Kuchnia

Szklany blat – ekstrawagancki, żaroodporny i łatwy w pielęgnacji

Blat-szkło-kontrastujący-z-ciemnym-lite-drewno

Szklany blat szybko staje się jednym z najgorętszych trendów w projektowaniu kuchni. Przyjrzyj się trendom, oświetleniu, dekoracjom i dodaj eleganckiego blasku swojej kuchni.

Jak wygląda szklany blat?

szkło-blat-umywalka-kombinacja-granit

Wszyscy widzieliśmy, że w naszych domach szkło przybiera różne formy. Od luster po nasze okna. Trendy szkła w blatach kuchennych są nieco inne. Nadal masz wrażenie półprzezroczystości, ale wielkim trendem w kuchni jest używanie koloru w szkle.

pomysł na dekorację blatu kuchennego ze szkła bint

Kolor szklanego blatu może być w rzeczywistości kolorem szklanym, który wygląda podobnie do witrażu, lub może być po prostu nałożony na tył blatu kuchennego.

Blat-z-szklanymi-akcentami-nowoczesna-kuchnia

Nałożenie koloru na tył płyty nadaje jej elegancki wygląd, idealny do nowoczesnej kuchni lub ekstrawaganckiej kuchni. Z góry masz wyraźny widok, ale kolor nadal tam jest. Wygląd jest nowoczesny i fajny.

Blat szklany – akcenty i dekoracja

Blat ze szkła

Wiele osób używa szklanych blatów jako akcentów. Nie jest to kwestia trwałości, a raczej niedrogi sposób na uzyskanie niesamowitego efektu w kuchni bez wydawania na to zbyt dużej ilości pieniędzy.

cudowny-niebieski-światło-szkło-lada-kuchnia

Aby uzyskać artystyczny lub nowoczesny wygląd w swojej kuchni, możesz oświetlić szklany blat. Tworzy to ładny efekt i wygląda magicznie.

Szklane blaty doskonale komponują się z drewnianymi szafkami kuchennymi. Twórz kontrasty między zimnym szkłem a ciepłym drewnem.

Jak czyścić szklany blat?

Blat-szklany-zlew-nietypowy-kształt

Szklane blaty kuchenne są bardzo łatwe w czyszczeniu, co jest jednym z głównych powodów, dla których są tak popularne w nowoczesnym projektowaniu kuchni. Każda gospodyni domowa by to zrozumiała i chciałaby to mieć. Może być również używany do prostych produktów do czyszczenia szkła, które można również stosować do okien lub luster.

Jak trwałe są blaty ze szkła

barowa kontuar-szyba-easy-clean

Szklane blaty kuchenne są trwałe, żaroodporne i łatwe w pielęgnacji. Blaty szklane są trwalsze niż klasyczna wersja wykonana z laminatu, ale mniej niż inne opcje, takie jak granit. Może wystąpić zadrapanie, ale proste zadrapania można łatwo uniknąć przy niewielkiej ostrożności. Szklane płyty odporne na zarysowania są już dostępne na rynku.

Zdjęcia za pośrednictwem Thinkglass.com i innych

   blat kuchenny-szklany-płyta-jasne drewno

blat kuchenny-szkło-nowoczesna-wyspa-kuchnia

Blat-szkło-ciemne-drewno-szafki-kuchenne

witrażowa dekoracja kuchenna blatu

Blat-szklany-ekstrawagancki-żaroodporny-łatwy w pielęgnacji  połączenie-stal nierdzewna-szkło-blat-nowoczesna-kuchnia   podświetlany-szklany-blat-magiczny-wygląd

Blat-szklany-kuchnia-wyspa-oświetlenie-punkt skupienia

Blat-szklany-przyciągający wzrok-podświetlony