kemping

Wskazówki dotyczące sprzętu kempingowego – wybór świateł do namiotu

wspaniałe zdjęcia kempingowa noc-fioletowa plaża namioty

Aby spędzić przyjemne wakacje na kempingu, koniecznie potrzebujesz dobrych Sprzęt biwakowy. Dotyczy to również świateł do namiotu – nie lekceważ oświetlenia – ogień na kempingu jest często zabroniony ze względu na ryzyko pożaru i jest mało miejsca na improwizację. Odpowiednia lampa w namiocie może ułatwić czytanie książek lub po prostu zapewnić przytulną część wypoczynkową dla Ciebie i Twoich znajomych.

Sprzęt kempingowy – zalety i wady lamp LED

Sprzęt kempingowy oświetlenie namiot przeciwpożarowy

Obecnie popularne są lampy LED do użytku na zewnątrz. Oświetlenie to wymaga baterii 12V, które trzeba często ładować. Lampy solarne to najtańsza opcja pod względem zasilania. Same światła kosztują więcej niż zwykłe lampy, ale inwestycja zazwyczaj się opłaca – wszystko zależy od tego, gdzie lubicie jeździć na biwak i czy jesteście w cieniu.

Sprzęt biwakowy – tradycyjne latarnie i lampy

Oświetlenie LED świeci namiot górski śnieg

Wielu woli tradycyjne latarnie, które są dostępne w różnych rozmiarach i modelach. Latarnie gazowe są bardzo popularne – choć mogą wyglądać groźnie, jeśli są używane ostrożnie, zwykle są całkiem bezpieczne. Nie używaj latarni gazowej w namiocie i nigdy nie zostawiaj latarni bez nadzoru.

Latarnia z paliwem

Camping Lantern Namioty Lampy Led Jeziora

Ryzyko pożaru jest tutaj dość duże – nie tylko te latarnie będą napełnione paliwem, ale będziesz musiał przechowywać paliwo w obozie. Zaletą tych lamp jest to, że są dość niedrogą alternatywą oświetleniową.

Prawo Sprzęt biwakowy może przyczynić się do relaksujących wakacji. Wybierając oświetlenie, upewnij się, że lampy nie są zbyt mocne. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się nocnym niebem i gwiazdami. Dodatkowo, gdy jesteś na popularnym kempingu, sąsiadom może przeszkadzać mocne oświetlenie. Jeśli zdecydujesz się na kolorowe światła, możesz stworzyć piękne projekty – tutaj przedstawiamy kilka pomysłów na oświetlenie na zewnątrz kempingu dla inspiracji.

Zorza polarna świeci pomysłami na namioty piękną przyrodą

migoczące gwiazdy niebo natura las camping

Campingowe zdjęcia wakacyjne namiotowe oświetlenie zewnętrzne LED

Oświetlenie lamp LED zachód słońca

niezwykłe pomysły na oświetlenie LED zielone lampy

Kempingowa łąka z gwiazdami nieba?

Pomysły na kempingową plażę w nocy?

Jezioro na kempingu zdjęcia rodzin w nocy?

Oświetlenie namiotowe reflektory LED camping

Glamping wymarzone wakacje na plaży - romantyczne oświetlenie zewnętrzne

Namiot kempingowy śnieżne góry - piękna przyroda

Oświetlenie kempingowe z latarnią na benzynę