Kuchnia

Okap kuchenny Elica – Firma prezentuje nowości na Eurocucina 2018

Elica nowe modele płyta kuchenna z okapem nowoczesna konstrukcja

Okap kuchenny od dawna jest czymś więcej niż tylko urządzeniem do filtrowania i odsysania oparów kuchennych, to stylowy dodatek do każdej kuchni. Szczególnie imponujące są modele włoskiego producenta Elica. Każdy okap kuchenny Elica jest wyrazem nowoczesnej estetyki i elegancji, które charakteryzują markę. Na międzynarodowych targach mebli kuchennych Eurocucina 2018, które odbyły się w Mediolanie pod koniec kwietnia, odwiedzający mogli spojrzeć w przyszłość. Renomowana firma zaprezentowała swoje najnowsze produkty, które stanowią idealne połączenie innowacyjności i designu. Innowacje firmy Elica zostały zaprezentowane na przyciągającej wzrok powierzchni wystawienniczej o powierzchni 800 metrów kwadratowych.

Stoisko Elica – innowacja spotyka design

Płyta indukcyjna ze zintegrowanym wyciągiem Obróć klapę Aktywuj system

Zaprojektowanie wnętrz na targi zlecono włoskiej firmie architektonicznej Labics. Idea projektu sięga środowiska miejskiego – metafory świata Elica. Otwarta, płynna przestrzeń podzielona na szereg małych budynków i ulic. Wnętrze powinno być zaprojektowane jak zachęcająca strefa dzienna, w której produkty Elica sprawdzają się doskonale.

Okap kuchenny Elica steruje płytą grzejną za pomocą telefonu komórkowego

Każda sala miała inny motyw przewodni i pozwalała odwiedzającym zapoznać się z nowościami marki, poznać ich funkcje i wejść z nimi w interakcję. Z drugiej strony rozległa przestrzeń publiczna składała się z szeregu ulic i placów w obrębie miasta. Aranżacja wnętrz dała pełny obraz firmy. Duży nacisk położono również na użyte materiały. Gdy odwiedzający targi przechadzali się po małym miasteczku Elica, mogli odwiedzić różne pomieszczenia i uzyskać informacje o różnych specyfikacjach produktów.

Płyta gazowa nowoczesna Innowacyjna Targi Elica 2018

Sale „Inspired Cooking”, „Silence”, „Lighting” i „ConnectAir” zostały zaprojektowane tak, aby zaprezentować najnowsze produkty i sposób ich działania, natomiast sala „Vision” pokazała interpretację kuchni przyszłości autorstwa Eliki. Podsumowaliśmy dla Państwa najważniejsze wydarzenia targów:

Płyta indukcyjna ze zintegrowanym okapem – NikolaTesla Switch

Płyta indukcyjna ze zintegrowanym okapem Elica Nicola Tesla Switch

W pierwszym pokoju, zatytułowanym „Inspired Cooking”, skupiono się na nowej linii produktów „NikolaTesla Switch”. Innowacyjne pole indyfunkcyjne ze zintegrowanym okapem rewolucjonizuje codzienne gotowanie i wywraca nasze pomysły do ​​góry nogami. Indukcja i ssanie są połączone w jednym produkcie.

Płyta indukcyjna zintegrowana wyspa klapy wyciągu nowoczesna innowacyjna

„NikolaTesla Switch” oferuje wszystkie zalety płyt indukcyjnych, takie jak szybkie gotowanie i łatwe czyszczenie, podczas gdy system ekstrakcji osiąga wysoki poziom wydajności w zakresie usuwania dymu, poziomu hałasu i efektywności energetycznej (klasa A+). Jest nawet pięć razy mocniejszy niż konwencjonalne systemy. Pierścień z efektem żeliwa i szklany okrąg są umieszczone na środku płyty grzejnej. Ssanie jest aktywowane przez obrócenie tego okrągłego elementu.

Płyta indukcyjna Elica biały nowy projekt zintegrowany układ wydechowy

Płyta indukcyjna Elica biała ze zintegrowanym wyciągiem, nowoczesna wyspa kuchenna

Okap kuchenny Elica Haiku

Okap kuchenny Elica nowy montaż ścienny czarna seria Haiku

Natomiast sala „Cisza” została stworzona, aby zaprezentować nową linię produktów Haiku. Seria obejmuje nowoczesne okapy, które ucieleśniają koncepcję wyraźnych linii, mocnych układów wydechowych, niskiego poziomu hałasu i wysokiej jakości materiałów. Ten nowy design okapu kuchennego firmy Elica jest wynikiem pragnienia uproszczonej formy, pozbawionej zbędnych elementów, ale jednocześnie wzbogaconej o różne, harmonijnie współgrające treści.

Okapy Elica czarne do montażu na ścianie seria wywiewna Haiku

Wszystkie koncepcje, które czynią Haiku niezwykle innowacyjnym produktem w swojej kategorii, są realizowane na głębokości zaledwie 32 cm. Okap z płaskim ekranem i dygestorium idealnie do siebie pasują i tworzą jedną krawędź, dzięki czemu ogólny obraz wygląda szczególnie harmonijnie.

Wyspa okapowa Elica nowoczesna kuchnia-pokój dzienny duża płyta grzewcza

Okap kuchenny Elica naścienny, wygląd betonu Haiku

Montaż sufitowy wyspy okapu kuchennego Elica prosty wygląd

Okap kuchenny Elica Lullaby ze zintegrowanym oświetleniem

Wyspa okapowa Elica ze zintegrowanym oświetleniem LED

„Kołysanka” skupia się na takich tematach jak architektura, materiał i światło, które w kuchni odgrywają szczególnie ważną rolę. Okap sufitowy firmy Elica oferuje wiele funkcji, otwiera nowe perspektywy i tworzy innowacyjne środowiska, w których można się zanurzyć i poczuć się dobrze.

Zintegrowane oświetlenie LED z okapem kuchennym Elica na suficie

W linii produktów „Lullaby” skupiamy się na świetle: Równomierny, zrównoważony rozkład światła w pomieszczeniu tworzy wyjątkową i nastrojową atmosferę. Możesz dostosować intensywność światła i wybrać temperaturę barwową. Model doskonale sprawdza się w otwartych przestrzeniach mieszkalnych, gdzie kuchnia i salon powinny wizualnie współgrać.

Okap wyspowy nowoczesny design drewno LED light

Elica okap kuchenny wyspa lampa wisząca kombinacja lampy sufitowej

Wiszące lampy wiszące na wyspie okapowej Projekt pokoju bez głowy w japońskim stylu

ConnectAir i Snap — najnowsza generacja opcji łączności

Elica hood obsługa telefonu komórkowego jakość powietrza

„ConnectAir” to pomieszczenie, w którym prezentowane były ekskluzywne rozwiązania inteligentnego domu firmy Elica. Na Eurocucina 2018 Elica zaprezentowała wybór produktów, którymi można sterować za pomocą smartfonów. Bezprzewodowe połączenie między płytą indukcyjną, okapem kuchennym i urządzeniem Snap do kontroli jakości powietrza umożliwia pełne zarządzanie powietrzem w kuchni. Ponieważ w nowych budynkach kuchnia i salon zwykle łączą się ze sobą, świeże powietrze w pomieszczeniu jest niezbędne dla dobrego samopoczucia.

Okap wyspowy matowe szkło miedziane Świecąca nowoczesna kuchnia

Okap kuchenny jest głównym elementem tego rewolucyjnego systemu inteligentnego domu. Poprzez bezpośrednią komunikację z płytą grzejną i „Snap” monitoruje powietrze w pomieszczeniu i w razie potrzeby aktywuje się automatycznie, aby zapewnić wysoką jakość powietrza podczas gotowania i w międzyczasie.

Okap kuchenny Elica Summilux

Okap kuchenny Elica nowe miedziane światło optyczne Summilux

Częścią nowej linii produktów Téchne jest okap recyrkulacyjny „Summilux”. Model można podłączyć do urządzenia „Snap” za pomocą specjalnej aplikacji i monitorować jakość powietrza. Kolejny plus – posiada kilka źródeł światła LED o różnych mocach (9 W, 30 W, 40 W, 3500 K). Światło w górę można przyciemnić, aby stworzyć zachęcającą atmosferę. Pierścień LED skierowany w dół w kierunku płyty zapewnia wystarczającą jasność. Połączenie polerowanej stali nierdzewnej i szkła tworzy idealną równowagę między estetyką a technologią.

Okap kuchenny Elica o nowoczesnym wzornictwie szklanym, miedzianym wyglądzie

Okap do lampy wiszącej Elica w wyspie kuchennej ze stali nierdzewnej