kemping

Utrzymanie namiotu kempingowego – wskazówki dotyczące czyszczenia i naprawy

Instrukcja demontażu namiotu, sprzątanie, czyszczenie

Czy jesteś Namiot kempingowy bawełnę lub poliester, przechowuj je odpowiednio i utrzymuj w dobrym stanie. Możliwe jest całkowite wyczyszczenie namiotu, ale można tego uniknąć dzięki regularnej konserwacji. Dobrym pomysłem jest umieszczenie pod namiotem folii lub arkuszy z tworzywa sztucznego. Dzięki temu podłoga namiotu pozostanie czysta. Umieść małe kawałki plastiku przed wejściem do namiotu i użyj ich jako wycieraczki. Kiedy pakujesz namiot, oddziel ściany zewnętrzne od wewnątrz.

Namiot kempingowy – podstawowa zasada sprzątania

Instrukcja demontażu namiotu instrukcja suszenia instrukcje fotograficzne

Zachowaj małe części namiotu i oddzielne torby. Przed zapakowaniem umyj akcesoria i pozwól im całkowicie wyschnąć. Pleśń może nie tylko to zrobić  Namiot kempingowy uszkodzenia, ale nieprzyjemnie pachnie i może być szkodliwy dla zdrowia. Będziesz więc musiał zdemontować namiot, gdy będzie całkowicie suchy. Nie zawsze jest to możliwe – szczególnie przy złej pogodzie, ale spróbuj spakować mokry namiot, jeśli możesz.

Przed spakowaniem otrząsnąć namiot kempingowy z wody

Zdemontuj namiot, strząśnij końcówki, wysusz

Potrząśnij tym Namiot kempingowy i wytrzyj wodę ściereczką. Nie należy jednak myć szmatki środkiem czyszczącym – może to uszkodzić wodoodporną powierzchnię. Jeśli pada, możesz wsadzić namiot do bagażnika i tam go wytrzeć. Po powrocie do domu możesz zawiesić namiot na sznurku.

Namiot kempingowy – wykonuj proste naprawy

Wyczyść namiot, wysusz go całkowicie, zdemontuj

Wskazówki dotyczące pielęgnacji namiotu impregnują szwy

Bardzo często będziesz musiał naprawić maszt namiotowy – zawsze dobrym pomysłem jest spakowanie kilku masztów jako części zamiennych. Bardzo często zdarza się też, że Namiot kempingowy łzy – przynieś gwoździe i nić. Taśmę na łzy lub klej do szwów można kupić w sklepie kempingowym. Przed naprawą tkaniny należy upewnić się, że miejsce jest suche. Umieść płaski przedmiot / na przykład deskę do krojenia / jako podstawę i przyklej tkaninę. Nie zapominaj, że namiot też możesz zmoczyć – detergenty uszkodzą warstwę wodoodporną. Nie pozwalaj dzieciom bawić się w namiocie pistoletami na wodę lub bańkami mydlanymi. Jeśli zamek się zablokuje, wosk pszczeli może ci pomóc. Z dobrym przygotowaniem i tymi sztuczkami będziesz miał wspaniałe wakacje na kempingu.

Materiały utrzymują namiot w czystości

Czyszczenie skrzynki narzędziowej wyposażenia namiotu

Zainstaluj namiot kempingowy

Suszenie namiotu tworzy romantyczną atmosferę kempingu na plaży

Wskazówki dotyczące pielęgnacji surferów na plaży

Prawidłowy montaż namiotu Utrzymanie czystości Kemping Las

Sprzęt do biwakowania szczytów górskich