Kuchnia

Nowo wyremontowana nowoczesna kuchnia zachowuje swój architektoniczny charakter

McDougall designerskie kuchnie parowe mieszają nowe stare?

Całkowicie odnowione mieszkanie w Outremont w Kanadzie przedstawia nam przemyślaną koncepcję bycia praktycznym i nowoczesna kuchnia przed. Projektant jest Kuchnie Steam. Proces pracy i wszelkie usprawnienia zostały starannie zaplanowane, a przede wszystkim dostosowane do konkretnych wymagań klienta.

Nowoczesna kuchnia – seria świetnych pomysłów projektowych

pomysły projektowe doskonale umeblowanie urządzeń kuchennych z płytek drewnianych

Każdy detal – nowy czy stary, a jego rola i umiejscowienie zostały dokładnie przemyślane. Projektantowi i klientowi udało się zachować architektoniczny charakter kuchni. Efekt końcowy – ciepła i przytulna atmosfera, swoiste połączenie klasycznych elementów z nowoczesnymi liniami. Eleganckie i efektowne – tak wygląda strefa gotowania. To ważna część całej przestrzeni. Wciąż są jadalnie i salony. Wszystkie pomieszczenia zostały sprytnie ze sobą połączone. ten nowoczesna kuchnia jest strategicznie umiejscowiona, choć odgrywa ważną rolę, otwarta koncepcja pomieszczenia nie przeszkadza mu. Projektanci stanęli również przed ciekawym wyzwaniem. Powinieneś spróbować zwolnić więcej miejsca do przechowywania w kuchni McDougall i zaspokoić potrzeby mieszkańców.

Nowoczesna kuchnia – genialne połączenie starego z nowym

czyste światło dzienne nowe urządzenia rozwiązania oszczędzające miejsce pomysły

Główna idea została dokładnie zdefiniowana od samego początku. Projekt nowoczesnej kuchni, która łączy w sobie najnowsze trendy i jednocześnie najlepsze klasyczne elementy. Drewniana podłoga i typowy tradycyjny kształt płytek można uznać za ponadczasową klasę. Wszystkie są oryginalnymi elementami wyposażenia i wystroju kuchni McDougall. ten nowoczesna kuchnia jest szczególnie praktyczny i wygodny, nowe urządzenia kuchenne i elektryczne oraz rozwiązania oszczędzające miejsce spełniają specjalne potrzeby rodzin wielodzietnych z czwórką dzieci. Dzięki przemyślanym decyzjom projektantów, architektoniczny charakter kuchni wciąż daje się odczuć.

Nowoczesne pomysły projektowe są natychmiast widoczne w każdym szczególe

Nowoczesna jadalnia wyspy Cooka całkowicie odnowione wyposażenie

Podłogę i niektóre meble wykonano z drewna

nowoczesne, częściowo widoczne, po prostu odgrywają ważną rolę

Klasyczne elementy nawiązują do pierwotnego projektu kuchni

płytki podłogowe tradycyjna forma architektura zachowują charakter

Każdy proces został dokładnie zaplanowany i przemyślany

odnowiona strefa gotowania na wyspie ważna koncepcja planu ról