Kuchnia

Eleganckie designerskie kubki na jajka jako dekoracja na stole

stół-dekoracja-jajko-kubek-niebieski-kolor

Każda gospodyni domowa chce mieć w domu coś nowego, ale powinno to być praktyczne i dostosowane do potrzeb rodziny. Tutaj prezentujemy eleganckie i zarazem użyteczne Designerskie kubki na jajka z modułów.

Designerskie kubki na jajka przy stole

Rozeta-leżący-projektant-pomysł-kubek-jajka

Na pewno będziesz mieć w swojej szafce kuchennej kubki na jajka wykonane z różnych kształtów i materiałów. Dzieci zaprojektują również trochę na Wielkanoc, ponieważ kubki na jajka można również majstrować. Ale co z Designerskie kubki na jajka, czyli takie, które składają się z tych samych, dających się zmontować elementów.

Designerskie kubki na jajka firmy Formknast

kombinacja-kubek-jajka-piramida-kształt

ten Designerskie kubki na jajka, Prezenty Formknast są eleganckie i wcale nie tradycyjne. Świetnie prezentują się na stole z własną charyzmą, a jeśli w danej chwili nie są Ci potrzebne, bez problemu można je schować do pudełka. Każdy kubek na jajka składa się z trzech części, które pasują do siebie i po złożeniu tworzą stylowy uchwyt. Te Designerskie kubki na jajka mają przezroczysty niebieski kolor i są najlepszą ozdobą Twojego stołu, szczególnie jeśli lubisz niebieski. Wykonane są z przezroczystego szkła akrylowego i nie pękają łatwo. Kubki na jajka to właściwie nie kubki, ale eleganckie szklane rozety, które zdobią stół nawet bez jajek.

Sympatyczna rozeta

paproć-obraz-jajko-kielich-niebieskie-szkło-akryl

Z jajkiem lub bez – to zależy od Twojej diety

uchwyt na jajka-przezroczysty-niebieski-akryl-szkło

Uchwyt na wykałaczki z jeżem dodaje uroku jedzeniu