Kuchnia

Projektowanie zintegrowanego stojaka na wino w kuchni – 20 praktycznych pomysłów

stojak na wino w kuchni w kształcie krzyża minimalistyczne oświetlenie pośrednie

Jeśli chodzi o planowanie kuchni, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Dotyczy to ilości szaf otwartych i zamkniętych, wbudowanych urządzeń i innych rzeczy. Jeśli jesteś miłośnikiem wina, to jest to zintegrowane Stojak na wino w kuchni w sam raz dla Ciebie. W tym celu dostępna jest szeroka gama nowoczesnych opcji. Z jednej strony oczywiście zależy to od tego, ile butelek chcesz jednocześnie schować.

Stojak na wino w kuchni – wiele pomysłów na projekt

kuchnia stojak na wino zintegrowana biała nowoczesna szafka z ciemnego drewna rustykalna

Jeśli chodzi o projekt stojaka na wino w kuchni, możesz wybrać warianty wąskie i długie, ale także szerokie. W większości przypadków są one składowane pod kątem w pozycji leżącej. Ale możesz również zintegrować stojak na wino z kuchnią, gdzie stoją butelki, a kieliszki można powiesić pod spodem.

Stojak na wino w kuchni – 20 inspiracji

stojak na wino kuchnia prezentacja butelki wina stalowe białe szafki

Zdjęcia w naszej dzisiejszej galerii mają dokładnie zilustrować te różne opcje stojaka na wino w kuchni i w ten sposób służyć jako inspiracja. Wybierz idealny projekt do swojej przyszłej kuchni i stwórz ciekawą atrakcję.

Wyróżnij kuchnię stojakiem na wino

stojak na wino kuchnia metalowa szafka prezentacja wyspa kuchenna czarne nowoczesne płytki optyka drewna

W przypadku stojaka na wino w kuchni użyj jednego z boków szafki, który w przeciwnym razie jest ledwo widoczny i nie jest używany. Butelki wina są ułożone w nowoczesny i precyzyjny sposób, dzięki czemu półka może pomieścić dużą ilość.

Boczny stojak na wino

stojak na wino kuchnia białe kafelki lustro szare niuanse mozaika wąska

Również tutaj część boczna została wykorzystana na stojak na wino w kuchni. Pod spodem jest nawet miejsce na szafę. Biały design kuchni w połączeniu z wąskimi mozaikami w szarych odcieniach kafelkowego lustra sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się niezwykle nowoczesne.

Rustykalna kuchnia

stojak na wino kuchnia w stylu rustykalnym śródziemnomorskie kieliszki do wina powiesić

Stojak na wino jest szczególnie dobry w kuchni rustykalnej lub śródziemnomorskiej. W tym przykładzie regału na wino w kuchni półka zajmuje całą ścianę między dwiema szafkami, dzięki czemu oferuje dużo miejsca do przechowywania. Są też półki na kieliszki do wina.

Wąski, niepozorny stojak na wino

stojak na wino w kuchni wąski design nowoczesny stół do jadalni biały

Ten stojak na wino w kuchni jest bardzo niepozorny. Znajduje się w rogu kuchennej wyspy i ma smukły i subtelny design.

Stół śniadaniowy ze stojakiem na wino

stojak na wino w kuchni biały jasnoszary blat śniadaniowy w kształcie litery U

Obszar pod barem śniadaniowym lub innym dołączonym stołem można wspaniale wykorzystać na wąski stojak na wino w kuchni, taki jak ten. Stanowi ciekawy akcent nie zajmujący dużo miejsca.

Profesjonalna kuchnia

Stojak na wino kuchnia nowoczesna hobby gotuje betonowa ściana optyki

Jeśli jesteś kucharzem hobbystycznym, ta kuchnia może być dla Ciebie świetnym pomysłem. Oprócz kilku piekarników oferuje również pojemny stojak na wino pośrodku z miejscem do zawieszenia kieliszków i półką do nalewania wina. Prawdziwy sen o stojaku na wino w kuchni.

Stojak na wino z różnymi przegródkami

Stojak na wino kuchnia nieregularnie półki półokrągła wyspa kuchenna oryginalna

Ten kuchenny stojak na wino dzieli obszar roboczy na dwie części. Sama półka jest ciekawie podzielona i oferuje przegródki do leżenia, ale także do ustawienia butelek wina, a także tych do przechowywania kieliszków.

Stojak na wino i blat z bali

stojak na wino kuchnia drzewo pień blat kuchenny wyspa nowoczesny rustykalny

Biały, równo podzielony geometrycznie stojak na wino w kuchni jest szczególnie dobrze podkreślony przez równie niezwykły blat z ciemnego drewna o wyglądzie pnia drzewa. Prosta konstrukcja sprawia, że ​​półka wygląda ciekawie, nawet gdy jest pusta.

Sprzęt kuchenny

stojak na wino kuchnia ściana projekt cegła nowoczesne umeblowanie

Mur ceglany sam w sobie jest ciekawym akcentem. Ale jeśli użyjesz tego również do zintegrowanych szafek lub półek, oryginalny efekt zostanie wzmocniony. Tak jest również w przypadku tego stojaka na wino w kuchni. Składa się z przegródek poprzecznych, zwykłej półki oraz wariantu przegródek kwadratowych.

Zawieś kieliszki do wina w kuchni

stojak na wino kuchnia mały pomysł licznik lodówka koktajle

Ta mała kuchnia ma wydłużony, wąski stojak na wino, pod którym można zawiesić kieliszki do wina. W ten sposób w kuchni powstaje mały barek ze stojakiem na wino, który ma również wystarczająco dużo miejsca na przygotowywanie różnych koktajli.

Ciemna kuchnia

Stojak na wino kuchnia krzyż projekt drewniane płytki lodówki

Tutaj masz inny wzór z wzorem krzyża, tylko tym razem powstały w ten sposób mniejsze przegródki. Zaletą jest to, że każdą butelkę można łatwo wyjąć bez zakłócania innych leżących na niej butelek. Tuż obok stojaka na wino w kuchni jest mała lodówka do chłodzenia wina.

Oryginalny kształt dla badanych

stojak na wino kuchnia wyspa kuchenna projekt nowoczesny pomysł na oświetlenie

Kto powiedział, że stojak na wino w kuchni musi mieć typowy kształt kwadratu lub prostokąta? Zaprojektuj nowoczesny wariant, taki jak ten, a także zapewnij efektowne oświetlenie.

Stojak na wino w kuchennej wyspie

stojak na wino kuchnia okrągłe otwory pomysł wyspa kuchenna biała ściana kolor łosoś

Miej stojak na wino wbudowany w wyspę kuchenną w kuchni. Tak czy inaczej, służy to jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania, dzięki czemu nie musisz rezygnować z cennego miejsca z szafek kuchennych. Oznacza to również, że wino zawsze masz pod ręką.

Pomysł, gdy jest mało miejsca

stojak na wino kuchnia pozioma wąska wyspa kuchenna biała tradycyjna konstrukcja

Jeśli masz tylko bardzo wąski obszar do zaprojektowania stojaka na wino w kuchni, możesz go również zaprojektować w ten sposób. Butelki są po prostu ułożone poziomo i poziomo. Niemniej, a może właśnie dlatego półka wygląda bardzo atrakcyjnie.

Spraw, aby stojak na wino w kuchni przyciągał wzrok

stojak na wino w kuchni wąskie kontrastujące kolory czarno-białe krzesła barowe

Jeśli chcesz, aby mały lub wąski stojak na wino wyróżniał się w kuchni, możesz wybrać kontrastujący kolor projektu. W tym celu dla tej ciemnej wyspy kuchennej wybrano biały kolor.

Oryginalny pomysł na stojak na wino

stojak na wino kuchnia eklektyczny design recykling drewnianej ściany projekt czerwony

Nowoczesna kuchnia ma szczególnie ciekawy design stojaka na wino. W tym celu stare drewno zostało poddane recyklingowi. Szyjki butelek są wkładane przez drewnianą deskę do ściany, która służy jako podpora. W ten sposób stojak na wino w kuchni wygląda jak fototapeta, a dzięki czerwonej ścianie zyskuje na popularności.

Kuchnia w tradycyjnym stylu

stojak na wino kuchnia tradycyjna konstrukcja jasne drewno dzielnik pokoju prezentuje pomysł

Kuchnia o klasycznym designie jest prawie niekompletna bez stojaka na wino. Stojak na wino w kuchni ma kształt kolumnowy i wspaniale komponuje się z witrynami. Ta część kuchni doskonale nadaje się jako przegroda pokoju, dzięki czemu salon wydaje się otwarty.