ślub

Dekoracja stołu z hortensjami – szlachetna dekoracja ślubna z kwiatami

Dekoracja stołu z hortensjami -stół weselny-w środku-świecznik-ozdobione-kwiaty-krzesła-poduszki na siedzisko-białe

Hortensje wyglądają niezwykle romantycznie i przepięknie, dlatego wspaniale nadają się jako dekoracje ślubne z kwiatami. ten Dekoracja stołu z hortensjami emanuje spokojem, a jego małe kwiaty są szczególnie dekoracyjne. Bukiety kwiatów, małe pompony lub baldachy ułożone z innymi kwiatami z pewnością ucieszą wszystkich zaangażowanych.

Dekoracja stołu z hortensjami na wesele latem

Dekoracja stołu z hortensjami -ślub-białe-kwiaty-stolik-wazony-naczynia-delikatna-złota-panna młoda

Hortensje kwitną od czerwca do sierpnia i zwykle występują w ogrodzie jako wspaniałe rośliny kwitnące. Odpowiednie rodzaje są wykorzystywane do dekoracji kwiatowych i podobnie jak róże i orchidee pasują na każdą okazję. Dekoracja stołu z hortensjami w odcieniach błękitu emanuje chłodnym spokojem i jest pięknym motywem przewodnim otwartości umysłu młodej pary. Hortensje można wspaniale łączyć z innymi kwiatami, a gra kolorów różnych kwiatów jest szczególnie efektowna w białych wazonach bez dekoracji. Bieżniki i sztućce powinny być pokolorowane tak, aby pasowały do ​​bukietów na stole.

Dekoracja stołu z hortensjami dla kwiatowy blask na stole

Dekoracja stołu z hortensjami -ślub-wazon-biały-jasnoniebieski-żółtawy-obrus-okno

Z misek wypełnionych płatkami róż, kwiatami hortensji i podgrzewaczami skomponowana zostanie soczysta hortensjowa dekoracja stołu, która jest również świetnym pomysłem na wieczorną okazję. Świeczniki lub eleganckie, wydłużone wazony z kryształu ozdobione są hortensjami i rozłożone na stole. Dekoracja stołu z tymi kwiatami zawsze wygląda pięknie, zwłaszcza, że ​​odcienie bieli i błękitu są ze sobą połączone. Kontrast między dwoma tonami sprawia, że ​​stół błyszczy.

Kwiaty hortensji do szlachetnych i wyrafinowanych dekoracji ślubnych

Dekoracja stołu z hortensjami-ślub-stół-sztućce-obrus-białe-podgrzewacze

Dekoracja stołu z hortensjami szczególnie dobrze komponuje się z okazjami w stylu klasycznym lub nieco rustykalnym. Ale to nie znaczy, że wyglądają staroświecko. Delikatne kolory kwiatów dodają romantycznej atmosfery i wyczarują wokół siebie sielankę. Możesz ustawić małe bukiety kwiatów w całym pomieszczeniu, które stworzą wspaniałą atmosferę z dużą ilością polotu. Suszone niebieskie lub różowe kwiaty można wkomponować w zaproszenia lub posypać na stołach.

Specjalne cechy sprawiają, że dekoracja hortensji jest piękna

Dekoracja stołu z hortensjami-ślub-tort-ślub-białe-kwiaty-fioletowy-kolor

To, co sprawia, że ​​hortensje są popularną dekoracją stołu na weselu, to nie tylko ich piękny i imponujący wygląd, ale także ich znaczenie. Kwiat oznacza przede wszystkim szacunek i symbolizuje piękno i podziw. Wiele kwiatów hortensji jest ustawionych blisko siebie i symbolizuje głęboką więź między świeżo upieczoną parą. Chociaż w dzisiejszych czasach to znaczenie nie jest już powszechne, hortensja była kiedyś rozdawana, gdy chciało się niepozornie zapytać osobę, czy nadal myśli o kimś. Hortensja to bez wątpienia prawdziwa perełka w bukiecie kwiatów lub jako dekoracja stołu na weselu. Wiele kolorów, w których dostępny jest kwiat, daje wiele możliwości projektowania. Kremowa biel, róż lub delikatny błękit tworzą zjawiskową, piękną i romantyczną dekorację.

Dekoracja stołu z hortensjami -ślub-fioletowo-liliowe-kwiaty-tealight-wodne-świece-obrus-szary

Kwiaty hortensji są bardzo dominujące i umożliwiają różne aranżacje, które zapierają dech w piersiach. Jeśli chodzi o dobór koloru, odświętne stoły możesz udekorować kwiatami w wybranym przez siebie kolorze lub użyć kwiatów w innych kolorach. Jeśli chcesz wybrać kwitnącą firmę dla hortensji, gra hortensji i róż jest bardzo harmonijna. Twórz piękne kontrasty, łącząc różne kolory. Na przykład ładnie wyglądają różowe hortensje w połączeniu z żółtymi lub kremowymi różami. Pięknymi partnerami dla białych lub pastelowych hortensji na świątecznym stole weselnym są na przykład kwiaty o mocnych kolorach, takie jak delphinium. Wąskie wiechy delphinium kontrastują z jasnymi kulkami hortensji i wyczarowują wspaniałą dekorację stołu.

Dekoracja stołu z hortensjami -ślubne-kwiaty-fioletowe-podgrzewacze-wodne-świece

Jeśli chcesz wyczarować niezwykłą, kwiecistą dekorację stołu, możesz stworzyć prawdziwą atrakcję z zielonymi hortensjami. Jako kolor kwiatów zieleń jest bardzo orzeźwiająca i naturalna. Delikatna zieleń jak kwiat to dobry wybór, jeśli chcesz przełamać jednolitą biel na weselu. Zielona hortensja stanowi ciekawą odmianę i właściwie pasuje do wszystkich innych kolorów. Wyjątkowego akcentu dodasz, jeśli połączysz główny kolor dekoracji stołu z zielonymi hortensjami.

Dekoracja stołu z hortensjami -ślub-wieczór-świece-romantyczne-naczynia-sztućce

Duże, kuliste kwiatostany hortensji wyglądają po prostu wspaniale i czarująco w wąskim, wysokim wazonie. Na powyższym zdjęciu widać piękne połączenie białych hortensji i kremowych róż, które świetnie prezentują się na fioletowym obrusie. Wiszące kryształy nadają dekoracji stołu szczególnego uroku i elegancji. Pływające świece emitują ciepłe, miękkie i romantyczne światło, które sprawia, że ​​kryształowe kule błyszczą.

Dekoracja stołu z hortensjami -ślub-biały-fiolet-kontrast-wazon-kryształ-mały-bukiet

Ciekawe i ładne połączenie tworzy zestawienie białych hortensji z gipsówką filigranową. Kwiaty wyglądają subtelnie i szlachetnie i nadają się zarówno do bardziej rustykalnej dekoracji stołu, jak i marzycielskiej, romantycznej dekoracji. Możesz również stworzyć elegancką i subtelną dekorację, jeśli połączysz baldachy hortensji w kilku kolorach i zaprezentujesz je w niskich wazonach. Wysoki kryształowy wazon umożliwia swobodną komunikację i kontakt wzrokowy między gośćmi. Małe wazony tworzą jednolity ogólny obraz i tworzą kolorowe akcenty na białym obrusie.

dekoracja stołu-hortensja-ślub-fiolet-liliowy-brokatowy-kryształ-romantyczny

Jeśli chcesz dodać blasku dekoracjom stołu na swoim weselu, możesz połączyć delikatne i szlachetne hortensje ze srebrnymi elementami dekoracyjnymi. Kwadratowe, niskie wazony, ozdobione błyszczącymi kamieniami, prezentują piękne kule hortensji i wyglądają luksusowo i szykownie. Podobną dekoracją zachwycają plakietki imienne, które dopełniają elegancką dekorację stołu. Lustro pod wazonami odbija delikatne światło świec i sylwetkę wazonów. Wysoki kryształowy wazon prezentuje wspaniałą aranżację różowych róż, fioletowych hortensji, piwonii i gipsówki, które swoje piękno ukazują nad głowami gości i tworzą świąteczną atmosferę. Dzięki hortensjom możesz stworzyć bujną i pompatyczną dekorację kwiatową na świątecznych stołach. Dzięki tym pięknym kwiatom możesz również nadać prosty i elegancki akcent lub wyczarować dekorację z odrobiną vintage.

dekoracja stołu-hortensja-ślub-biała-czarna-wazony-obrus-szara-naczynia-wzorzyste

dekoracja stołu-hortensja-ślub-białe-róże-obrus-antracyt-szklanki-naczynia-sztućce-uroczystość

dekoracja stołu-hortensje-ślub-biała-na środkowym stole-naczynia-kryształy-szklanki

dekoracja stołu-hortensja-ślub-biały-mały-stolik-solniczka-pieprz

dekoracja stołu-hortensja-ślub-białe-szklanki-wazon-świece-podgrzewacze

dekoracja stołu-hortensja-ślub-białe-delikatne-róże-różowy-obrus-szkło-kryształ

dekoracja stołu-hortensje-ślub-białe-kwiaty-uroczystość-wino-butelka-naczynia

dekoracja stołu-hortensja-ślub-biała-niebiesko-delikatne-róże-różowe-liście-zielony-wazon-kryształ-obrus

dekoracja stołu-hortensja-ślub-fiolet-pokrycie-stół-kolorowy-stół-okrągłe-krzesła-białe

dekoracja stołu-hortensja-ślubna-stoliki-pokój-saaö-żyrandol-klasyczny-bukiet-zdjęcia-środkowe

dekoracja stołu-hortensja-ślub-bukiet-kwiaty-róże-obrus-szary-naczynia-białe

dekoracja stołu-hortensja-ślub-proste-wazony-duże-w środkowym-obrusie-bakłażan-kolor

dekoracja stołu-hortensja-ślub-niebiesko-delikatny-obrus-jasnoniebieskie-okulary-podgrzewacze-romantyczne

dekoracja stołu-hortensja-ślub-niebiesko-białe-szklanki-wazon-kryształ-obrus-ozdoby

dekoracja stołu-hortensja-ślub-niebiesko-róże-biały-różowy-gładki-obrus-biały

dekoracja stołu-hortensja-ślub-niebieskie-świece-kwiaty-bukiet-sztućce-naczynia-kryształ

dekoracja stołu-hortensja-dekoracja-ślubna-biała-zielona-róże-wazon-prosty

dekoracja stołu-hortensja-ślub-dekoracja-wazon-szkło-strauss-raosa-zielona-biała-przetarg

dekoracja stołu-hortensja-dekoracja-ślubna-różowy-intensywny-kolor-szkło-gałązki dekoracja stołu-hortensja-ślub-dekoracja-liliowo-fioletowo-biała-piwonia

dekoracja stołu-hortensja-dekoracja-ślubna-kartka-zaproszenie-projekt-biało-fioletowy