kemping

Przyczepa kempingowa na wszystkie atrakcje na świeżym powietrzu – Base Camp

Przyczepa kempingowa-offroad-outdoor-namiot-wędrówka-przygoda

Latem każdy zapalony podróżnik i poszukiwacz przygód jest w ciągłym ruchu. Do hobby i wszelkich przeżyć na świeżym powietrzu potrzeba dużo sprzętu, ponieważ spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu i nadal potrzebujesz pewnego komfortu i higieny. „Base Camp” jest idealny Przyczepa kampingowa, które nigdy cię nie zawiedzie ani nie zawiedzie. Jest przygotowany i w pełni wyposażony na każdą sytuację.

Przyczepa kempingowa dla prawdziwych poszukiwaczy przygód i pasjonatów podróżników – „Base Camp”

Przyczepa kempingowa-offroad-outdoor-trading-base-camp

Base Camp jest specjalnie zaprojektowany do jazdy w terenie i jest najlepiej wyposażony. Oferuje wszystko, co przydatne, abyś miał wygodny dom, a jednocześnie zawsze był elastyczny. Cały sprzęt outdoorowy pozostaje zabezpieczony w zamkniętej przestrzeni i bardzo dobrze przygotowany do wymagań terenowych.

Przyczepa kempingowa „Base Camp” przechowuje energię elektryczną za pomocą baterii słonecznych przy każdej okazji

Przyczepa kempingowa -offroad-outdoor-mobile-panele-słoneczne

Przyczepa terenowa jest niezwykle lekka, a pod składanym namiotem jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Z każdej strony ma zostać otwarta przestrzeń ładunkowa, w której znajdują się różne przydatne akcesoria. Przewidziano również wydajne zasilanie – energia elektryczna jest magazynowana w bateriach słonecznych podczas jazdy lub gdy nadarzy się okazja.

Przyczepa kempingowa – łatwa w użyciu i rozkładana

Przyczepa kempingowa-offroad-namiot-na zewnątrz-zdjąć-panele słoneczne

„Base Camp” oferuje wszystko, co ma do zaoferowania przyczepa ekspedycyjna, a także składany namiot. W miejscu noclegowym na otwartej przestrzeni namiot dachowy rozkłada się po prostu w kilka minut i mieszkanie dla dwóch osób jest gotowe.

Przyczepa kempingowa ze stabilnym namiotem na dachu

camping-trailer-offroad-outdoor-namiot-praktyczny-solar

„Base Camp” można opisać jako przyczepę kempingową do podróżowania po całym świecie, ponieważ jako przyczepa terenowa przemaszeruje przez grube i cienkie po tym, jak pojazd terenowy zostanie wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz na wakacje na kempingu w odległych rejonach.

Przyczepa kempingowa z pełnym wyposażeniem – dostępny również prysznic

camping-przyczepa-offroad-namiot-do-sypialni-prysznic

Kabinę prysznicową walk-in można szybko rozbudować z jednej strony, a woda prysznicowa jest dostarczana przez podpodłogowy zbiornik na wodę.

Przyczepa kempingowa „Base Camp” jest przystosowana do wszelkiego rodzaju doświadczeń na świeżym powietrzu

camping-trailer-offroad-outdoor-narzędzia-pomocy-sprzęt

Przydatne narzędzia, takie jak łopata, siekiera i kilof nie wchodzą w skład wyposażenia, ale są opcjonalne. Przyczepa może udźwignąć 460 kilogramów, a przy pełnym załadowaniu może zagwarantować wysoki komfort jazdy w pojeździe ciągnącym.

Przyczepa kempingowa zw pełni wyposażoną kuchnią

camping-przyczepa-offroad-outdoor-kuchnia-mobilna-transportowa

Podstawowe wyposażenie obejmuje moduł kuchenny z kuchenką i zlewozmywakiem oraz odpowiednie doprowadzenie wody przez zbiornik i pompę.Doprowadzenie gazu jest również zintegrowane.

* dowiedz się więcej o Base Camp tutaj