Kochać rodzinę

Zaprojektuj własne koszulki dla par – 11 fajnych pomysłów na projekt

Para T-shirty-zrób-to-sam-projekt-pan-mrs

Zabawne wzory i zabawne nadruki przyciągają wzrok i wyglądają szczególnie dobrze w partnerskim stylu. Koszulki dla par to modny sposób na pokazanie więzi z partnerem. Z ukochaną u boku i w dopasowanych koszulkach, z pewnością otrzymasz podziwiające spojrzenia. Niezależnie od tego, czy jest to rocznica, walentynki, czy po prostu słodki prezent, możesz stworzyć spersonalizowany projekt, a nawet zrealizować go samodzielnie. Romantyczne napisy czy urocze nadruki to modne wyznanie miłości i znak, że twoje serce jest już zajęte i do kogo należy. Dla najlepszych par na świecie przygotowaliśmy instrukcje DIY oraz 11 najpiękniejszych pomysłów na koszulki dla par.

Koszulki dla par – Koszulki dla par

Para koszulek-zrób-to-sam-stwórz-śmieszny-pomysł-projekt

Pary, które niedawno się zakochały, chcą dzielić się swoim miłosnym szczęściem ze wszystkimi. Koszulki partnerskie dla zakochanych to zupełnie nowy i modny trend. Ponieważ dla wielu jest niezwykle ważne, aby każdy natychmiast rozpoznał, który partner należy do niego. Oczywiście obaj partnerzy muszą nosić koszulki pary w tym samym czasie. Koszulki dla par są dla par, które chcą pokazać światu, że są najlepszą parą na ziemi. Śmieszne powiedzonka i romantyczne nadruki sprawiają, że ubrania są charakterystyczne i indywidualne. Pomysłowe projekty opowiadają nawet całe historie miłosne. Koszule dla par z prostym napisem są szczególnie nowoczesne i stylowe dla tych, którzy przywiązują szczególną wagę do modnej harmonii.

Zaprojektuj własne koszulki dla par

Koszulki dla par - projekt-zrób to sam-mężczyzna-kobieta

Jeśli chcesz mieć prosty projekt, który będzie dobrze wyglądać zarówno na mężczyznach, jak i kobietach, najlepszym wyborem może być powiedzenie. Koszulki dla par z napisami „On / Ona jest mój”, „Mężulek” i „Żona”, „Król” i „Królowa”, „Mr.” i pani.” można zaprojektować bardzo kreatywnie, jeśli jest reprezentowana niezwykłą i zabawną czcionką. Poniżej przedstawiamy proste instrukcje, jak zaprojektować i oznaczyć wspaniałą parę t-shirtów dla siebie i swojego partnera. Do tego trzeba zaopatrzyć się w dwie koszulki w odpowiednim rozmiarze i dobrej jakości. Tkanina powinna zawierać co najmniej 80% bawełny i nie być zbyt elastyczna, aby z łatwością przyjęła kolory tkaniny. Szczególnie ważne jest również dobranie odpowiedniego rozmiaru, aby napis nie uległ później deformacji i przeciąganiu. Polecamy wybrać koszulki basic w jasnym kolorze, najlepiej w kolorze białym, ale również w kolorze jasnoszarym i wykonane z czystej bawełny. W przypadku ciemnych tekstyliów zwykle osiąga się niską nieprzezroczystość, a wynik rzadko jest zadowalający. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednia farba do tekstyliów i pędzel.

Zrób kilka koszulek sam – instrukcje

Pary T-shirty-zrób to sam-projekt-instrukcje-projekt

Masz do wyboru dwie opcje nanoszenia wybranego napisu na tkaninę. Możesz użyć szablonu lub namalować powiedzenie odręcznie. Do szablonu wymagana jest folia samoprzylepna. Sam projektujesz czcionkę na komputerze, na przykład w MS Word lub innym programie, gdzie możesz wybierać spośród wielu czcionek. Następnie drukujesz powiedzenie odzwierciedlone na folii samoprzylepnej i za pomocą noża rzemieślniczego wycinasz litery bardzo dokładnie i starannie. Więc szablon jest gotowy. Teraz umieszczasz film na koszulce i przyklejasz go w odpowiedniej pozycji. Następnie delikatnie przecierasz go pędzlem z gąbką i farbą do tkanin. Po kilku minutach, gdy tkanina już trochę wchłonęła farbę, folię można usunąć i w razie potrzeby zatrzeć drobnym pędzelkiem. Po 24 godzinach barwnik tekstylny należy utrwalić gorącym żelazkiem, aby można go było prać. Aby to zrobić, połóż kawałek papieru do pieczenia na motywie i dokładnie wyprasuj tył. Oczywiście musisz zrobić całość z dwoma T-shirtami. Świetnym pomysłem jest zaprojektowanie takich koszulek dla całej rodziny i noszenie ich jednocześnie.

Pary T-shirty-zrób to sam-instrukcje-projektowanie-zrób to sam

Alternatywnie możesz zaprojektować motyw lub hasło odręcznie za pomocą farby do tekstyliów i pędzla. Ale do tego trzeba mieć trochę umiejętności i praktyki. Jeśli majsterkowanie i malowanie nie są dla Ciebie, najlepiej wybrać fajny wzór i zlecić nadruk na koszulkach w drukarni tekstylnej. Wybraliśmy 11 świetnych projektów.

Para-T-shirty-zrób-sam-projekt-zrób-zrób-to-instrukcje

Koszulki dla par-zrób to sam-instrukcje-zaprojektowanie-żona-mężulek

Pary-T-shirty-zrób-to-sam-instrukcje-szare-żona-mężulek

Para-T-shirty-zrób-sam-projekt-matka-ojciec

Para-T-shirty-zrób-to-sam-pomysły-projektowe-kreatywne

Para-T-shirty-zrób-sam-projekt-śmieszne-mówienie-nadruk

Para-T-shirty-zrób-sam-projekt-kreatywny-hipster

Para-T-shirty-zrób-to-sam-projekt-projektuj-kreatywnie

Para-T-shirty-zrób to sam-zaprojektuj-nadruk-śmieszne

Para-T-shirty-zrób-sam-projekt-mówiąc-napis-zrób-to-sam

Para-T-shirty-zrób-to-sam-projekt-królowa-król

Para-T-shirty-zrób-to-sam-projekt-rodzinny-pomysł