Kuchnia

Nowocześnie wyposażona kuchnia z wyspą do gotowania wprowadza włoski styl do Twojego domu

Okap kuchenny Mina z białymi kamiennymi płytkami

Przedstawiamy Państwu nowoczesny Wyposażona kuchnia z wyspą z Włoch. Projekt nosi nazwę Mina i urzeka funkcjonalnością oraz industrialnym szykiem.

Wyposażona kuchnia z wyspą i wzornictwem przemysłowym

Wyspa kuchenna czarne jasne pomysły na stół jadalny

Założona w 1974 roku Minacciolo to włoska firma specjalizująca się w produkcji kuchni z litego drewna. Firma w ostatnich latach rozwija się prężnie – głównie dzięki pomysłom na rustykalne i industrialne umeblowanie w nietypowej kolorystyce. W 2001 roku zaprojektowałeś i zaprezentowałeś kolekcję w stylu angielskim, która charakteryzowała się prostą elegancją w wiejskim stylu. Rosnąca popularność produktów zainspirowała projektantów do wymyślania bardziej kreatywnych pomysłów, takich jak ten Wyposażona kuchnia z wyspą. Nowy kierunek jest jasny – czarny kolor metalu wydaje się industrialny, solidny i szorstki. Projekt nosi nazwę Mina i oferuje wielofunkcyjną kompozycję mebli. Dopracowane detale w tradycyjnym stylu spotykają się z nowoczesną technologią i precyzją wykonania.

Wyposażona kuchnia z wyspą – Mina

Pomysły na projekt kuchni Włoska marka

ten Wyposażona kuchnia z wyspą drastycznie różni się od pozostałych projektów firmy – w kreatywny sposób łączy metal i drewno. Nowoczesne kształty i detale nawiązują do urządzeń z fabryk i nadają industrialny wygląd, który ostatnio stał się bardzo modny w wyposażeniu wnętrz. Minimalistyczna, nowoczesna czy nawet tradycyjna – ta kuchnia jest idealna do małych i dużych pomieszczeń. Poszczególne moduły oferują wszystko, czego może chcieć szef kuchni. W połączeniu z szafkami z litego drewna, które łagodzą surowy wygląd metalu, kuchnię można doskonale połączyć z jadalnią. Projektanci umieścili duże okapy jako akcenty w kuchni. Akcenty kolorystyczne, takie jak czerwień, tworzą napięcie w projekcie. Ciesz się serią zdjęć!

Wyposażona kuchnia z metalową szafką bazową

Zlewozmywaki kuchenne z metalowym wykończeniem metalowe czarne szafki bazowe

Wielofunkcyjna wyspa do gotowania ze zlewem

Zlewozmywak kuchenny wyspa kuchenna metalowy wystrój przemysłowy

Czarna wyspa kuchenna – element

Wyspa kuchenna Włoska kuchnia metalowa czarna

Czerwone guziki o industrialnym wyglądzie

Przybory kuchenne gałki o industrialnym wyglądzie metalowa szafka podstawowa

Nowoczesna kuchnia włoska

ciemne drewno kuchenne do zabudowy Włoskie trendy projektantów 2013

Mała wyspa – model Mina

nowoczesna wyspa kucharska w kolorze czarnym

Meble kuchenne z metalu i drewna

praktyczna kuchnia z jasnego litego dębu