Kuchnia

Nowoczesna kuchnia ukryta w szafce od i29 Designstudio

Wyspa kuchenna ukryta w szafce-białe profile ścienne-dekoracyjne

Projektanci tego Biuro aranżacji wnętrz i29 zaprojektowali kuchnię, która bardziej przypomina mebel niż kuchnię. Dziś kuchnia i salony są w większości połączone i otwarte, więc wypracowały praktyczne rozwiązanie – jedno kuchnia ukryta w szafie i wyspa kuchenna tak cienka, że ​​prawie znika.

Kuchnia ukryta w szafce i cienka, prawie niewidoczna wyspa kuchenna

kuchnia-szafka-ukryta-biała-drzwi-czarna-wyspa

Wyspa kuchenna jest niesamowicie smukła, a oglądana pod pewnymi kątami wydaje się prawie niewidoczna. Taki też był cel projektantów. Konstrukcja i wyposażenie są zredukowane do absolutnego minimum dzięki kilkucentymetrowemu blatowi, w którym zintegrowane są wszystkie przewody wodne, elektryczne i płyty grzewcze. Wszystkie sprzęty kuchenne i dodatkowe powierzchnie robocze są ukryte za dużymi przesuwnymi panelami ściennymi. Kuchnia została zainstalowana w mieszkaniu w Paryżu, więc projekt jest skoordynowany ze stylem umeblowania. Istniejące, wyprofilowane panele ścienne zostały dokładnie skopiowane na frontach szafek, aby wkomponować solidną kuchnię w pomieszczenie i uczynić ją prawie niewidoczną.

Harmonia klasycznych i nowoczesnych elementów konstrukcyjnych

szafka-kuchenna-ukryta-cienka-schraze-wyspa-blata jadalna

Wolnostojąca, czarna wyspa kuchenna stoi przed białymi przesuwanymi drzwiami szafki, co tworzy piękny kontrast kolorystyczny. Tylna ściana i półki w szafie również są czarne. W tym pomieszczeniu harmonijnie współgrają dwa style. Nowoczesne meble, takie jak hoker barowy, okap nad wyspą kuchenną, iMac i inne wyposażenie zostały harmonijnie połączone z klasycznymi francuskimi oknami, drzwiami i profilami dekoracyjnymi. Zachowano tradycyjny urok paryskiego apartamentu.

wyprofilowane panele ścienne są precyzyjnie imitowane

kuchnia-francuski-drzwi-czarna-wyspa-kuchni

Czysty minimalizm w kuchni

kuchnia-ukryta-francuska-okienka-ścienna-profile-dekoracyjne

wyspa kuchenna zapewnia wystarczającą powierzchnię roboczą do gotowania

szafka-kuchenna-ukryta-biała-panele-ozdobne-profile

blat o grubości zaledwie kilku centymetrów

ukryta-kuchnia-biała-panele-czarna-wyspa

do zabudowy-kuchnia-szafka-biała-drzwi-szafki-czarna-wyspa

design-kuchnia-cienkie-linie-kuchnia-wyspa-kran