Lifestyle, męski świat

Luksusowy jacht żaglowy – niezwykła łódź żaglowa „Оsseo” ze świetną koncepcją

pływanie z otwartymi żaglami po wodzie z luksusowym projektem żaglówki dla niezwykłych wrażeń

Chociaż większość nowoczesnych luksusowych jachtów opiera się na mocy potężnych silników, człowiek od dawna wykorzystuje siłę wiatru do poruszania się po siedmiu morzach. A luksusowy jacht żaglowy jest zdecydowanie nadal bardzo romantyczny, zwłaszcza jeśli chodzi o ekstremalny komfort i maksymalny relaks. Być może dlatego tak fascynuje nas koncepcja projektanta Igora Jankovicsa ze swoim 72-metrowym luksusowym jachtem żaglowym „Osseo”. Serbski projektant pokazuje swoją imponującą biżuterię. Potężna żaglówka jest wyposażona w wyjątkowe pomieszczenia, które umożliwiają płynną żeglugę.

Koncepcyjny luksusowy jacht żaglowy

jacht luksusowy jacht z dwoma wiosłami, sterowany cyfrowo i wyjątkowy komfort

Pomimo pozornie anachronicznego dodatku żagli DynaRig, Jankovic postrzega ten statek jako aktualny cud techniki. Jest zbudowany wokół kadłuba z włókna węglowego i grafenu. W rzeczywistości luksusowy jacht żaglowy jest również zaprojektowany tak, aby umożliwić uzupełnienie żagli zarówno silnikami wysokoprężnymi, jak i elektrycznymi.

Nowoczesna dwustronna osłona przeciwsłoneczna na luksusowych jachtach z białymi krzesłami i siedzeniami

Oprócz szybkości i designu łódź oferuje również miejsce dla maksymalnie dwunastu gości, ma wannę z hydromasażem na pokładzie i minimalistyczny otwarty plan podłogi, który uzupełnia półprzezroczysty dach i przyciemniane okna. Na przykład fani Bonda z pewnością chcieliby również tak niesamowicie fajnego statku.

żeglowanie luksusowym jachtem osseo na wodzie z wieczornymi światłami i górami na horyzoncie

Projektant opracował wszechstronną, bezszwową koncepcję. Jak wspomniano powyżej, zawiera włókno węglowe i kadłub z grafenu i zapewnia wysoką odporność na korozję. Paleta kolorów nadwozia tego luksusowego jachtu żaglowego to połączenie czerni i kameleonowego błękitu oraz fioletu i może być eksploatowana zarówno z silnikami wysokoprężnymi, jak i elektrycznymi. Wyrafinowane wnętrze dopasowuje się do kształtu zewnętrznego.

Innowacyjny projekt dla większego komfortu

pokład z powłoką z włókna węglowego i drewna o ekstrawaganckim designie i wygodnymi siedzeniami

Jacht doskonale nadaje się na prywatne imprezy lub spotkania biznesowe. Posiada liczne obszary z dużą ilością miejsca na rozrywkę i relaks. Salon główny to otwarta przestrzeń, wygodna przestrzeń do spotkań i relaksu. Kapitański apartament znajduje się na rufie i oferuje wygodne miejsca do spania.

okrągły basen i wygodne tapicerowane meble do leżenia na pokładzie luksusowego jachtu żaglowego osseo

Luksusowy jacht żaglowy posiada również strefę plażową, która jest pokryta półprzezroczystym dachem i przyciemnianymi szybami i może być używana przez cały dzień. Nocą plażę można przekształcić w romantyczną przestrzeń z nastrojowym światłem i basenem. Jacht stanowi doskonałe tło dla niekończących się wrażeń na wodzie.

wewnętrzna część ze stołem i krzesłami o świetnym wzornictwie i zestawieniach kolorystycznych oraz marmurowa podłoga

Dzięki temu przestronny salon główny staje się otwartą przestrzenią i doskonałym miejscem na przyjęcia lub relaks. W kierunku rufy znajduje się apartament typu master suite oferujący wygodne miejsca do spania. Osseo ma minimalistyczny design i niezapomniane wrażenia żeglarskie z wyraźnymi liniami.

podświetlany luksusowy jacht żaglowy o nietypowym designie i dwóch masztach oraz basen w tylnej części

Strefa plaży pokryta jest półprzezroczystym dachem i przyciemnianymi szybami. Możesz cieszyć się tam przez cały dzień poza domkiem. Wieczorem możesz przeżyć niezapomniane chwile, zmieniając plażę w romantyczne miejsce z nastrojowym światłem i basenem. Osseo Yacht łączy silniki wysokoprężne i elektryczne.

*Projektant strony internetowej

Widok z lotu ptaka z pokładu luksusowego jachtu żaglowego z basenem leżącym wokół strefy relaksu przy stole

sterowany cyfrowo ster luksusowego jachtu żaglowego z elektronicznymi wyświetlaczami prędkości i innych informacji

okrągły basen i wygodne tapicerowane meble do leżenia na pokładzie luksusowego jachtu żaglowego osseo

wewnątrz i na zewnątrz na pokładzie luksusowego jachtu żaglowego osseo

szlachetne drinki na okrągłym szklanym stole przed półokrągłą białą kanapą we wnętrzu luksusowego jachtu żaglowego

luksusowa łódź osseo do żeglowania z dwoma masztami i niewiarygodnie świetnym designem

Zachód słońca na luksusowym jachcie żaglowym osseo autorstwa serbskiego projektanta Igora jankovica

pysznie wyglądające desery i lody na stole luksusowej żaglówki