Kuchnia

Oryginalny zestaw noży szefa kuchni – zajmujący mało miejsca design do małych kuchni

Pomysł na zestaw noża do sushi

Nowoczesny Zestaw noży szefa kuchni w minimalistycznym stylu i zajmującym niewiele miejsca designie całkowicie nas zafascynował. Noże zachwycają nie tylko ultranowoczesnym wyglądem, ale także praktyczną koncepcją.

Zestaw noży szefa kuchni – praktyczna koncepcja oszczędza miejsce

Projekt deski do krojenia wyciąć plastry pomidora

To Zestaw noży szefa kuchni składa się z czterech noży przeznaczonych do mięsa, ryb, owoców i innych składników. Pasują do siebie i zajmują bardzo mało miejsca. Łatwe w pielęgnacji i niezwykle trwałe – z pewnością zachwycą wszystkich hobbystów! Co więcej – możesz po prostu spakować to do plecaka na wycieczki lub długie podróże. W dzisiejszych czasach kuchnia jest przestrzenią wielofunkcyjną – często częścią salonu. Możesz więc rozmawiać ze znajomymi i rodziną podczas gotowania – kuchnia powinna oczywiście wyglądać reprezentacyjnie. Ważne, zwłaszcza na ograniczonej przestrzeni, aby naczynia nie zajmowały dużo miejsca i były łatwe do znalezienia. Zestaw noży to gwarancja, że ​​masz szybki dostęp do wszystkich noży na raz i nigdy nie musisz szukać poszczególnych noży.

Zestaw noży szefa kuchni – wysokiej jakości przybory kuchenne ze Szwajcarii

Zestaw noży ze stali nierdzewnej nowoczesny wygląd

Zestaw noży szefa kuchni został stworzony przez młodego i utalentowanego projektanta  Mia Schmallenbach dla renomowanego producenta Degloń zaprojektowany. Mia dorastała w Indonezji i przez ostatnie sześć lat studiowała wzornictwo przemysłowe w Brukseli. Próbowała różnych opcji i wariantów zestawów noży, dopóki nie wpadła na pomysł połączenia noży w jedną całość zamiast ich optycznego oddzielania od siebie.

Szwajcarska firma Deglon to firma rodzinna, która powstała w 1921 roku. Znakomite wykonanie i wysokiej jakości wzornictwo stały się znakiem rozpoznawczym. W ścisłej współpracy z młodymi i doświadczonymi projektantami opracowują różne innowacyjne projekty – takie jak spotkanie na zestaw noży.

Zestaw noży do nowoczesnej kuchni

Łosoś przygotowuje białe wino na obiad

Stylowy nóż szefa kuchni wykonany ze stali nierdzewnej

Nóż szefa kuchni stylowy wygląd nowoczesnej produkcji

Cztery noże do mięsa, chleba, owoców i ryb

Ryba Warzywa Chleb Owocowy Uchwyt

Wysoka jakość i oszczędność miejsca

wielofunkcyjny zestaw noży szefa kuchni wysokiej jakości

Dostępny również w kolorze czarnym

Pomysły na uroczystość rodzinną w kolorze czarnym

Nowoczesny zestaw noży firmy Deglon

Uchwyt Gotowanie Doświadczenie Kuchnia