Kochać rodzinę

Ujawnianie płci dziecka – śmieszne pomysły na oryginalne objawienie

płeć ujawnić pomysły-dziecko-wskazówki-rodzice-krewni-przyjaciół-impreza

Czy jesteś w ciąży i chcesz w końcu powiedzieć wszystkim o płci dziecka? Bez wątpienia jest to wyjątkowa chwila, którą można urozmaicić. Możesz wybrać na to specjalne wakacje lub zorganizować baby shower i powiedzieć wszystkim o płci. Objawienie seksu staje się jeszcze zabawniejsze, jeśli nawet przyszli rodzice jeszcze nic nie wiedzą. Istnieje wiele różnych pomysłów, które możesz wykorzystać do ujawnienia płci, a niektóre z nich chcielibyśmy przedstawić w tym artykule. Spraw, aby ten już ekscytujący moment był jeszcze bardziej ekscytujący, wymyślając coś zabawnego lub wdrażając jeden z poniższych pomysłów.

Płeć dzieci ujawnia się w świąteczny dzień

płeć ujawnij festiwal dziecka świąteczny konfetti wielkanocne w jajku

Zwłaszcza jeśli na krótko przed wakacjami dowiesz się, czy spodziewasz się chłopca, czy dziewczynki, można to wspaniale wykorzystać, aby natychmiast powiedzieć swoim bliskim i przyjaciołom. Tutaj wykorzystujesz typowe obiekty festiwalu. Na przykład w Halloween możesz ukryć notatkę w dyni, w Wielkanoc możesz oddać pasujący tag z bukietem wielkanocnym lub ukryć odniesienie do płci w koszyku wielkanocnym, projektując pasujące jajko wielkanocne, a na Boże Narodzenie możesz może po prostu zapakować coś typowego dla płci jako jeden zwykły prezent. Zamień Revelation w grę ukrytych przedmiotów. Aby to zrobić, możesz wcześniej ukryć przyczepę gdzieś na choince, a wszyscy inni będą musieli ją znaleźć. W sylwestra możesz ponownie mieszać napoje i barwić je barwnikami spożywczymi. Tutaj też wymyśl coś oryginalnego, ujawniając płeć swoich bliskich.

Ogłoszenie płci dziecka na zdjęciu

płeć ujawnić dziecko-zdjęcie-przyszli-rodzice-balony-różowe-ubrania

Zdjęcie to piękne wspomnienie, które można zachować na wieczność. Zwłaszcza przyszli dziadkowie byliby zachwyceni, gdy otrzymaliby kartkę z takim zdjęciem. Po prostu ujawnij płeć dowolnym przedmiotem. Na przykład, trzymaj na rękach buciki w kolorze niebieskim lub różowym lub zrób zdjęcie sobie i mężowi różowym lub niebieskim balonem. Inne ubrania dla niemowląt lub śliniaki również nadają się do tej pięknej niespodzianki płciowej dla niemowląt. A co powiesz na to, że po prostu rzucisz konfetti w powietrze w odpowiednim kolorze na zdjęciu?

Możesz także użyć balonów, aby stworzyć zabawną serię zdjęć. Znowu potrzebujesz balonów – jeden w kolorze różowym dla ciebie i jeden w niebieskim dla przyszłego ojca. Siadasz obok siebie i zaczynasz nadmuchiwać balony, z których robi się zdjęcie. Potem pojawia się drugie zdjęcie z do połowy napompowanymi balonami. Na ostatnim zdjęciu tylko balon w odpowiednim kolorze powinien być w pełni napompowany. Drugi pozostaje w połowie napompowany. W ten sposób imitujesz jednocześnie proces ciąży lub wzrostu brzucha. Możesz wysłać tę serię zdjęć lub oddać ją osobiście, aby zobaczyć reakcje na żywo.

Ujawnienie płci na guzie dziecka

płeć ujawnia odcisk dłoni-chłopak-dziewczyna-sesja zdjęciowa

Jeśli Twoja ciąża jest już zaawansowana i możesz już oczekiwać pięknego brzuszka, użyj go, aby go odsłonić! Zdjęcia są tutaj bardzo przydatne. W ten sposób nie tylko otrzymasz oryginalne wspomnienie, ale także wszystkich innych, których zaskoczysz zdjęciem guzka dziecka. Ale co dokładnie możesz zrobić ze swoim żołądkiem? Po pierwsze, za pomocą odpowiedniej farby do skóry lub makijażu możesz ujawnić płeć, po prostu pisząc ją na brzuchu. Jeśli już wybrałeś imię, można je również napisać na guzku niemowlęcym.

płeć-ujawnienie-dziecko-baby-bump-zdjęcie-wstążka-różowa

Możesz również włączyć inne rodzeństwo, jeśli ujawnisz płeć i każesz im robić odciski dłoni na brzuchu farbami palcami. Najmłodsi z pewnością również będą się dobrze bawić biorąc udział w ogłoszeniu. Nawet prosta niebieska lub różowa kokardka zawiązana na brzuchu wygląda bardzo uroczo na zdjęciu. Niemal każda kobieta w ciąży planuje sesję zdjęciową przypominającą o ciąży. Po prostu połącz je z tym pomysłem i jednocześnie uzyskaj miłe wspomnienie dla przyszłych dziadków.

Ujawnianie płci dziecka – pomysły dla przyszłych rodziców

płeć-ujawnienie-dziecko-ogłoszenie-balon-konfetti-różowy-pomysł-rodzice

Jak już wspomniano, bardzo ekscytujące jest również dla pary, która spodziewa się dziecka, dowiedzieć się w towarzystwie krewnych i przyjaciół, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Baby shower jest do tego szczególnie odpowiedni. Być może zastanawiasz się, jak zaplanować wycieczkę, jeśli nikt nie wie? Z jednej strony pomoże ci lekarz, a z drugiej nowicjusz. Lekarz po prostu zapisuje płeć na kartce papieru, którą następnie zamyka w kopercie. Tylko znajoma osoba może to otworzyć, aby przygotować niespodziankę. Możliwe i szczególnie popularne są następujące warianty:

płeć-ujawnianie-dziecko-balony-karton-helium-pomysł-różowy

Po pierwsze, płeć możesz ujawnić za pomocą balonu. W tym celu kilka balonów wypełnionych helem w odpowiednim kolorze (niebieskim lub różowym) jest schowane w kartonowym pudełku. Przyszli rodzice poznają wiadomości, gdy otworzysz pudełko i wylecisz balonami. W ten sposób można również zamówić pinatę lub przygotować na tę okazję ciasteczka z wróżbą lub tabletki musujące. Być może sam możesz wpaść na ciekawy pomysł.

płeć-ujawnia-dziecko-piekarz-torty-babeczki-nadzienie-niebieska-niespodzianka

Być może najpopularniejszym pomysłem, który można wykorzystać do ujawnienia płci i absolutnie nikogo z twoich przyjaciół i krewnych, aby coś zorganizować, jest upieczenie ciasta. Koperta z wielkim sekretem jest następnie po prostu przekazywana piekarzowi, który może jednocześnie zabrać się do pracy. To wspaniała opcja, jeśli ogłoszenie ma się odbyć na imprezie. Możesz upiec duże ciasto lub dużo babeczek, które z zewnątrz wyglądają zupełnie normalnie. Płeć ujawnia się tylko wtedy, gdy jest rozcinana przez krem, który piekarz ma kolor różowy lub niebieski. Alternatywnie, piekarz może użyć określonej figury lub innego symbolu i włączyć go do deseru.

płeć-ujawnia-dziecko-strój-body-chłopiec-orzechowy

Płeć pozostaje nieznana nikomu przed oficjalnym ujawnieniem, nawet jeśli dasz kopertę ekspedientce w sklepie dla dzieci i poprosisz ją o uszycie odpowiedniego stroju i zapakowanie go do pudełka. Będzie to również miła niespodzianka dla wszystkich obecnych, a Ty również otrzymasz pierwszy strój dla maluszka. Ale nie tylko ubranka dla dzieci mogą być wybierane przez sprzedawczyni. Pierwsze smoczki, śliniaczki i butelki dla niemowląt to również odpowiednie przedmioty, które można teraz szybko znaleźć w odpowiednim kolorze.