ślub

Fryzury ślubne z wybiegów mody świata

marchesa-kolaż-panna młoda-moda-2014

Na najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety, dzień ślubu, fryzura ślubna jest niewątpliwie jedną z atrakcji tego niezapomnianego wydarzenia. Przywiązujemy dużą wagę nie tylko do odpowiedniego doboru ubrań i biżuterii oraz wszystkiego, co jest w tym dniu niezbędne, ale także do stylizacji włosów.

Fryzury ślubne polecane przez światowych guru mody

cztery pomysły-panna młoda-fryzura-2014-lato

Włosy muszą współgrać z wizją panny młodej, jej wewnętrznym nastrojem i kształtem twarzy. I oczywiście ich preferencje. Jest wiele fajnych wskazówek, wśród których trudno znaleźć ostateczną wersję Fryzury ślubne wybierać.

Fryzury ślubne 2014 – włosy ułożone w kok, dużo brokatu i motywów kwiatowych

szykowna-fryzura-ślub-panna młoda-kolaż-2014

Dziś chcemy dać Wam na to kilka pomysłów Fryzury ślubne podziel się, wszystkie pochodzą z wybiegów mody na świecie, zapierają dech w piersiach i chcemy tylko mieć nadzieję, że i my możemy obudzić Twoją inspirację na najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety.

Kolekcje mody Elie Saab można scharakteryzować słowami kobiecy dotyk, przezroczyste tkaniny, hafty, kamienie i perły. W jego kolekcji sukien ślubnych widzimy różnorodne stylizowane fryzury w kok z wieloma akcentami. Akcenty wolą być w harmonii z detalami, takimi jak kwiecista sukienka, perły, pióra lub welony ślubne, lub mogą być również częścią tych elementów.

Bardzo modne są podwójne tasiemki z mnóstwem brokatowych elementów i tiara. Możesz sprawić, że zwykła fryzura będzie oszałamiająca. Pamiętaj, aby dodać również świeże kwiaty do włosów.

Małe lub duże bujne kwiaty są teraz doskonałym dodatkiem do sukienki w kwiatowy print. Aby Twoja wizja była bardziej imponująca, umieść kwiaty we włosach, a także na butach, na wypadek gdyby Twoja sukienka była krótsza.

Typowo kobiecy szyk panuje w modowej kolekcji Marchesa, gdzie również można zobaczyć wiele koronek i szlachetnych tkanin. Jeśli wolisz nosić luźne włosy, zrób delikatne fale za pomocą lokówki i dodaj delikatne pióra z jednej strony. W ten sposób uzyskujesz naprawdę piękny wygląd!

Jeśli planujesz swój ślub nad morzem, dodaj egzotyczny akcent swoim włosom, dodając świeże kwiaty. Widać to w prezentacji kolekcji mody Monique Lhuillier. Ułóż we włosach lekko opadające loki, stwórz idealnie proste włosy lub zapleć klasyczny warkocz, a jako akcent wybierz orchideę w swoim ulubionym kolorze. Oczywiście możesz również dodać kwiat, który jest obecny w twoim bukiecie ślubnym. W naszej galerii możesz zobaczyć więcej pięknych pomysłów na fryzury ślubne, w których możesz znaleźć nowe inspiracje na swój własny dzień ślubu.

20 najbardziej efektownych fryzur ślubnych wszech czasów

Fryzury ślubne – 30 eleganckich pomysłów na stylizację włosów

Fryzura na sukienkę bez ramiączek – 33 pomysły na ślub i ukończenie szkoły

Codzienny kok

rafael-cennamo-fryzura-casual-wybieg

Włosy zaplecione w romantyczny warkocz

Marchesa-kolaż-trzy-pomysły-sukienka na fryzurę

Prosta i praktyczna fryzura

marchesa-wedding-2014-back-frontal

Bogata dekoracja wykonana z tworzywa sztucznego

wybieg-2014-projektant-fryzury-ślubne

Dwa warianty eleganckich fryzur

kolaż-run-bridge-panna młoda-2014-fryzura

Tiara we włosach

fryzury-weselne-tryb-most-2014

Ta fryzura pasuje również do krótkich włosów

przypięta-fryzura-buat-2014-lato

Delikatna klasyka

elie-saab-run-bridge-fryzury-2014

elie-saab-pomysły-projektanta-fryzury

suknia-weselna-fryzura-wybieg-2014

Fryzury Ślubne Projektant Marchesa Wybieg 2014

fryzura-ogrodowa-panna młoda

Armsale-ślub-2014-fryzury-ślubne-wybieg