Kuchnia

Projekt wyspy kuchennej z wieloma szufladami od Schiffini

projekt wyspy meble kuchenne szuflady schiffini zlewozmywak piecyk

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam wyspę kuchenną, która nie jest zwyczajna i szczególnie ucieszy miłośników wyjątkowych mebli. Bo to jest naprawdę oryginalne, a także praktyczne Projekt wyspy kuchennej przez Schiffiniego. Projekt pochodzi od Gitty Gschwendtner i jest imponujący pod wieloma względami. Z jednej strony nadaje to wyspie nieregularny, a przez to ciekawy design, a z drugiej zapewnia dużo miejsca do przechowywania, którego w kuchni nigdy nie ma dość.

Projekt wyspy kuchennej ze stalowym blatem

pomysł na projekt wyspy kuchennej nowoczesna szuflada z drewnianymi meblami kuchnia

Fakt, że poszczególne szuflady wystają na różne sposoby w tym projekcie wyspy kuchennej, również tworzy wspaniałe efekty cienia. Dzięki temu wyspa kuchenna wygląda bardzo dynamicznie. Ciekawostką jest również brak uchwytów do szuflad. Zamiast tego do jej wyciągania służą własne palce i przewidziane dla nich otwory.

Projekt wyspy kuchennej z efektami cienia

laminowana konstrukcja wyspy kuchennej stalowa powierzchnia robocza wyposażenie kuchni

Projekt wyspy kuchennej jest dostępny w białym laminacie lub w jasnym drewnie brzozowym. Powierzchnia robocza wykonana jest z cienkiej stali. Dzięki temu wyspa wygląda bardziej elegancko, a także ułatwia czyszczenie. Na wyspie kuchennej znajduje się również zlewozmywak z nowoczesną baterią i wbudowanym piecem. Oba nadają również wyspie nowoczesny wygląd. Jeśli szukasz mebli do kuchni, które Cię zachwycą, to ten wariant z pewnością będzie właściwym wyborem i na pewno nie powinno go zabraknąć. Spójrz na model z innych punktów widzenia, a najpóźniej zakochasz się w kuchennej wyspie.

Wystają szuflady wyspy kuchennej

projekt wyspy kuchennej szuflady wyposażające funkcjonalny pomysł na kuchnię

Wyspa kuchenna z dużą ilością miejsca do przechowywania dzięki wielu szufladom

meble kuchnia wyspa pomysł na projekt szuflady drewno brzoza

Projekt wyspy kuchennej wykonany jest z laminatu i drewna brzozowego

schiffini kuchnia wyspa pomysł na drewno funkcjonalna stal

Projekt wyspy kuchennej autorstwa Gitta Gschwendtner dla Schiffini.