Kuchnia

Inteligentne urządzenia kuchenne z połączeniem z aplikacją – 10 pomocników domowych

Inteligentne urządzenia kuchenne termometr-posiłek-temperatura-zasady-urządzenia

W dzisiejszym świecie Internetu i smartfonów w naszych domach jest coraz więcej miejsca na nowe technologie. Takie innowacje mogą ułatwić codzienne życie, a wiele prac domowych, takich jak sprzątanie domu, zostaje anulowanych. Inteligentne urządzenia kuchenne zastąpić tradycyjne wyposażenie kuchni w wielu mieszkaniach na całym świecie. Tutaj przedstawiamy kilka innowacyjnych urządzeń, które oszczędzają długie godziny w kuchni i zostawiają więcej czasu dla rodziny, przyjaciół i hobby.

Inteligentne urządzenia kuchenne dostarczają pomysłów na przepisy

Inteligentne urządzenia kuchenne gadżet-aplikacja-mobilna-połączenie-blat-pomarańczowy-kucharz

Na pierwszy rzut oka to urządzenie wygląda jak zwykła deska kuchenna. Ma jednak wiele właściwości, które z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Blat od Orange Chefs może korzystać z połączenia aplikacji, aby zasugerować obiad, podsunąć pomysły na zdrową przekąskę po treningu lub po prostu pomóc w gotowaniu, aby przygotować właściwy przepis. Konstrukcja jest kompaktowa i potrzebuje tylko trochę miejsca do przechowywania.

Inteligentne urządzenia kuchenne – niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni

Inteligentne urządzenia kuchenne innowacja-przepis-sugestie-blat-pomarańczowy-kucharz

Ten inteligentny gadżet jest wyjątkowy, ponieważ łączy się również z innymi urządzeniami za pośrednictwem Wi-Fi. Może być w kontakcie z monitorem fitness, blenderem lub garnkiem. To sprawia, że ​​prosty blender, który masz w domu, jest również inteligentny. Blat wyśle ​​również wiadomość na Twój smartfon z wybranym przepisem i pełną instrukcją jego wykonania.

Urządzenia kuchenne z podłączeniem do aplikacji są praktyczne i pomocne

Inteligentne urządzenia kuchenne cyfrowy-termometr-kuchenny-pomocne-urządzenia-urządzenia

Cyfrowy termometr kuchenny firmy iDevices łączy się ze smartfonami i tabletami przez Bluetooth. Dzięki temu możesz obserwować temperaturę jedzenia z odległości 40 metrów. Koniec z czekaniem w kuchni.

Inteligentne urządzenia kuchenne są łatwe w użyciu

Inteligentne urządzenia kuchenne Termometr kuchenny-cyfrowe-aplikacje-aplikacje-aplikacje

Innowacyjny termometr kuchenny jest również dostępny w mniejszym rozmiarze i jest naprawdę tani. Żywotność baterii wynosi 150 godzin. Wystarczy wybrać mięso, temperaturę i odpocząć. Gdy jedzenie będzie doskonale ugotowane, otrzymasz wiadomość i możesz je podać.

Uzyskaj 10 minut więcej snu dzięki ekspresowi do kawy połączonemu z aplikacją

inteligentny-urządzenia-kuchenne-ekspres-do-kawy-zaawansowana-technologicznie-ziarna-makiem

Dla wszystkich miłośników kawy przedstawiamy ekspres do kawy Poppy Pour-Over. Dzięki eleganckiemu wzornictwu wykonanemu ze szkła wygląda naprawdę stylowo. To kawowe dzieło sztuki ponownie oferuje możliwość zdalnej konfiguracji za pomocą aplikacji mobilnej. Mimo to wysyła powiadomienie, gdy skończą się ziarna kawy lub filtry.

Inteligentne urządzenia kuchenne są jednocześnie eleganckie i praktyczne 

inteligentny-sprzęt-kuchni-nalewanie-przegotowanej-kawy-szklany-dzbanek-makowy-przelewowy

Podwójna szklana karafka podkreśla elegancję tego ekspresu i podkreśla mocny kolor parzonej kawy. Niestety ten model wciąż trudno znaleźć w sklepie, ale w najbliższym czasie planowane jest częstsze pojawianie się.

Inteligentne urządzenia kuchenne według Twoich preferencji

inteligentne-urządzenia-kuchenne-zaparzanie-herbaty-zaparzacz-przezroczysty-elegancki-design-teforia

Niezależnie od tego, czy wolisz kawę czy herbatę, różnorodność urządzeń kuchennych połączonych w sieć ma odpowiedni asortyment na każdy gust. Inteligentne urządzenie, które tutaj prezentujemy, pozwala na przygotowanie idealnej filiżanki herbaty. Teforia jest wyjątkowo zaprojektowana i zapewnia zmysłowe doznania podczas użytkowania.

Inteligentne urządzenia kuchenne – Twoim jedynym zadaniem jest ładunek

inteligentne-urządzenia-kuchenne-zaparzacz-herbata-przygotowywanie-herbaty-szybkie-łatwe-gotowanie-teforia

Technologia firmy Intel kontroluje warzenie piwa i umożliwia połączenie z inteligentnymi urządzeniami przez Wi-Fi i Bluetooth. Specjalna konfiguracja ustawień pozwala pijącemu herbatę na zrobienie po południu kawy z 65 procent mniej kofeiny, np..

W centrum uwagi – inteligentne gotowanie 

smart-kuchnia-taca-podłączenie-aplikacja-piekarnik-gotowanie-we-zdjęcie-aeg

Wystarczy inteligentne urządzenie, aby skorzystać z nowoczesnych innowacji. Każda aplikacja jest zoptymalizowana pod kątem smartfonów i tabletów, aby dotrzeć do jak największej liczby użytkowników. Wewnątrz tego parowaru AEG znajduje się kamera, która wysyła zdjęcia jedzenia do podłączonego urządzenia za pośrednictwem aplikacji.

Wbudowany inteligentny parowiec – praktyczny wybór dla każdego gospodarstwa domowego

inteligentna-kuchnia-urządzenia-inteligentny-piekarnik-nowoczesna-kuchnia-procombi-plus-aeg

Parowar AEG to wielofunkcyjne urządzenie do montażu w kuchni, które zapewnia równomierną temperaturę i wilgotność w piekarniku. Ma również piękny design, który nadaje się do nowoczesnych kuchni.

Nowoczesne życie z inteligentną lodówką

inteligentne-urządzenia-kuchenne-aktualności-muzyka-lodówka-samsung-rodzina-hub

Następnie przedstawimy lodówkę Samsung, która ma zewnętrzny ekran i jest odpowiednia do odtwarzania muzyki, wideo, radia, a nawet telewizji. Więc masz te cztery urządzenia w jednym. Możesz także zostawiać na ekranie notatki dla innych członków rodziny.

Inteligentne urządzenia kuchenne są Twoim przyjacielem, gdy idziesz na zakupy

inteligentne-urządzenia-kuchenne-informacje-sprawdzanie-lodówki-zawartość-supermarket-samsung

W wewnętrznej części lodówki Samsung wbudowana jest kamera, która pozwala przyjrzeć się dostępnym, a tym samym również niezbędnym produktom. Możesz również umieścić na towarach wirtualne etykiety z datą przydatności do spożycia.

Urządzenia kuchenne połączone w sieć mają zwykle połączenie z aplikacją 

inteligentna-sprzęt-kuchnia-waga-domowa-bezpłatna-aplikacja-ipad-czerwona-praktyczna-upuść

Drop – mała waga domowa z aplikacją do podłączenia iPada wprowadza nową technologię w przygotowywaniu posiłków. Zawiera wszystkie zwykłe funkcje wag domowych, ale także specjalny sprzęt. Oprócz różnorodności przepisów oblicza dokładne proporcje, których potrzebujesz, nawet jeśli dodałeś mniej lub więcej produktu.

Te inteligentne wagi domowe z połączeniem z aplikacją pomagają w gotowaniu lub pieczeniu

inteligentna-sprzęt-kuchnia-waga-domowa-instrukcje-taca-technologia-drop

Szczegółowe instrukcje na wadze domowej pomogą również niezbyt dobrym kucharzom. To naprawdę proste i nie możesz zrobić nic złego.

Inteligentne i zdrowe odżywianie dzięki innowacyjnym sztućcom

smart-sprzęt-kuchenny-widelce-różne-kolory-jedzenie-jedzenie-hapifork

HAPIfork to innowacyjny widelec Bluetooth, który mierzy prędkość jedzenia. Można go ustawić tak, aby dawał sygnał wibracyjny, dzięki czemu gryziesz jedzenie tylko co 10 sekund.

Prawdziwe jedzenie za pomocą inteligentnych urządzeń kuchennych dla pięknej sylwetki

smart-sprzęt-kuchni-smart-fork-połączenie-aplikacja-sałatka-food-speed-hapifork

Elektroniczny widelec pomaga kontrolować jedzenie i poprawiać nawyki żywieniowe. Po pomiarze informacje są przesyłane do aplikacji przez Bluetooth lub USB. Więc masz już swoje prawdziwe jedzenie pod kontrolą.

Inteligentna patelnia – Twój opiekun do smażenia

inteligentne-sprzęt-kuchnia-inteligentna-patelnia-bez-aplikacja-połączenie-pantelligent

Coraz większą popularnością cieszą się inteligentne urządzenia kuchenne. Patelnia Pantelligent jest ponownie połączona ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji. Wygląda jak normalna patelnia, ale ma technologię kontrolującą smażenie.

Używaj inteligentnych urządzeń w kuchni, aby zaoszczędzić czas

inteligentne-urządzenia-kuchni-pan-app-mobilna-instrukcje-telefonu-komórkowego-pantelligent

Bezpłatna aplikacja zawiera instrukcje dotyczące dobrego pieczenia w odpowiedniej temperaturze. Dzięki inteligentnej patelni masz najlepszego sous chefa w domu.

Możesz także włączyć inteligentne urządzenia z drugiego pokoju

inteligentne-urządzenia-kuchenne-czajniki-inteligentne-urządzenia-włączające-czajnik

Pierwszym czajnikiem na świecie jest iKettle. Ponownie umożliwia zdalny dostęp za pośrednictwem smartfona. Teraz możesz spać jeszcze kilka minut bez obaw.