ślub

Nowoczesna księga rodzinna z kreatywnym wewnętrznym działaniem

nowoczesna księga rodzinna szlachetny design-niebiesko-zielony-motyw-zindywidualizowany

Małżeństwo cywilne jest prawnym fundamentem miłości. Tylko dzięki nim małżeństwo staje się rzeczywiście ważne. Na przykład ślub czysto kościelny lub ślub wolny bez wcześniejszego ślubu cywilnego nie wystarczy. W tym celu pewne procedury administracyjne muszą zostać zakończone z wyprzedzeniem i muszą zostać przedstawione różne dokumenty. Ale nie martw się, biurokratyczny akt ślubu cywilnego może być bardzo piękny i udać się przy odpowiednim zaplanowaniu. Jest wiele drobiazgów i dodatków, które sprawią, że Twój ślub cywilny stanie się trochę bardziej romantyczny. Możesz wcześniej omówić szczegóły ślubu z sekretarzem stanu: wymiana pierścionków, świadków, podkład muzyczny, śluby indywidualne. To, co mogłoby jeszcze bardziej uroczyście uatrakcyjnić ceremonię zaślubin, to nowoczesna księga stadna o szlachetnym designie – z niej lubi się pisać początek rodzinnej historii. W dzisiejszym artykule dowiesz się czym jest rejestr rodzinny, czy trzeba go kupić w urzędzie stanu cywilnego, co w nim jest i gdzie jeszcze można znaleźć piękne wzory.

Potrzebujesz książeczki rodzinnej na ślub??

księga metrykalna rodziny szlacheckiej co-jest-w-dokumentach

Przy zawieraniu małżeństwa uzyskanie rejestru jest opcjonalne. Miłą tradycją jest jednak otrzymanie aktu małżeństwa od rejestratora podczas ceremonii ślubnej. Wybrany rejestr możesz wcześniej oddać do urzędu stanu cywilnego, wtedy będzie gotowy na ceremonii ślubnej.

To Księga stadna Rodzina klasycznie służy jako miejsce przechowywania najważniejszych dokumentów rodzinnych, takich jak akty małżeństwa, akt ślubu kościelnego, akty urodzenia dzieci, akty chrztu, akty zgonów członków rodziny itp. Masz więc wszystkie ważne dokumenty razem i zawsze pod ręką.

Co trafia do rejestru rodzinnego?

nowoczesna książeczka rodzinna-przegląd ślubów-rocznice-życie wewnętrzne

Ale cel książki rodzinnej wykracza daleko poza czystą funkcjonalność. ten ślub to bardzo szczególny rodzaj wydarzenia, początek życia małżeńskiego. Dwoje ludzi mówi sobie „tak” i decyduje się dzielić ze sobą swoje życie. Jak powiedział kiedyś wielki duński filozof Søren Kierkegaard: „Małżeństwo jest i pozostaje najważniejszą odkrywczą podróżą, jaką człowiek może podjąć”. Książka rodzinna jest również wspaniałym towarzyszem dla nowej rodziny. W ten sposób możesz zebrać wszystkie te wspomnienia, wydarzenia i chwile szczęścia z życia razem i zachować je dla przyszłych pokoleń. Piękna księga rodzinna, której po ślubie nie trzeba chować do szuflady, ale wziąć ją do ręki i przerzucać raz po raz, czyż nie tak łatwo ją znaleźć? Ale wręcz przeciwnie! Niedawno dostaliśmy wspaniałe rodzinne księgi Glück & Odkryliśmy błogosławieństwa i jesteśmy po prostu zachwyceni!

Wkładki do nowoczesnej księgi stadnej

nowoczesna-rodzinna-książka-w-treści-kreatywna-szczęście-błogosławieństwo

Świeże kolory, nowoczesny design i wysoka jakość wykonania – książki rodzinne od Glück & Błogosławieństwa zachwycają nie tylko swoim niepowtarzalnym wyglądem, ale także starannie dobranym wnętrzem i drobnymi, przemyślanymi dopracowaniami. Działają znacznie więcej niż urocze, pamiątkowe albumy, w których można uwiecznić ważne chwile z życia rodzinnego. Szczególnie podobają nam się twórczo zaprojektowane wewnętrzne strony, które podzielone są na cztery rozdziały: świadectwa, przypomnienia, gratulacje oraz informacje na temat prawa małżeńskiego. Te księgi rodzinne nie są nudnymi teczkami na oficjalne dokumenty rodzinne. „Najbardziej zaskakujący prezent”, „Najbardziej wzruszający moment”, „Gość w najdłuższej podróży”: Dzięki tym i wielu innym sugestiom, cenne wspomnienia ślubne mogą zostać zapisane w księdze rodzinnej. Treść można również rozbudować dzięki zestawom uzupełniającym.

szczęście & Błogosławieństwo Stammbuch: Wszystko z miłością

Nienaganna jakość i bardzo ładne wykonanie, proste a zarazem bardzo szlachetne. Na pewno chcesz zabrać ze sobą tak kochającą księgę rodzinną w wieczność i wypełnić ją jak największą liczbą szczęśliwych rodzinnych wydarzeń!

© Zdjęcia szczęścia & błogosławieństwo