Kuchnia, salon

Pomysły na aranżację wnętrz – salon z kuchnią

Meble-pomysły-salon-kuchnia-fałszywy sufit

W dzisiejszych czasach kuchnia i salon często łączy się w jednym pomieszczeniu. Salon z kuchnią ale nie oznacza to, że musisz rezygnować z elegancji i stylu. Dzięki kilku prostym trikom konfiguracyjnym możesz mieć zarówno wygodne i praktyczne, jak i modne wnętrza. Ważne jest, aby cała część mieszkalna była dobrze wentylowana i zdecydowali się Państwo na jednolity design.

Salon z kuchnią – nowoczesne umeblowanie

Pomysł na salon-kuchnię-projektant wnętrz

Wnętrze powinno mieć jednolitą kolorystykę, meble w kuchni i salonie powinny być dobrane w tej samej stylistyce. W całym pomieszczeniu należy ułożyć tę samą podłogę, co stwarza trudności – z jednej strony drewno lepiej wygląda w salonie, ale w kuchni bardziej praktyczne są płytki. Alternatywnie można położyć laminat na całej powierzchni – jest łatwy w pielęgnacji i dobrze wygląda.

Salon z kuchnią – pomysły projektowe

nowoczesna-brązowa-kuchnia-wyspa-salon

Wyspa kuchenna okazała się nieodłączną częścią Salon z kuchnią przyjęty. Wydziela tematycznie teren i jest bardzo wygodnym wariantem dla małego mieszkania. W razie potrzeby może nawet zastąpić stół jadalny. Najlepszą rzeczą w tym projekcie jest to, że możesz gotować i nadal rozmawiać z gośćmi. Dobre oświetlenie nad wyspą kuchenną to absolutna konieczność.

Wnętrze nowoczesnego salonu z kuchnią

purystyczny-brązowy-nowoczesny-kuchnia-wyspa-salon

W salonie można wybrać proste meble – wygodną skórzaną sofę i szklany stolik kawowy. Dekoracja powinna być ograniczona do minimum, ponieważ różne obszary i tak tworzą ekscytującą atmosferę. Salon z kuchnią jest praktyczny i modny, oferuje nieskończone możliwości umeblowania w zależności od osobistych upodobań mieszkańców.

praktyczne-nowoczesne-wnetrza-salon-kuchnia

Nowoczesna minimalistyczna brązowa kuchnia w salonie

nowoczesna-brązowa-kuchnia-wyspa-salon

100 więcej pomysłów na kuchnię