Kuchnia

Kompaktowa kuchnia pojedyncza o funkcjonalnej, otwartej konstrukcji

kompaktowa pojedyncza kuchnia drewniana regulowana wysokość dirk biootto

Jeśli przyjrzysz się bliżej konwencjonalnemu aneksowi kuchennemu, zobaczysz, jak problematyczny, nieporęczny, a nawet niebezpieczny może być dla osób starszych i niepełnosprawnych fizycznie. Większości trudno byłoby ugotować coś dla siebie. Ta złożoność jest potencjalnym źródłem problemów. Projektant przemysłowy Dirk Bioto z Berlina ma swój kompaktowa kuchnia pojedyncza zaprojektowany, aby pomóc tym ludziom.

Kompaktowa kuchnia pojedyncza z drewna olchowego

mini kuchnia przybory z drewna olchowego widoczne namacalne otwarte wzornictwo dirk biootto

Wielofunkcyjny system kuchenny ChopChop zachwyca atrakcyjnym, otwartym designem, w którym wszystkie przybory są widoczne i łatwo dostępne, a nie ukryte w szufladach lub szafkach. Najczęściej używane przybory kuchenne wiszą na perforowanej płycie na tylnej ścianie kuchni, a blat kuchenny ma regulowaną wysokość. Mycie ciężkich garnków i patelni jest łatwiejsze dzięki wyposażeniu kuchennemu z wysuwanym wężem prysznicowym i lekko pochyłym zlewozmywaku. W ten sposób możesz również napełnić garnek wodą i wyciągnąć go bezpośrednio na blat.

Kompaktowa pojedyncza kuchnia, która zachwyca zastosowaniem wysokiej jakości materiałów

kompaktowe pojedyncze przybory kuchenne wyraźnie namacalne dirk biotto

Wyfrezowana szczelina w blacie służy jako wygodne miejsce do krojenia chleba, a poziomo wpuszczona tarka ułatwia tarcie marchewki. Tarte warzywa są zbierane w małej przegródce pod spodem. Zainspirowany stołami warsztatowymi, ten oferuje kompaktowa kuchnia pojedyncza hak stołowy do trzymania i napinania butelek, szklanek, puszek oraz nóż do krojenia twardszych warzyw. Wszystko w tej przemyślanej konstrukcji, która została stworzona, aby ułatwić każdą czynność w kuchni. Blat wykonany jest z drewna olchowego – gatunku drewna znanego z naturalnego kwasu garbnikowego. Hamuje rozwój zarazków i bakterii. Projekt jest nie tylko nowoczesny i atrakcyjny wizualnie, ale także bezpieczny i funkcjonalny.

poziomo osadzona tarka z komorą

pojedynczy projekt kuchni blat z drewna olchowego reiber dirk biootto

Łatwe krojenie chleba

mała kuchnia nowoczesny design naczynia z drewna olchowego widoczne dirk biootto

Bateria kuchenna z wyciąganym wężem prysznicowym

system kuchenny zlew wąż prysznicowy dirk biootto

kompaktowy stojak na naczynia

mini kuchnia design nowoczesny wielofunkcyjny drewniany blat zlew dirk biootto