Kochać rodzinę

Prezent z okazji ukończenia szkoły – 15 niezwykłych i indywidualnych pomysłów

Pomysł na prezent z okazji ukończenia szkoły

Po ukończeniu szkoły rozpoczyna się dorosłe życie i tradycyjnie maturzysta otrzymuje coś odpowiedniego do jego sukcesu. Trudno jednak dokładnie trafić w gust młodego człowieka. Zbierz trochę Pomysły na prezent z okazji ukończenia szkoły z naszej topowej kolekcji i wybierz coś nietuzinkowego na tę okazję.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – podaruj voucher

Pomysł na prezent z okazji ukończenia szkoły

Voucher zawsze sprawdza się bardzo dobrze, jeśli nie znasz dobrze absolwenta szkoły średniej. Należy jednak wcześniej dowiedzieć się, czy chłopak czy dziewczyna jest typem sportowym i potrzebuje nowego sprzętu do swojego hobby, czy bardziej interesuje go moda.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – pudełko z pierwszorzędnymi specjałami

Prom-pomysły na prezent-prezenty-pudełko-przysmaków-młode-dziewczyny

Pudełko upominkowe z ekskluzywnymi specjałami i przysmakami, które możesz skubać, gdy tylko nadarzy się okazja. Takie prezenty mogą zabrzmieć trochę banalnie, ale mają przyjemny akcent i zwykle są zawsze używane.

Prezent maturalny – strój na maturę 

Pomysł na prezent z okazji ukończenia szkoły

Podarowanie stroju na bal, a przynajmniej jego części, zostanie zapamiętane na zawsze i jest całkiem praktyczne. W ten sposób w pełni wykorzystujesz to jednorazowe doświadczenie. Warto przedyskutować pomysł z samymi rodzinami i maturzystami, aby nie pomylić go z cudzym prezentem.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – rower / motorower lub samochód

Prezent z okazji ukończenia studiów-pomysł-rower-student-pojazd-praktyczny

Po ukończeniu szkoły większość młodych ludzi przenosi się do nowego miejsca, w którym będą uczyć się lub pracować. Z pewnością przyda się tam pojazd. Rower z bagażnikiem jest często najbardziej praktyczną rzeczą, jakiej młody człowiek potrzebuje w mieście i pozwoli zaoszczędzić wiele przyszłych kosztów. Inną możliwością byłby motorower lub samochód, ale warto sięgnąć trochę głębiej do kieszeni.

Prezent z okazji ukończenia studiów – wycieczka po maturze

prom-pomysły na prezent-podróż-przygoda-wakacje-wakacje

Podróżowanie dla młodych ludzi ciekawych przyszłego życia jest bardzo ekscytujące i naprawdę jest jednym z najlepszych pomysłów na prezent w historii. Nie powinna to być podróż dookoła świata, ale po prostu wizyta w sąsiednim kraju na weekend z noclegiem oraz dojazdem i powrotem.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – ekstremalne jednorazowe przeżycie

prom-pomysły na prezent-raz-doświadczenie-przygoda-ekstremalna-pamięć

Jednorazowe doświadczenie byłoby odpowiednim prezentem dla osobowości, które kochają skrajności i chętnie eksperymentują. Każda młoda osoba będzie zachwycona m.in. skokami na bungee, skokami ze spadochronem czy lataniem. Sprawdź, gdzie i co jest dostępne w pobliżu.

Pieniądze jako prezent na bal

prom-pomysły-prezent-pieniądze-pudełko-wstążka

Prezenty pieniężne są zawsze dobrym i praktycznym pomysłem, ale nie do końca oryginalnym. Zdobądź piękne i indywidualnie wykonane opakowanie lub zamów je. Prezenty to zazwyczaj najlepsza rzecz do przemyślenia na ostatnią chwilę, więc postaraj się zdobyć przynajmniej jedną świetną kartę.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – torba podróżna lub walizka

prom-pomysły na prezent-torba-podróżna-skórzana-wysoka jakość

Po ukończeniu szkoły ludzie często „wędrują”, aż znajdą odpowiednie miejsce do życia i dobrą pracę. Do tego czasu droga jest zwykle długa, a Ty ciągle jesteś w ruchu. Wysokiej jakości torba podróżna lub ekologiczna walizka to praktyczny pomysł na prezent, który jest również używany.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – indywidualnie dobrany zegarek lub biżuteria

Prom-pomysły na prezent-zegarek-spersonalizowane-grawerowanie-drewno

Biżuteria i zegarki na rękę można spersonalizować poprzez grawerowanie, dzięki czemu pamięć pozostanie na zawsze. Zegary mają również znaczenie symboliczne i są zawsze obecne na dłoni.

Biżuteria tematycznie związana z przyszłym zawodem jest oceniana prawidłowo

Prom-pomysły-biżuteria-spersonalizowany-tematyczny-lekarz

Pomysłowa biżuteria z wzorem nawiązującym do tego czy innego zawodu to oryginalny pomysł dla maturzystów, którzy mają już pomysł, w jakim obszarze działa.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – przydatne akcesorium lub torba do przechowywania takich

bal-pomysly-na-prezent-akcesoria-przydatna-torba-praktyczna

Przydatne akcesoria lub odpowiednia do nich torba, a także organizer folderów lub wysokiej jakości pokrowiec na iPada to pomysłowe pomysły na prezenty dla młodych ludzi, które są funkcjonalne i praktyczne. Poszukaj modelu, który nie zajmuje dużo miejsca i ładnie zmieści się w plecaku lub torbie na laptopa.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – luksusowy lub ręcznie robiony notatnik lub pamiętnik z podróży

prom-pomysły na prezent-spersonalizowany-notebook-skórzana-okładka

Ekskluzywne i spersonalizowane upominki z wygrawerowaną nazwą i być może życzeniami wskazują na indywidualnie dobrany przedmiot, który jest jednak egzemplarzem wyjątkowym i został wykonany specjalnie dla danej osoby. Tego typu prezenty są szczególnie odpowiednie dla osób ceniących detale.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – drogocenny napój 

Prom-pomysły na prezent-luksusowy napój-wino musujące-szampan

Luksusowy napój, na który na co dzień nie stać i który będzie otwierany tylko na specjalne okazje, to ekskluzywny prezent. W tym celu należy znać osobisty gust osoby. Dla kobiet wypadałoby zdecydować się na szampana, a dla młodych mężczyzn – być może na wysokiej jakości whisky lub specjalny rodzaj piwa.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – książka

IM000930.JPG

Jedna lub więcej książek może być najlepszym wyborem dla czytających myszy. Wiele wydań dostępnych jest w wersjach audiobooków, których można słuchać podczas jazdy samochodem lub na telefonie komórkowym ze słuchawkami.

Prezent z okazji ukończenia studiów – subskrypcja ulubionego numeruprom-pomysły-prezent-subskrypcja-moda-edycja-magazyn

Roczna prenumerata ulubionego magazynu lub jego elektronicznego wydania to pomysłowy pomysł na prezent, który nie wymaga wiele wysiłku. Dowiedz się wcześniej, jaki jest obszar zainteresowań osoby docelowej.

Wybierz zabawny prezent z okazji ukończenia szkoły

bal-pomysl-pomysl-humor-zabawny-śmieszny-kubek

W Internecie, ale nie tylko, jest mnóstwo drobnych upominków z humorystycznymi wzorami lub upominków, które możesz zaprojektować indywidualnie. Filiżanki do kawy z zabawnymi napisami, koszulki czy portfele z osobistym monogramem to kreatywne i pomysłowe pomysły dla osób z ograniczonym budżetem.

Prezent z okazji ukończenia szkoły – spersonalizowany przedmiot

prom-pomysły-prezent-spersonalizowany-obiekt-kompas-luksusowa-portmonetka-skóra