Kuchnia

Armatura retro emanuje duchem minionych czasów

Baterie kuchenne w stylu retro - kuchnia w stylu vintage

Przy tak dużym nacisku na innowacyjne, nowoczesne projekty łatwo przeoczyć urok i prostotę baterii kuchennych w stylu rustykalnym i retro. Tradycyjne i gustowne, rustykalne i vintage motywy wywołują poczucie nostalgii, która jest ciepła i pocieszająca. Właśnie dlatego kuchnia, bardziej niż jakiekolwiek inne pomieszczenie w Twoim domu, jest idealnym miejscem na klasyczne wzornictwo, zwłaszcza armaturę w stylu vintage.

Armatura retro – uczucie nostalgii

Baterie kuchenne w stylu retro zlew w stylu wiejskim

Wnętrza vintage wyglądają realistycznie i przypominają o znacznie prostszych czasach. Jeśli myślisz o bateriach kuchennych w stylu retro, pozostaw szafki i półki o czystym wyglądzie. Wspaniałe w tym stylu jest to, że możesz używać swoich starych ulubionych – tak jak za dawnych czasów.

Baterie kuchenne retro z długą wylewką

Baterie kuchenne retro-klasyczna-atmosfera

Oto kilka kranów kuchennych w stylu rustykalnym i retro, które oddają ducha minionych epok, nie wyglądając na zbyt przestarzałe.

Baterie kuchenne w stylu retro są podobne do tych używanych w wiejskim domu na przełomie XIX i XX wieku. Kran vintage można znaleźć w wielu różnych materiałach, w tym niklu, brązie, chromie, miedzi, cynie i mosiądzu.

Kuchnia Shabby chic w kolorze różowym i białym

shabby-chic-kuchnia-retro-bateria-różowo-biała

Bateria kuchenna retro ma na końcu długą wylewkę, uchwyty są lekko zakrzywione i łatwo dopasowują się do konturu dłoni. Weź pod uwagę oryginalne detale, specyficzne krzywizny, kształty, uchwyty itp..

Zabytkowy kran

Retro kran nostalgia w stylu vintage

Baterie vintage zostały zaprojektowane tak, aby nadać Twojej kuchni rustykalny charakter, oferując jednocześnie nowoczesne udogodnienia. Armatura w stylu retro może teraz pasować do każdej kuchni i stworzyć klasyczny klimat.

Retro baterie kuchenne kuchnia wiejska

Baterie kuchenne retro-wysoka wylewka

Retro-wyposażenie-kuchnia-ciepło-przytulność-kuchnia

Baterie kuchenne retro-cyna-nostrgie

Retro uchwyty ścienne do baterii kuchennych

Retro-kuchnia-zabudowa-fit-nowoczesna-kuchnia

Retro-kuchenne-baterie-nowoczesna-kuchnia