Kuchnia

Wyspa kuchenna z sofą – funkcjonalny pomysł na wyposażenie kuchni

wyspa kuchenna z kanapą z czarnej skóry marmur

Projekty mebli są niezwykle różnorodne. A projektanci wciąż wymyślają nowe, ciekawe i funkcjonalne pomysły, którymi zadziwiają potencjalnych klientów. Mając to na uwadze, chcielibyśmy przedstawić Państwu niezwykle ciekawą kuchnię jako pomysł na umeblowanie, ten Wyspa kuchenna z sofą posiada.

Wyspa kuchenna z czarną skórzaną sofą i żółtymi poduszkami do rzucania

wyspa kuchenna z sofą skórzana czarna poduszka zielona

Efektowna wyspa kuchenna z sofą nie tylko przyciąga wzrok, ale ma również swoją praktyczną stronę. Jest to idealny wybór do małych mieszkań, w których kuchnia znajduje się bezpośrednio w salonie i nie ma zbyt wiele miejsca na szafki kuchenne, jadalnię czy dużą kanapę. Ale kuchnia łączy wszystko w jednym i jest świetnym rozwiązaniem na oszczędność miejsca. Ale ta kuchnia jest również bardzo odpowiednia jako praktyczny element przyciągający wzrok.

Wyspa kuchenna z sofą – kuchnia w eleganckim wysokim połysku w kolorze czarnym

kuchnia sofa na wysoki połysk czarne kafelki białe szare

Projekt pochodzi z The Myers Touch. Życzeniem klienta była kuchnia, z której można było wyjrzeć na ogród. Jednocześnie powinien również pasować do reszty starszej części domu, ale też mieć pewne odróżnienie od nowoczesnej. Rezultatem jest kuchnia z wyspą kuchenną z sofą i jasną podłogą z płytek, która pasuje do dębowej podłogi w przedpokoju. Sama kuchnia wykonana jest w nowoczesnej czerni o wysokim połysku, natomiast sprzęt AGD firmy Miele i Gaggenau.

Kuchnia i wyspa o nowoczesnym designie

wyspa kuchenna z sofą o wysokim połysku czarne kwiaty wazon marmurowy

Teraz właściciele mogą cieszyć się ogrodem z całą rodziną lub przyjaciółmi z wyspy kuchennej z sofą, jedząc obiad na wbudowanej skórzanej sofie. Dzięki wielu i dużym oknom w kuchni możesz zobaczyć ogród z każdego miejsca w kuchni.

Kuchnia z nowoczesnym sprzętem i jasną podłogą z płytek

kuchnia nowoczesna wyspa lodówka metal wysoki połysk

Pomysł na projekt od Dotyk Myers.