Kuchnia

Designerska kuchnia w kształcie liścia LEAF firmy Culimaat High End Kitchens

organic-curved-designer-kuchnia-culimaat-leaf-modern

Holenderski producent kuchni Wysokiej klasy kuchnie Culimaat zaprojektował specjalnie designerską kuchnię, która charakteryzuje się atrakcyjnym kształtem w połączeniu z bezkompromisową funkcjonalnością – kuchnia Leaf jest inspirowana naturą i imituje organiczny kształt liścia.

Designerska kuchnia wykonana z innowacyjnego materiału

organiczne-design-język-nowoczesny-projektant-kuchnia-liść-agd-zabudowa

Wolnostojąca designerska kuchnia wykonana jest w całości z opatentowanego materiału HI-MACS® i zapewnia większą odporność na ciepło i środki czyszczące. Miękka, gładka powierzchnia z lśniącej bieli HI-MACS® została starannie dobrana do kontaktu z żywnością, a także znacznie ułatwia czyszczenie. W tym sensie designerska kuchnia jest całkowicie higieniczna, łatwa w pielęgnacji i ma długą żywotność.

Designerska kuchnia do pieców o wysokich wymaganiach estetycznych

kuchnia-nowoczesny-wyposazenie-w-formie-lisci-design-bialy

W przeciwieństwie do tradycyjnych kuchni, wyspa kuchenna Leaf została zaprojektowana z myślą o ergonomii i wygląda na przewiewną. Wszystkie kable i przyłącza elektryczne, rury wodne i inne elementy techniczne są bardzo dobrze ukryte. Oprócz nowoczesnego wyposażenia użytkownik ma do dyspozycji wygodną przestrzeń do przechowywania pod blatem. Dzięki temu masz pod ręką wszystkie niezbędne przybory kuchenne. Korpus w kształcie liścia zawiera zmywarkę, piekarnik, chłodziarkę do butelek na wino, zamrażarkę, zlew ze stali nierdzewnej oraz szuflady, które można otwierać i zamykać elektronicznie.

ekologiczna-kuchnia-LEAF - efektowna umywalka-stal nierdzewna-okrągła-zabudowana

Ultranowoczesna kuchnia Leaf od Culimaat High End Kitchens

Ekologiczna kuchnia przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu.We wrześniu produkt zostanie zaprezentowany w Maison & Objet prezentuje. Wszyscy miłośnicy wyraźnych linii, których wzajemne oddziaływanie skutkuje perfekcyjnym, organicznie zakrzywionym projektem, cieszą się najwyższym stopniem współczesnego designu w kuchni LEAF.

Zdjęcia: © René van Dongen

w kształcie liścia-nowoczesna-kuchnia-stal-nierdzewna-zlewozmywak-gładka-powierzchnia

innowacyjna-kuchnia-nowoczesny-design-zakrzywione-zakrzywione-kształty

designerska-kuchnia-nowoczesna-zakrzywiona-przestrzeń-sprzętowa-przechowalnia