Kuchnia

Wskazówki i opcje projektowania dla małych kuchni

niebieski projekt kuchni

Meble kuchenne i wystrój wnętrz każdego pokolenia mają swoje prawa i kształty. Wcześniejsze błędy należy uwzględnić w Planowanie kuchni podjęte, aby uniknąć goryczy rozczarowania. Na przykład każdy wie, że w jednym mała kuchnia ciemne kolory i ciemne drewno muszą zostać porzucone.

mała kuchnia z ciemnym drewnem

mała-kuchnia-ciemne-drewno

A zabawne jest to, że większość właścicieli mieszkań to fani klasycznych mebli z ciemnego drewna. Wyglądają elegancko i wytwornie, ale czasem trzeba Planowanie kuchni Zrób granicę między swoim marzeniem a prawdziwym potencjałem. Dlatego mądrzej jest zrezygnować z ciemnego drewna i wszelkich zwisających konstrukcji w postaci fryzów, gzymsów. Często ignoruje się okazję do zauważenia, ile kosztują meble z ciemnego drewna mała kuchnia optycznie zredukuj, jak wysokie szafki kuchenne „tłumią” i jak szybko zanika wyobraźnia kulinarna.

 mała kuchnia z białymi meblami

biała-meble-mała-kuchnia

Unikanie mebli z ciemnego drewna nie oznacza, że ​​w kuchni w ogóle nie powinno być drewna. Najlepszy wybór to jasne drewno, lekko podbarwione lub w pastelowych kolorach – blady róż, jasnoniebieski, zielony, beżowy lub kremowy.Jasne kolory na ścianach lub meblach tworzą świeży i przytulny klimat. Zauważysz, jak przesuwają się ściany Twojej małej kuchni, sufit unosi się, a Ty łatwiej oddychasz i gotujesz wygodniej. Zawsze szukaj kompromisu między pragnieniem a potencjałem.

mała kuchnia w jasnych kolorach

mała-kuchnia-jasne-kolory

I jeszcze jedna wskazówka: unikaj mocnych kontrastujących kolorów w małej kuchni. Wyglądają zbyt surowo w małym pokoju.

ciemne odcienie – fioletowa kuchnia

ciemne-odcienie-fioletowa-kuchnia

mała wiejska kuchnia z przytulną atmosferą

wiejska kuchnia-przytulna-atmosfera

słoneczna żółta mała kuchnia

mała-żółta-kuchnia

Planowanie kuchni dla małych kuchni

kuchnia-planowanie-mała-kuchnia

mała opcja projektowania kuchni

 „Mała kuchnia” – ograniczenie wyposażenia kuchennego do jednego mebla