Kuchnia

Innowacyjny projekt kuchni Artica od Estudiosat

nowoczesna kuchnia Artica futurystyczna wyspa kuchenna pęka prostokątna dekoracja!

Artyka Projekt kuchni to niezwykła innowacyjna koncepcja, która może zmienić zdanie na temat idealnego wyposażenia kuchni i odpowiedniego stylu dla tej części domu. Szlachetna, elegancka i naprawdę wygodna, ta kuchnia daje poczucie komfortu, wysoką funkcjonalność i niezaprzeczalny wygląd.

Projekt kuchni Artica – kreacja

projekt kuchni innowacyjna płyta grzewcza piekarnika do zabudowy

Genialny pomysł na ten Projekt kuchni, nadal znany pod nazwą projektu Artica, to innowacyjna kreacja, która wywodzi się od utalentowanego zespołu Estudiosat Design Studios. Projekt wykonał popularny producent Delta Cocinas inwestowane i zarządzane. Prawdziwym wyzwaniem dla Estudiosat Design Studio była niezwykła propozycja przeprojektowania typowej kuchni i przekształcenia jej w futurystyczną i dynamiczną konstrukcję. Oczywiście zostało to zasugerowane przez Delta Cocinas, gdzie zarząd próbował znaleźć i wdrożyć nowe pomysły i tendencje w XXI wieku.

Doskonała koncepcja projektu kuchni Artica

projekt kuchni nowoczesne niebieskie szkło gładka powierzchnia ciemna

Artyka Projekt kuchni imponuje wrażeniem lodu-powietrza zaraz po wejściu do pomieszczenia. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że kuchnia to miejsce ciepłe i przytulne, tutaj mamy do czynienia z zimnym wystrojem wnętrz, który od razu zmienia utarte tendencje. Dominują odcienie bieli i szarości, które podkreślają neutralność i kładą kres przyziemnej teorii, że kuchnia powinna być miejscem jasnym i radosnym. Niebieskie i fioletowe niuanse generowane przez sztuczne światła LED podkreślają fajne wrażenie projektanta.

Nowoczesna kuchnia w czerni i bieli

projekt kuchni szafki biała dekoracja prostokątne przerwy podłoga drewno

Główny element dekoracji datowany Projekt kuchni można było oglądać w wystroju kuchni. Zakrzywione przerwy można było zobaczyć na kuchennej wyspie i na białych szafkach. Sztuczne przerwy imitują formację kamienną i zaprzeczają błędnemu poglądowi, że kuchnia w domu jest zawsze najstarszym i najmniej zadbanym pomieszczeniem w mieszkaniu. Wyjątkowe podejście do piękna jako kategorii w świecie designu kuchennego równoważą idealnie gładkie powierzchnie i błyszcząca podłoga.

Wyjątkowy i wyjątkowy w Artica Projekt kuchni jest brak jakiejkolwiek formy zbędnych szczegółów. Większość sprzętów AGD jest precyzyjnie rozmieszczona i zorganizowana w szafkach. Dlatego projektanci Estudiosat wybrali na półkę naprawdę masywne i kompaktowe meble. Z drugiej strony większość zlewozmywaków i urządzeń elektrycznych jest wbudowana w wyspę kuchenną. Dzięki temu wszystko jest łatwo dostępne i doskonale przechowywane.

Prostota i elegancja – nowe trendy

nowoczesny design Artica płytki podłogowe w kolorze czarnym w połysku

Artyka Projekt kuchni zaowocował niezwykłym ruchem, który właściwie nie istniał do tej pory w zasadach tworzenia kuchni. Nowa tendencja, podkreślona lśniącym designem kuchni, krzyczy o prostotę i elegancję, które maksymalnie równoważą się nawzajem i są wyraźnie widoczne podczas gotowania i pięknych rodzinnych posiłków.

Drogie czy nie, dziwne czy nie, projekt kuchni Artica z pewnością wywoła rewolucję w aranżacji wnętrz. Życie w atmosferze sztuki i mieszkanie w domu, w którym urządzona jest kuchnia Artica, to najszybszy sposób, aby samemu poczuć się jak artysta.

Dekoracja ścienna w kolorze niebieskim i fioletowym z białymi szafkami kuchennymi

projekt Artica dekoracja ścienna niebieski fioletowy szafka kuchenna biały

Wyspa kuchenna o futurystycznym designie z wbudowanymi szufladami

Innowacyjne szuflady do zabudowy Artica

Nowoczesne kuchnie z Włoch fascynują inteligencją i wyrafinowaniem