Kuchnia

Kuchnie IKEA 2013 – nowoczesne i funkcjonalne

IKEA-kuchnie-2013-wyspa-kuchnia-cieply-drewno-kolor

IKEA zawsze zachwyca nas pięknymi meblami, które wszyscy kochają. IKEA dba o każdą gospodynię domową, a jak wszyscy wiemy, kuchnia ma ogromne znaczenie dla wszystkich kobiet. Kuchnie IKEA 2013 to wspaniałe projekty na nadchodzący rok, z którymi każda kobieta po prostu chciałaby zostać w swojej kuchni. Kuchnie IKEA 2013 są naprawdę proste, ale przyciągające wzrok i funkcjonalne.

Kuchnie IKEA 2013 z wyspą kuchenną

IKEA-kuchnie-2013-czerwone-drewno

Jeśli w Twojej kuchni jest miejsce, możesz dodać szafki na ścianie i wyspę kuchenną na środku kuchni, z długim blatem z krzesłami, tworząc małą jadalnię na szybkie posiłki w kuchni. Lampy wiszące bezpośrednio nad wyspą kuchenną sprawiają, że wszystko jest dobrze widoczne podczas wykonywania różnych czynności, krojenia, przygotowywania i wielu innych.

piękne kontrastujące kolory w kuchniach IKEA 2013

IKEA-kuchnie-2013-beżowo-czarny-dąb

Sprzęty do zabudowy to bardzo dobry pomysł, nawet nowoczesny. Ten pomysł pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i nadaje kuchni profesjonalny wygląd. Jeśli masz małą, pustą przestrzeń w kuchni, możesz postawić składany stół, który w razie potrzeby można rozłożyć. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca, ale jest jednocześnie bardzo użyteczny. Zawieś półki na ścianie, które zapewnią Ci dodatkowe miejsce do przechowywania np. naczyń. Jesteś zawsze pod ręką. IKEA Kitchens 2013 prezentuje również pełny zestaw jadalniany z czarnym stołem i krzesłami do przytulnego rodzinnego posiłku w kuchni. Wreszcie IKEA wzięła pod uwagę również kolory. W tej kolekcji 2013 możesz zobaczyć różne kolory, takie jak czarny, czerwony, biały i wiele więcej.

IKEA-Kuchnie-2013-białe-ciemniejsze-kafelki-lustro

IKEA-kuchnie-2013-ze spadzistym dachem

IKEA-kuchnie-2013-mała-kuchnia

IKEA-kuchnie-2013-czarny-stół-jadalny-biały-kuchenne-szafki

IKEA-Kuchnie-2013-jasne drewno-białe-kombinacja

IKEA-Kuchnie-2013-miejsce zabaw dla dzieci

Kolejne 100 pomysłów na kuchnię