Kuchnia

Projekt kurtyny kuchennej – eleganckie pomysły na dekorację okna

ciasto-zasłony-projekt-nowoczesny-biały-czerwony-szoff-schalosien-kwiat-wzór

Nie bez powodu zasłony są jednym z najpopularniejszych sposobów dekoracji. Nadają każdemu pomieszczeniu przytulną atmosferę, łącząc pewną zabawę z długą tradycją. Ale są nie tylko mile widzianą ozdobą okna w salonie i sypialni. Z ich pomocą można też wspaniale zaprojektować kuchnię. Odpowiednie są nie tylko klasyczne białe zasłony, ale także kolorowe lub z kolorowymi akcentami. Masz na to różne opcje Projekt zasłon kuchennych do utylizacji. Szczególnie popularne są tu tzw. firanki szybowe, które opcjonalnie mogą zakrywać dolną lub górną połowę okna, a nawet całe. Praktyczne są również zasłony, które można odsunąć i ponownie przed oknem. Niezależnie od tego, jaki rodzaj wybierzesz, zastanów się, czy zasłona ma chronić przed słońcem i jaka powinna być odpowiednio przezroczysta. Ale teraz spójrz tylko na możliwości i jak wspaniałą atmosferę można osiągnąć dzięki ładnemu projektowi zasłony kuchennej.

Projekt zasłony kuchennej – delikatna biel

Zasłony na ciasto-design-biały-vintage-blat-drewno-płytki-marmur

Przy tak białej zasłonie uzyskasz delikatny i romantyczny akcent, który nie będzie zbyt zauważalny. Projekt kurtyny kuchennej ma zabawne motywy w postaci pszczół.

Zasłony kuchenne w vintage kwiaty

Zasłony na ciasto-projekt-kuchnia-stół do jadalni-szafka kuchenna z litego drewna-żaluzje z tkaniny-dekoracja w stylu vintage

Ten projekt zasłony kuchennej jest równie zabawny dzięki kwiatowym motywom w ładnych czerwonych, niebieskich i zielonych kolorach. Dzięki niej możesz ustawić akcenty kolorystyczne w swojej kuchni lub uzupełnić istniejące kolory. Zapewniasz przytulność, którą poczujesz podczas gotowania.

Kombinacja dekoracji

Ciasto zasłony-projekt-biała-tkanina-wzór-zielony-blat-czarny

Poszukaj ładnego projektu kurtyny kuchennej, który jest oferowany z dopasowanymi poduszkami do siedzenia, obrusem, fartuchem, uchwytami na garnki lub innymi akcesoriami. W ten sposób możesz zastosować ten sam motyw w całej kuchni. Ten zestaw z motywami słonecznika tworzy słoneczną atmosferę.

Zasłony okienne

projekt-zasłony-tortu-vintage-beżowa-tkanina-lniana-bawełna

Te zasłony naprawdę przypominają Toskanię. Zasłony talerzowe jako wariant projektu kurtyny kuchennej zakrywają zarówno dolną połowę okna, jak i górny koniec i nadają kuchni przytulną atmosferę. Możesz bez problemu otwierać i zamykać dolne zasłony.

Zasłony z roletami

pomysły-do-kuchni-zasłony-projekt-beżowe-zasłony-z-żaluzjami

Możesz również idealnie połączyć firany kuchenne z roletą, zapewniając w ten sposób więcej prywatności bez utraty komfortu. Szczególnie popularne w tym roku są wzory w paski, dotyczy to również projektu zasłon kuchennych.

Kurtyna rzymska

pomysły-projektowanie-zasłony kuchenne-zasłony-wzorzyste-ochrona okien

Zasłonę rzymską, taką jak ta, można wspaniale zwinąć jak roletę lub można ją wykorzystać do zapewnienia prywatności i ochrony przed słońcem. Posiada nowoczesny design zasłony kuchennej z oryginalnym wzorem w przyjemnych naturalnych kolorach.

Projekt zasłony kuchennej – pastelowe kolory

kuchnia-design-vintage-płytki-mediterranean-flair-zasłony-pastel żółty

Ten projekt zasłony kuchennej jest kolorowy i delikatny dzięki pastelowym odcieniom wybranym dla tkaniny. Ta z kolei jest przezroczysta, dzięki czemu nawet po zamknięciu do pomieszczenia może wpadać wystarczająca ilość światła.

Zasłony w stylu wiejskim

shabby-chic-kuchnia-zaslona-projekt-subtelny-kwiat-wzory-fioletowe-ubrania

W przypadku kuchni w stylu wiejskim odpowiednie są różne rodzaje projektów zasłon kuchennych. Ta zasłona przypomina obraz wykonany w naturalnych kolorach i ma styl vintage. Idealnie nadaje się do białej kuchni z beżowymi ścianami.

Dekoracja okna w kratkę

nowoczesna-wiejska-kuchnia-zasłony-zasłony-kratka-rolety-dekoracja okien

W kuchni wiejskiej wzór w kratkę jest równie odpowiedni dla projektu zasłony kuchennej, jak i wszystkich innych akcesoriów. Wybór koloru zależy wyłącznie od Twojego gustu i reszty wystroju kuchni. W białych kuchniach szczególnie popularne są odcienie niebieskiego lub czerwonego, a także pastelowe odcienie w ciepłym kolorze.

Kolorowa kurtyna kuchenna

kuchnia-zasłona-projekt-kolorowy-wzór-tylna ściana-kafelki-czarno-biała

Lubisz kolor? W takim razie ten projekt zasłony kuchennej z kolorowych kwiatów w stylu retro jest właśnie dla Ciebie. Na półkach można postawić kolorowe naczynia, a dobry nastrój gwarantowany.

Zasłony w kuchni

nowoczesne-projektowanie-kuchni-aqua-kolorowe-fronty-zaslony-podlodowe-wzorzyste

Długie zasłony również wspaniale prezentują się w kuchni. W tym przykładzie nadajesz nowoczesnej, niebieskiej kuchni domową atmosferę, która sprawia, że ​​po prostu musisz się w niej zakochać. Jeśli więc masz w kuchni duże okna, skorzystaj z nich!

Zasłony składane w paski

kuchnia-prywatnosci-ekran-skladane-rolety-paski-kran-design-vintage

I na koniec mamy świetny przykład projektu zasłony kuchennej wykonanej z kolorowych pasków. Wybierz go w dowolnym kolorze, który pasuje do Twojej kuchni. Pasiasty wzór nadaje się zarówno do kuchni w stylu nowoczesnym, jak i rustykalnym. Nie możesz się z nimi pomylić.

pomysły-kuchnia-zasłona-patchwork-wzór-mix-czerwony-żółty-niebieski

kuchnia-firany-projekt-żółty-klasyczny-w kratkę-pomysły-meble

Projekt kurtyny kuchennej-pszczoła-motyw-biała-delikatna-przezroczysta-dekoracja okna

styl wiejski-zasłony kuchenne-projektowanie-kwiaty-vintage-motyw-truskawki

kuchenne-zasłony-na-okien-jako-dekoracja-biało-żółty-kwiat-aplikacja-szaliki-ogrodowe

Zasłony przesuwne-kuchnia-piaskowy-żółty-pomysły-projekt-kolor-ściany