Kuchnia

Nowoczesna kuchnia Gunni & Trentino z harmonijnymi falami

nowoczesny design kuchni o falistych kształtach gunni i trentino

To będą fani minimalistycznego designu i prostych kształtów nowoczesna kuchnia zdecydowanie doceniam. Ultranowoczesny design był przestarzały A-cero Zaprojektowane studio projektowe. Projektanci nazywają się Joaquín Torres i Rafael Llamazares i mają tę kuchnię wyłącznie dla Gunni & Trentinio zaprojektowany.

Nowoczesna kuchnia to funkcjonalność i estetyka

nowoczesny projekt kuchni z dekoracją jabłek w kształcie fali

Te nowoczesna kuchnia zachwyca harmonicznymi przebiegami. Minimalistyczny design uosabia idealną równowagę między harmonią a estetyką. Proste linie i zaokrąglone kształty są niezwykle funkcjonalne, a jednocześnie wyjątkowo nowoczesne. Kuchnia ma również artystyczny akcent, a projekt w niektórych miejscach przypomina szczególnie piękną rzeźbę.

Nowoczesna kuchnia jest częścią koncepcji „Fala”

nowoczesny projekt kuchni z prostymi kształtami fali wyspa kuchenna

ten nowoczesna kuchnia przez Gunni & Trentino był oferowany w klasycznej bieli, ale jest również dostępny w kolorze szarym i czarnym. Zakrzywione kształty projektu są częścią koncepcji „Wave” i dają poczucie harmonii i doskonałej estetyki. Wyspa kuchenna została zbudowana w sposób szczególnie nowoczesny, ale również praktyczny, z wieloma szufladami i półkami, które służą do przechowywania naczyń i sztućców. Większość szafek i sprzętów kuchennych jest tak zabudowana, że ​​nie są zauważalne, ale nadal są praktyczne i wygodne.

Nowoczesna kuchnia z wbudowanymi urządzeniami waveform

nowoczesny design kuchni o falistych kształtach całkowicie biały

nowoczesna kuchnia ze zlewem falistym minimalistycznym

Nowoczesna kuchnia z naczyniami z szufladami falistymi

nowoczesna kuchnia o kształcie fali pomieszczenie do przechowywania żywności

Nowoczesna kuchnia Cezara łączy w sobie perfekcję i innowacyjne myślenie