ślub

Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna z owoców

kompozycja-owocowa-dekoracja-stół-wesele

Dla tego Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna Czy potrzebujesz:

  • Złota farba w sprayu
  • Półmisek do ciast
  • owoc
  • Pistolet na gorący klej

Ślicznotka Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna zrobić ze złoconych owoców

dwuetapowy-pomysł-zrób-zrób-to-sam-ślub-dekoracja

Używanie sprayu do dekoracji ślubnych to świetny pomysł, ponieważ świetnie wygląda. Jest również łatwy w użyciu i świetny dla tych, którzy lubią go trochę mniej pracochłonny, gdy go mają Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna chcesz zaprojektować siebie. Wystarczy dobrze wstrząsnąć sprayem, spryskać przedmiot, pozostawić do wyschnięcia i sprawdzić, czy potrzebna jest druga warstwa. Najlepsze jest jednak to, że metaliczny spray wygląda po prostu efektownie i prawie nigdy nie wymaga powtórzeń.

Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna z sezonowymi owocami

DIY-złoty-owoc-granat-jabłko-udekoruj-siebie

Dla tego Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna Wybrano układ owoców nawiązujący do jesieni. A ponieważ jabłka i gruszki są dostępne przez cały rok, dekorację można wykonać w dowolnym momencie. Ale jeśli zamierzasz uczynić je nieco bardziej zróżnicowanymi, istnieje również wiele innych owoców dostępnych jako próbki. Zdecydowanie zaleca się próbę przedślubną. W końcu chcesz mieć pewność, że wszystko będzie idealne.

Przygotowanie

diy-stół-dekoracja-projekt-ślub

Więc przejdź do Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna do ukształtowania niektórych owoców i spryskania ich dowolną metaliczną farbą. Jeśli uważasz, że spryskiwanie farbą prawdziwych owoców jest marnotrawstwem, ponieważ nie można ich później zjeść, możesz zamiast tego użyć plastikowych owoców. To zależy wyłącznie od Ciebie.

Wybierz pojemnik

owoce-dekoracja-stołu-ślub-dekoracja-pomysł

Powinieneś także mieć odpowiedni pojemnik na Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna Wybierz. W tym przykładzie użyto do tego po prostu ładnego talerza do ciasta. Jednak może to być trudniejsze do zrealizowania, jeśli chcesz stworzyć wiele dekoracji, jak to zwykle bywa w przypadku ślubu. Z tego powodu możesz również wybrać ładne miski lub koszyczki, które również zapewniają świetny efekt. To też zależy całkowicie od Twojego gustu i tematu wesela.

Określ liczbę dekoracji i kompozycji

grusza-złota-oficjalna-dekoracja-ślubna

Następnie musisz oszacować, ile zyskasz z Dekoracja stołu jako dekoracja ślubna trzeba wypełnić tabelę. Przykład został sfotografowany na stole, który jest dużo mniejszy niż na weselu. Przy okrągłym stole najlepiej wybierać grupy po 3 owoce. Ale będzie też świetnie wyglądać na dłuższych stołach do rozłożenia misek, blatów czy nawet dłuższych pudełek. Inną świetną opcją jest samodzielne udekorowanie talerzy kolorowymi owocami, jeśli chcesz zrezygnować z pojedynczej dekoracji stołu na większe stoły jadalne podczas rodzinnego spotkania.

Ten stylowy Dekoracja stołu jako dekoracja ślubnajest tak łatwe, że nie potrzebujesz nawet instrukcji. Miłego kopiowania!

Pomysł na wazony  

Metaliczny-owocowy-wazon-cytryna-pomysł-ślub

Pomysł na ślub w złocie

DIY-Metaliczny-owocowy-wazon-pomysł-ślub

 Ładna kompozycja z efektem cukrowym

Złoto-biała-dekoracja-cukier-diy-pomysł na stół

 Pojemnik w kształcie rozety

złote-owoce-pomysł-dekoracja-stół-ślub

 Złote jabłko – symbol z bajek

złota-dekoracja-stół-ślub-metal-owoce