Kuchnia

Kolorowe kuchnie na wysoki połysk dla indywidualnego stylu życia

czerwone białe pomysły na lampy retro

Przedstawiamy Państwu Grupę Corrazin z Włoch. Twoja wysoka jakość Kuchnie na wysoki połysk łączyć różne style życia w kreatywny sposób. Eklektyczna mieszanka stylów okazała się bardzo skuteczna – przekonajmy się!

Kuchnie na wysoki połysk w mocnych kolorach

Błyszczące kuchnie zielona lampa podłogowa narożna kuchnia rząd dywan

ten Corrazine Grupa powstała w 1971 roku z połączenia kilku włoskich firm. Dziś częścią firmy jest ponad 10 renomowanych marek, specjalizujących się w produkcji mebli do różnych pomieszczeń mieszkalnych – mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych, łazienkowych, dziecięcych i biurowych. Twoje designerskie meble i Kuchnie na wysoki połysk to eklektyczna mieszanka stylów, które nadają pomieszczeniu indywidualności. Wyraźne linie i minimalistyczne kształty są gustownie połączone z nowoczesną kolorystyką i dekoracją retro.

Kuchnie na wysoki połysk – eklektyczna mieszanka stylów

Aneks kuchenny jadalnia z drewna nowoczesny design

 Styl życia, który promuje marka, opiera się na indywidualności. ten Kuchnie na wysoki połysk kieruj się mottem firmy Moje życie, mój styl. Koncepcja obejmuje meble i akcesoria domowe, w których kolory, materiały i wzornictwo są doskonale skoordynowane. W tle pozostają tradycyjne zestawienia czerni i bieli – popularne są mocne kolory, takie jak różowy, zielony, niebieski czy czerwony.Firma sprzedaje meble kuchenne bez pomocy dealerów – celem jest opracowanie nowych modeli poprzez komunikację z klientami. Funkcjonalność jest najważniejsza w projektowaniu. Wiele szafek oferuje miejsce do przechowywania przypraw, sztućców i naczyń. Moduły kuchenne są połączone w taki sposób, że wszystko pozostaje w zasięgu ręki i nadal ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania przyborów kuchennych. Kuchnie Corrazin są przeznaczone dla młodych ludzi żyjących w pośpiechu na co dzień, którzy lubią wychodzić i zapraszać przyjaciół do jedzenia. Poniżej postaramy się przedstawić przegląd kolekcji. Ciesz się kolorowymi wzorami włoskiej firmy!

Żółta kuchnia w stylu retro

Kuchnia czarno-biała ściana ze zdjęciami

Niebiesko-zielony aneks kuchenny

Kuchnia zielony niebieski planowanie różowy czerwony

Zielona kuchnia z błyszczącą ladą

Lampa wisząca z jasnego drewna licznik biały

Czarna kompaktowa kuchnia włoska

nowoczesna kuchnia na wysoki połysk czarny

Zielony kolor sprawia, że ​​kuchnia wygląda naturalnie

Zaprojektuj płytki podłogowe w kolorze ściany jadalnia

Neutralne kolory w kuchni

kinkiety kuchenne z dywanami lampa podłogowa

Purystyczna kuchnia narożna

Aneks kuchenny narożny klamki do drzwi ze szlachetną liczbą

Czerwień i brąz wyglądają przytulnie

Szafki kuchenne wysokie w zabudowie metalowe AGD