Kuchnia

Nowoczesna wyspa kuchenna łączy funkcjonalność i design w jednym

minimalistyczna wyspa kuchenna Snaidero czarny szklany beżowy blat

Jeden nowoczesna wyspa kuchenna powinien wizualnie pasować do kuchni i zapewniać wystarczającą ilość miejsca do przechowywania akcesoriów kuchennych. Ola 25, tak nazywa się nowy projekt włoskich marek Snaidero i Pininfarina, łączy funkcjonalność i design w jednym.

Nowoczesna wyspa kuchenna autorstwa Snaidero i Pininfariny – prawdziwe dzieło sztuki

Czarna kuchnia nablatowa elegancko stylowa

ten nowoczesna wyspa kuchenna z Snaidero i Pininfarina została zaprezentowana z okazji 25-lecia marek. Jest produkowany w limitowanej serii i składa się z ponad 84 pojedynczych detali i może zostać przeprojektowany w razie potrzeby. Szeroka gama materiałów i kolorów oferuje liczne możliwości kombinacji, które zaspokoją każdy gust. Dzięki temu każdy może szczegółowo zaprojektować i zaplanować własną kuchnię. Rzeźbiarski wygląd kuchni, blat o wysokim połysku i przejrzysty język projektowania przyciągają uwagę.

Nowoczesna wyspa kuchenna o minimalistycznym wyglądzie

Snaidero praktycznie przejrzysty język designu o wysokim połysku

ten nowoczesna wyspa kuchenna został zaprezentowany publiczności w minimalistycznym wyglądzie. Ponadczasowa elegancja neutralnych kolorów, kontrast beżu i czerni, a także prosta konstrukcja nie puszczą oka. Udane połączenie włoskiego stylu i nowoczesności tworzy nowoczesną atmosferę i dodaje każdemu wnętrzu powiewu świeżości.

minimalistyczny wygląd czarny licznik bezuchwytowe drzwi szafki