ślub

Porady ślubne na świeżym powietrzu, zachwyć wszystkich gości weselnych

Ogrodowy obrus-obrus-baldachim weselny

Ślub plenerowy jest naprawdę świetny. Ale może to również prowadzić do katastrofy makijażu, jeśli panna młoda nie jest uzbrojona w oszczędzające przybory, takie jak bibuła i wodoodporny tusz do rzęs. W tym artykule mamy kilka pomocnych wskazówek dotyczących ślubu na świeżym powietrzu, które pomogą Ci uniknąć problemów z makijażem i fotografią. Więc Twój ślub przebiegnie idealnie.

 Wskazówki dotyczące makijażu na ślub w plenerze – przygotuj skórę

Róż do policzków - wesele - na zewnątrz - Pędzel do pudru Bride

Jedna z najważniejszych wskazówek na ten temat Ślub plenerowy Jeśli chodzi o makijaż, zanim zaczniesz nakładać makijaż i nakładać makijaż w ogóle, przede wszystkim dokładnie przygotuj strefę T na twarzy. Poleca to również Amanda Shackleton, celebrytka fryzjerka i wizażystka.

Pierwszy krok do perfekcyjnego makijażu na wesele w plenerze

Bibuła-do-makijażu-nałożenie-makijażu-panny młodej

Panna młoda powinna również używać bibuły do ​​poprawiania makijażu, zamiast ciągłego ponownego pudrowania. „Podkład powinien być podkładem mineralnym. Dotyczy to nie tylko pokrycia, ale także istniejącego współczynnika ochrony przeciwsłonecznej ”- poleca Heather Adessa, szefowa firmy i główna wizażystka w Glo Beauty Bar w Mamaroneck w stanie Nowy Jork, w jednej ze swoich porad dotyczących makijażu. dla Ślub w plenerze. „W zależności od marki i konsystencji Podkład Mineralny posiada współczynnik ochrony przeciwsłonecznej od 4 do 22.”

Ważna wskazówka przy wykonywaniu makijażu – unikaj błyszczyka

Makijaż - ważne - wskazówka - dobór koloru - pomadka - ślub

Najlepiej trzymać się z daleka od błyszczyków i zaufać matowym ustom. Shackleton ostrzega: „Nie będziesz chciał, żeby podczas ślubu wiał wiatr i włosy przyklejały się do ust. Co za katastrofa na Ślub w plenerze!

 Używaj wodoodpornego makijażu

Makijaż-panna młoda-tusz do rzęs-nałóż-makijaż

Niezależnie od tego, czy Twój ślub odbywa się w plenerze, w pomieszczeniu, w ciągu dnia czy wieczorem, zdecydowanie powinieneś wybrać wodoodporny makijaż. Shackleton mówi, że zawsze używa wodoodpornego makijażu. Aby pomóc jej w makijażu na ślub, zdradza, że ​​zaczyna od podkładu matującego, a następnie nakłada bazę z silikonem, żelowym eyelinerem i wodoodpornym tuszem do rzęs, aby się nie rozmazywał. Na koniec używa wykańczającego sprayu do utrwalenia makijażu.

 Zwróć uwagę na porę dnia

Zaplanuj Ślub Zegar Kwiatowy Tort Weselny

Pora dnia, w którym odbędzie się wesele, będzie również decydować o tym, jaki makijaż wybrać. „Słońce jest najsilniejsze wczesnym popołudniem i jest tuż nad głową. To nie jest najkorzystniejsze światło i może rzucać cienie pod oczy ”- mówi Shackleton w jednej ze swoich wskazówek dotyczących makijażu na ślub. Na wesela, które odbywają się wczesnym popołudniem, używa korektora, który ma w sobie odrobinę rozświetlacza, aby światło słoneczne odbijało się z powrotem, a skóra pod oczami nie wyglądała na zmęczoną i ciemną. Inne wskazówki dotyczące ślubu w plenerze są takie, że wybierają również lżejszy ogólny makijaż na tę porę dnia niż na późniejsze wesela. Używa nieco więcej koloru na ustach i policzkach i sprawia, że ​​oczy wydają się prostsze. „Żadna panna młoda nie chce stać tam w biały dzień z nadmierną ilością makijażu” – mówi.

Ceremonia ślubna wieczorem

Nowożeńcy-tańczą-na świeżym powietrzu-w środkowym ogrodzie

W przypadku ślubów, które odbywają się później w ciągu dnia, Shackleton podkreśla oczy nieco większą ilością eyelinera, cienia do powiek lub obu. „Przyćmione światło jest przyjemne, a kiedy robi się ciemno i zapalają się świece i latarnie, będziesz potrzebować większego nacisku na oczy” – mówi.

Zdjęcia w plenerze

przydatne propozycje ślubne kwiaty panny młodej profesjonalne zdjęcia

Na wesele w plenerze ważny jest nie tylko wybór makijażu. Dlatego mamy kilka profesjonalnych wskazówek ślubnych, które podpowiedzą, jakie oświetlenie jest najkorzystniejsze dla zdjęć. Alissa Pagels, kierownik ds. komunikacji wewnętrznej w George Street Photo & Film przedstawia kilka wskazówek dotyczących wesela w plenerze na George Street, w tym, jak najlepiej będzie wyglądać para młoda na Twoich zdjęciach ślubnych.

Oświetlenie i temperatura

Łąka-ślub-panna młoda-panna młoda-na zewnątrz

„Jedną z największych różnic między weselami plenerowymi i wewnętrznymi jest oświetlenie i temperatura”, wyjaśnia Pagels. „Podczas ślubu w pomieszczeniu fotograf ślubny musi radzić sobie ze słabym oświetleniem i ograniczoną przestrzenią. Wesela w plenerze mogą być o wiele większym wyzwaniem. Najtrudniej jest, gdy ślubowi towarzyszy silne słońce na świeżym powietrzu. Wtedy Twoi goście najprawdopodobniej będą wykręcać oczy, pocić się i nosić okulary przeciwsłoneczne. Słońce rzuci też niekorzystne cienie pod nos i oczy.”

Pod białym baldachimem

Baldachim-ślub-ogród-biały-kolor

Według wskazówek firmy Pagels dotyczących ślubów na świeżym powietrzu, duży, biały namiot ogrodowy jest najlepszy na idealne wesele na świeżym powietrzu. „Białe tkaniny rozpraszają światło w słoneczny dzień, dzięki czemu na ogół powstaje przyjemny blask. Ponadto fotografowie mogą zamontować reflektory na górze o zachodzie słońca, aby bezpośrednio uniknąć wyładowań atmosferycznych.”

Zdjęcia w ogrodzie

Długa sukienka z fontanną dla pary ślubnej

Fotograf może też zdecydować się na „odwrócenie” uroczystości, aby słońce znajdowało się za gośćmi i użyć lampy błyskowej, aby dodać światło wypełniające ”- mówi.

Natura w tle

Para nowożeńców Drzewo Daylight Bukiet Pocałunek

Świetnym sposobem na uniknięcie silnego południowego słońca jest sytuacja, gdy wszyscy znajdują się w otwartym cieniu, takim jak gęsty obszar zalesiony lub zacieniona strona budynku. Najlepszą techniką jest rozpoczęcie od optymalnych warunków, zamiast walki z silnym, bezpośrednim słońcem ”- mówi Pagels w jednej ze swoich wskazówek dotyczących ślubu na świeżym powietrzu.

Kroki do idealnego zdjęcia

Ogród-wesele-taniec-deszcz-wieczorne światło

„Zadaniem fotografa jest znalezienie odpowiedniego oświetlenia”, wyjaśnia w jednej ze swoich wskazówek dotyczących ślubu w plenerze. „Czasami panna młoda i pan młody nie zdają sobie sprawy, że są w silnym świetle słonecznym i zadaniem fotografa jest wyjaśnienie, jakie warunki są najlepsze do zdjęć”.

Zewnętrzny ślubny wazon na kwiaty wieczorowe

Gość Ślub Na Zewnątrz Para Nowożeńców

Ślubne białe krzesła tekstylne

Piedestał-okulary-rozmowy-panna młoda

100 pomysłów na dekoracje ślubne – uroczystości w wiejskim klimacie