Kuchnia

Nowoczesna kuchnia o dynamicznej modułowości i elegancji w jednym

Krzesełka do karmienia Nowoczesna kuchnia z widokiem na okno

Jeden nowoczesna kuchnia z dynamizmem oferuje szereg funkcji, które można indywidualnie dostosować do specyficznych potrzeb Twojego domu. Czyniąc to, zdecydowanie nie powinieneś rezygnować z estetyki ani wydajności. Nowoczesna kuchnia modułowa jest zwykle naturalnym przedłużeniem części dziennej i jadalnej na otwartym planie. Dziś chcemy Wam przedstawić kolekcję modułową, a więc chodzi o El_02 od Elmara. Oferuje wiele rozwiązań projektowych, które można łączyć również w skomplikowane wyposażenie kuchni. Pokazują międzynarodowy styl i odrobinę minimalizmu. Projektantami tej kolekcji kuchni są Ludovica i Roberto Palomba.

Nowoczesna kuchnia z dynamizmem autorstwa Ludovicy i Roberto Palomba

Wyspa kuchenna-nowoczesna-kuchnia-wysoki połysk

Te nowoczesna kuchnia z dynamizmem można kupić z rozkładanymi stołami jadalnymi i ma miejsca do serwowania, które można umieścić w wyspie kuchennej. Zostały one wykonane ręcznie specjalnie dla firmy Elmar Utworzony. Większość kuchni zazwyczaj wyświetla różnorodne tekstury i kolory, aby stworzyć wspaniałe kontrasty. EL_01 oferuje do użytku powierzchnie o różnej grubości. Stwarza to wspaniałą różnorodność wizualną. Tutaj możesz zobaczyć duże okapy, wspaniałe powierzchnie robocze, które zostały stworzone z szerokiej gamy materiałów. Obejmują one od stali nierdzewnej po wypukły marmur. Są innowacyjne wyspy kuchenne, które służą jako miejsca przygotowania i podwajają możliwości pracy, drewniane szafki ustawione w różnych kompozycjach, dzięki którym otrzymujesz całą serię ofert. Uzupełnia je stół Elmar z funkcjami oszczędzającymi miejsce i ergonomiczną mieszanką otwartych półek i zamkniętych szafek, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania i ekspozycji.

Nowoczesna kuchnia z dynamiką – dużo miejsca na przyjemne chwile

Ściany-ze-szkła-podłużna-kuchnia-do zabudowy

Wybierając ten rodzaj kuchni, urozmaicisz swój dom. Te nowoczesna kuchnia z dynamizmem to idealne rozwiązanie do mieszkań o otwartym planie. Chcesz zamienić swoją kuchnię w przyjazne miejsce dla swojej rodziny? Chcesz, żeby był dobrze zorganizowany i jednocześnie fantazyjny? Jeśli tak, to z tą kolekcją trafiłeś we właściwe miejsce.

Kolory sygnalizacyjne dodają kuchni elegancji

Czerwona-wisiorek-jasnoszary-kolory-nowoczesna-kuchnia

Wystarczy dodać hokery i lampy wiszące! Otrzymasz więc dość wygodną kuchnię z odrobiną włoskiego stylu. Uwielbiamy takie podejście, w którym kuchnia wygląda jak przedłużenie salonu.

Ciemny i jasny kontrast

biało-szary wygląd-drewniany stół-kuchnia-nowoczesny styl

Wysoki połysk najwyższej jakości

biała-kuchnia-do zabudowy-wysoki połysk

Obraz mirażu jako promień światła na ścianie

prostokątna-kuchnia-w-białej

Przyjemność i relaks w jednym?

Zintegrowany basen z otwartą kuchnią

Kamień naturalny zapewnia przytulność

kuchnia-salon-powierzchnia-wysoki-połysk-wygląd-drewna

Błyszczący czerwony

Szafki-kuchenne-z-kamienia-szlachetnego-nowoczesne-wyposazenie-kuchni

Stal nierdzewna i kamień naturalny zapewniają komfort i elegancję

Drewniany stół-kuchnia-wyspa-szara-kolory

Nowoczesna kuchnia z widokiem na naturę

Edelstein-kuchnia na wysoki połysk-z-czerwony-stolik

Naturalne materiały wprowadzą przytulność do Twojej kuchni

Szafki kuchenne o wyglądzie płytki podłogowej i drewna

Świeżość i natura w Twojej nowoczesnej kuchni

Asymetryczna-wyspa-kuchenna-z-polerowaniem-na-wysoki połysk