ślub

Fascynator ślubny – szlachetny dodatek do włosów dla panny młodej

fascynator-ślub-kwiat-przezroczysta-tkanina-piór-akcent

Fascynator to ozdoba głowy lub włosów dla panny młodej, która jest obecnie bardzo modna. Powodem tego jest to, że łączy w sobie kilka właściwości odpowiednich na tę okazję. I to jest Fascynator ślubów jednocześnie romantyczna, elegancka i efektowna. To świetna alternatywa dla klasycznego welonu, jeśli szukasz bardziej oryginalnego dodatku.

Fascynator ślubny – materiały

fascynator-ślub-subtelne-pióra-pomysł na majsterkowanie-cyrkonie-pióra-biały-makijaż

Fascynator ślubny może składać się z różnych wzorów, przy czym materiały również się różnią. Elementem może być tkanina, ale także romantyczna koronka, a nawet piórka. Siatka jest również zmienną częścią fascynatora i nadaje wyglądowi niezbędną elegancję.

Fascynator ślubny z dekoracjami

Fascynator do ślubnych koralików-biżuterii-opaski-dekoracji

Istnieją również różne ozdoby. Osiąga się to za pomocą cekinów, pereł lub dżetów. Wybór materiału dekoracyjnego zależy głównie od Twojej sukni ślubnej. Jeśli jest ozdobiony wieloma perłami, fascynator ślubu również powinien mieć perły.

Mocowanie fascynatora

fascynator-ślub-opaska-cyrkonie-kwiat-biała-suknia ślubna

Fascynator można przymocować do głowy na różne sposoby. Po pierwsze, są spinki do włosów. Zaletą jest to, że nie można ich zobaczyć i wydaje się, że fascynator sam zostanie we włosach na wesele. Inne opcje to opaski na głowę, opaski do włosów lub grzebień, który również można sprytnie przykryć włosami.

Fryzura ślubna z fascynatorem

Fascynator-ślub-fryzura-ślubna-pomysł-kwiat-szykowny-elegancki

Zaletą tego ślubnego fascynatora jest to, że pasuje do każdego rodzaju włosów. Nadaje się zarówno do krótkich, jak i długich włosów i może być noszony z fryzurą półotwartą lub otwartą. Twój wygląd jest szczególnie elegancki, jeśli połączysz fascynację z updo.

Siatka na twarz

fascynator na wesele subtelna-koronkowa-blossom-net-design

Welon można cudownie zastąpić fascynatorem ślubnym, do którego przymocowana jest również siatka na twarz. Może to obejmować całą górną połowę twarzy lub po prostu przebiegać wzdłuż zewnętrznej krawędzi. To zależy wyłącznie od twojego gustu. W każdym razie da ci to elegancki akcent

Fascynator dla gości

fascynator-ślub-strój-goście-czarne-dodatki do włosów-druhna

Fascynator ślubny musi być noszony nie tylko przez pannę młodą. Jako gość masz również okazję ozdobić swoją fryzurę tymi atrakcyjnymi dodatkami do włosów. Fascynator to również świetny pomysł dla druhen.

Wybór koloru na wesele

Fascynator ślubny jedwab-łososiowy kolor-vintage-style-haft

Pod względem kolorystycznym nie ma ograniczeń co do ślubnego fascynatora. Oprócz klasycznej bieli lub kremu możesz również wybrać jasny kolor. W ten sposób dodasz ciekawy akcent i sprawisz, że fryzura będzie się jeszcze lepiej wyróżniać.

Wymiana kapelusza

fascynator-ślub-styl-vintage-koronkowa-sukienka-piórka-zasilacz-czapki

Fascynator ślubny nadaje się również jako zamiennik kapelusza. Są świetne projekty, które są bardzo zbliżone do kapelusza, a jednocześnie wyglądają bardziej oryginalnie.

Dołącz fascynator

fascynator-ślub-duża-kokarda-bez-ramię-biała-projekt-damska

Być może zastanawiasz się, gdzie umieścić fascynator? W zasadzie to zależy wyłącznie od Ciebie. Może znajdować się z boku, dalej z tyłu lub na czubku głowy. Wypróbuj różne miejsca, aż spodoba Ci się wygląd.

Kwiaty na ślub

fascynator-ślub-piwonia-look-vintage-opaska do włosów-rude-włosy

Fascynator ślubny może składać się z kwiatów, dzięki czemu wygląda bardzo romantycznie. Kwiaty mogą być wykonane z tkaniny, ale mogą też być prawdziwe. Wybierz je w dowolnym kolorze.

Ładne dekoracje

fascynator-ślub-koronki-projektowanie-wstążki-romantyczne-dodatki do włosów-siatka-kolczyki

W tym ślubnym fascynatorze siatkę również ozdobiono perłami. To świetny pomysł, gdy siatka nie znajduje się przed twarzą. Jest też delikatna koronka m.in. w formie wstążek.

Fascynator ślubny – proste nakrycie głowy z piór

fascynator-ślub-prosty-piórkowy-akcent-nakrycie głowy-retro-vintage-bun

Jeśli chcesz, aby było to dość proste, możesz wybrać fascynator na ślub, który składa się tylko z białych piór. Wyróżnia się, ale nie za bardzo. Delikatny, romantyczny wygląd będzie przypominał wszystkim gościom księżniczkę łabędzia.

Akcesoria z pętli

fascynator-ślub-kokarda-ślubna-akcesoria-updo-czerwona-szminka

Fascynator ślubny składający się z kokardki wygląda bardzo figlarnie. Może to być gęsta tkanina w dowolnym kolorze, delikatna, przeźroczysta tkanina lub koronka. Wybór nalezy do ciebie. Możesz nawet samodzielnie wykonać ten projekt.

Pomysł na fascynatorkę na wesele z siateczką na twarz

Fascynator-Welon-Welon-Zamiennik-Kapelusz-net-romantyczny

Ten ślubny fascynator obejmuje tylko niewielką część twarzy. Tworzy to pewien tajemniczy i jednocześnie efektowny wygląd. Zwróć uwagę na perły w sieci twarzy, wybierz mniejsze rozmiary i nie przesadzaj z liczbą.

Elegancka kość słoniowa

fascynator-ślub-elegancki-retro-kości słoniowej-pomysł-fryzury-ślubne-design

Kolor kości słoniowej jest elegancką alternatywą dla klasycznej bieli i w formie fascynatora może być świetną odmianą od białej sukni na ślub. Tkaninowe kwiaty wykonane z lnu to bardzo oryginalny pomysł i wspaniale komponują się z koronką.

Haft

fascynator-ślub-kremowy-kolor-koronkowy-haft-perłowe-loki-włosy

Haft to świetny pomysł na wybór ślubnego fascynatora. Taki wzór można wspaniale dobrać jako akcent do prostej sukni ślubnej. Połącz ten styl vintage z zabawną kokardką.

Fryzura z luźnych włosów

fascynator-ślub-szampański-kolor-perłowy-otwarte włosy-panna młoda

Jak widać, ślubna fascynatorka wygląda bardzo atrakcyjnie nawet z rozpuszczonymi włosami. Wspaniale może zastąpić prosty pałąk lub opaskę na głowę. Połącz z pasującymi kolczykami.

Projekt wykonany ze wstążek

fascynator-brunette-wesele-panna młoda-bez ramiączek-suknia-ślubna-szlachetny-kolczyk-biżuteria

Zwykłe wstążki świetnie nadają się do różnych projektów. Można stworzyć wiele pętli, które z kolei nadają się dla weselnego fascynatora. Dodaj więcej piór, aby uzyskać romantyczny wygląd.

Sztuczna róża

fascynator na ślub akcesoria do włosów-siatka-łańcuszek-białe-perły

Ten ślubny fascynator połączony jest z subtelnym, białym łańcuszkiem. Sam fascynator składa się z kilku warstw siateczki i sztucznej róży. Idealny dodatek do prostej sukni ślubnej!