki do golenia, dezodorantu, szamponu itp. i jest dostępna tutaj.

prezenty-dla-wesele-poradnik-wysokiej jakości-zestaw-grill-ze-stali-nierdzewnej

Kolejnym fajnym pomysłem na wysokiej jakości prezenty dla drużbów jest ten wspaniały zestaw do grillowania. Nie jest tajemnicą, że mężczyzn uważa się za mistrzów grillowania i dlatego każdy mistrz grillowania potrzebuje odpowiednich sztućców. Ten 16-częściowy zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz jako narzędzia do grillowania, a wszystkie narzędzia do grillowania ze stali nierdzewnej są zapakowane w praktyczną aluminiową walizkę. dostępny tutaj

Niedrogie prezenty dla drużbów

prezenty-dzialaj-biernik-ze-stali-nierdzewnej-kieszeni-butelka

Jeśli masz na weselu kilka druhen, a budżet jest napięty, możesz zdecydować się na tańsze prezenty. Na przykład możesz dać każdemu z nich fajną piersiówkę ze stali nierdzewnej. Idealnie nadaje się na grilla, piesze wycieczki i imprezy takie jak wieczór panieński. Możesz zamówić tę tanią piersiówkę tutaj.

prezenty-dla-wesele-lider-nowoczesna-muszka-drewno

Muchy wykonane z drewna są obecnie uważane za całkowity trend. Są naprawdę stylowe, a także idealnie komponują się ze strojem ślubnym. Jeśli więc chcesz przygotować stylowe prezenty dla drużbów, to z pewnością masz rację z drewnianą muszką. Otrzymasz ten elegancki dodatek z dwoma środkowymi częściami wykonanymi z tkaniny w szlachetnym kolorze. Zamów tutaj.

prezenty-przewodnik-weselny-tani-zestaw-przypinek-krawatów

Jeśli chcesz zaskoczyć męskie druhny małym prezentem jako podziękowanie, szpilki do krawata są do tego bardzo odpowiednie. Elegancka szpilka do krawata jest zawsze używana, szczególnie dla mężczyzn, którzy pracują w świecie biznesu. U nas możesz zamówić zestaw z łącznie ośmioma szpilkami do krawata i znaleźć odpowiednią dla każdej Pary Młodej.

prezenty-dla-wesele-przewodnik-whisky-kamienie-kamienie-chlodzące

Ten prezent jest idealny dla wszystkich koneserów, którzy lubią napój na zimno, ale nie chcą go rozcieńczać lodem. Tak zwane kamienie chłodzące zapewniają, że napój jest chłodny bez wkładania do niego kostek lodu. Pakowane są w eleganckie pudełko i dostarczane jako zestaw ze szczypcami, podkładką i kartą użytkownika. Wspaniały prezent dla drużbów dostępny jest tutaj. Możesz połączyć ten prezent z dobrym cygarem.

Spersonalizowane pomysły na prezent dla Pary Młodej

prezenty-przewodnik ślubny-spinki do mankietów-pudełko

Jeśli chcesz przygotować wyjątkowe prezenty dla drużbów, możesz je spersonalizować. Wiele wspaniałych pomysłów na prezent można ozdobić indywidualnym grawerem i tym samym specjalnie zaprojektowanych dla twoich drużbów, którzy pomagają w weselu. Spinki do mankietów są uważane za piękną biżuterię dla mężczyzn i służą również do zapinania mankietów. U nas zamówisz eleganckie spinki do mankietów z indywidualnym grawerem.

prezenty-wesele-lider-spersonalizowany-zapalniczka-grawer

Grawer na spersonalizowany prezent dla druhen męskich może być połączony ze ślubem, jak również czysto osobistym. Na przykład możesz mieć małe podziękowanie i datę ślubu lub po prostu wygrawerowane imię młodej pary. Stylową zapalniczkę z indywidualnym grawerem zamówisz tutaj.

prezent-dla-wesele-przewodnik-spersonalizowany-kufel-piwa

Prawie każdy mężczyzna lubi pić piwo i czekałby na swój własny kufel do piwa. Dlatego możesz zamówić spersonalizowane kufle do piwa jako prezenty dla Pary Młodej, które ozdobione są imieniem każdego z Twoich towarzyszy na weselu. Kufle do piwa z kamienia z indywidualnym grawerem można zamówić tutaj.