ślub

Planowanie ślubu – 8 wskazówek, jak uniknąć błędów

myślący przyszłościowo pan młody

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych rzeczy w życiu, może to być z przygotowaniem i Planowanie wesela zdarzają się wpadki lub pomyłki. Może się to zdarzyć nawet najbardziej doświadczonemu organizatorowi. Dlatego to normalne, że panna młoda popełnia pewne błędy. Aby zminimalizować ryzyko wpadek, mamy kilka wskazówek dotyczących Planowanie wesela ułożyć dla Ciebie. Pomogą Ci uniknąć błędów.

1. Planowanie wesela – Lista gości

zaplanuj listę gości stwórz pomysły

Zdecydowanie powinieneś wcześniej zaplanować liczbę gości Planowanie wesela Zrób to sam. Podobnie nie powinieneś rozpoczynać przygotowań do ślubu, dopóki nie będziesz pewien liczby. Przykre niespodzianki mogą się zdarzyć, jeśli zaplanowałeś małe, przytulne wesele i spodziewasz się go, a nagle pojawia się dwa razy więcej gości, którzy np. zostali zaproszeni przez innych członków rodziny. Ustalcie więc liczbę gości i odpowiednio zaplanujcie resztę wesela.

2. Planowanie wesela – Poznaj pomysły swojej przyszłości

plan, aby pan młody miał coś do powiedzenia

O ile omawiałbyś każdy szczegół ze swoim potencjalnym partnerem, pamiętaj, że mężczyźni po prostu nie są stworzeni do przyswajania mnóstwa informacji. Mimo to powinieneś spróbować dowiedzieć się, jak dokładnie wyobraża sobie szczegóły. W końcu twój mężczyzna powinien być zestresowany pomimo Planowanie wesela nadal masz poczucie, że jesteś obecny i tam dla niego. Aby to zrobić, możesz np. określić dzień tygodnia, w którym ślub będzie omawiany i omawiany. Aby każdy mógł podzielić się swoimi opiniami i pomysłami, nie denerwując się nawzajem i każdy może mieć pewność, że został wysłuchany.

3. Zmiany w ostatniej chwili

Pomysły na dekorację stołu drewniane kwiaty na stół

Każda kobieta ma już pomysły na idealny ślub pod względem kolorystyki, dekoracji i sukni. Ale często zdarza się, że te pomysły zmieniają się w trakcie Planowanie wesela reszta. Jeśli na przykład wyobraziłeś sobie ślub w kolorze różowym, z różową sukienką i różami jako kwiatami, to może się zdarzyć, że po kilku tygodniach zdasz sobie sprawę, że masz większą różnorodność pod względem kolorów, kwiatów i ozdób. Aby takie zmiany w ostatniej chwili były możliwe, ważne jest, abyś był świadomy siebie podczas Planowanie wesela zostaw wystarczająco dużo wolności. W ten sposób nie będziesz mieć żadnych problemów ani stresu, jeśli nadal będziesz chciał coś zmienić. Przeciwnie! Zdziwisz się nawet, jak łatwo to może być.

4. Planowanie ślubu – rozmiar sukni ślubnej

Panna młoda przymierza sukienkę

Która kobieta tego nie wie: znajdujesz upodobanie w ubraniu na specjalną okazję i kupujesz go w mniejszym rozmiarze. Plan to dieta i ćwiczenia, aż osiągniesz odpowiedni rozmiar. Ale bądźmy szczerzy. Zazwyczaj ten plan kończy się katastrofą i poszukiwaniem nowego stroju w ostatniej chwili. Należy również unikać tego błędu przy wyborze sukni ślubnej Planowanie wesela nie mylić. Więc lepiej kup go od razu w odpowiednim rozmiarze. Oczywiście nie chcemy przeszkadzać Ci w zrobieniu czegoś dla Twojej sylwetki. Ale uspokój się i nie zapomnij, że poślubiasz kogoś, kto cię kocha za to, kim jesteś.

5. Planowanie wesela – budżet

Określ budżetową uroczystość ślubną

Nawet najdokładniejsze Planowanie wesela może się zdarzyć, że nagle okaże się, że przekraczasz ściśle ustalony budżet. Nawet jeśli wziąłeś wszystko pod uwagę, porównałeś ceny i poczyniłeś kompromisy. Nie bez powodu budżet jest jedną z najbardziej przerażających rzeczy w planowaniu ślubu. I tak nie rozpaczaj. Usiądź ze swoim narzeczonym i przejrzyj wszystko bardzo dokładnie. Zastanów się, jakie zaplanowane rzeczy możesz jeszcze zrobić bez lub wymienić. Każdy z was może skompromitować jednego lub dwóch więcej, aby żadne z was nie czuło się pokrzywdzone.

6. Nie pozwól, aby łzy płynęły nad drobiazgami

nie planuj łez zachowaj spokój

To, że zaproszenia po wydrukowaniu czy może dekoracje stołu nie do końca są tym, czego oczekiwałeś podczas Planowanie wesela się rozwinęły, tak naprawdę nie ma powodu do paniki od razu. Zastanów się nad następującymi kwestiami: Czy ten niezbyt fatalny błąd będzie miał dla ciebie znaczenie za rok? Mało prawdopodobne! Więc zanim wpadniesz w kryzys nerwowy, powinieneś pomyśleć dwa razy, a potem zdać sobie sprawę, że większość tego rodzaju rozbieżności nie jest tak naprawdę ważna. Może to jednak oczywiście mieć miejsce również w okresie Planowanie wesela pojawia się poważny problem. Jeśli tak, powinieneś zrobić wszystko, aby to naprawić.

7. Planowanie ślubu – Podziel pracę

planować pozwolić innym pomóc

ten Planowanie wesela to stresująca sprawa. Z tego powodu niekoniecznie musisz robić wszystko sam, ale możesz zaangażować kilka osób. Może to być twoja matka, siostra lub przyjaciele. Ale oczywiście nie należy ich też przeciążać pracą. Upewnij się, że każdy musi zaplanować tylko jedną konkretną rzecz (np. dekoracje stołu, kompozycje kwiatowe itp.), aby Twoi bliscy również mogli cieszyć się przygotowaniem i Planowanie wesela mieć.

8. Planowanie wesela – wieczór panieński i wieczór panieński

Pomysły na przyjęcie planowanie ślubu

Te dwie imprezy, które zwykle odbywają się wieczorem przed ślubem, budzą odważne emocje i są prawdziwymi konsumentami energii. Powszechnym towarzyszem jest oczywiście alkohol. Zalecamy, aby nie umieszczać tego wydarzenia w ostatni wieczór, ale raczej świętować tydzień przed ślubem. W przeciwnym razie w dniu ślubu poczujesz się zmęczony i bezwładny. Jako panna młoda narażasz się również na cienie pod oczami, których nawet makijaż może nie być w stanie ukryć. Zamiast tego należy iść spać wcześnie wieczorem przed ślubem, aby następnego dnia wyglądać i czuć się świeżo i wypoczęte.

zaplanuj prezenty podróżuj wakacje

Nawet jeśli przygotowania do ślubu są gorączkowe, to nadchodzi miesiąc miodowy – wspólnie odkrywajcie świat!

planowanie szczęśliwej narzeczonej pana młodego

Szczęśliwego dnia ślubu – świętuj swoją miłość