kemping

Namioty kempingowe od Tentsile – Nowy trzyelementowy namiot obiecuje wyjątkową przygodę

namiot namiotowy wszechświat trzy elementy unikalny design przestronny

Wygodna przestrzeń mieszkalna między drzewami? Brytyjska firma Tentside wprowadziła na rynek tzw. namioty drzewiaste, dzięki którym pokazują, jak poważnie traktują zrównoważony rozwój. Swoimi produktami firma Tentsile pragnie uświadamiać, że warto chronić lasy i drzewa. Najnowszym dziełem firmy są namioty kempingowe, które obiecują niezapomnianą przygodę. Namiot trzyelementowy trafi do publiczności na początku 2019 roku. Oczekuje się, że będzie kosztować 2000 USD.

namioty kempingowe namiot wszechświat woda ziemia powietrze trzy elementy natura moskitiera

Czy na ziemi, na wodzie czy na drzewie, nowy trzyelementowy namiot oferuje nowe i niewyobrażalne możliwości profesjonalistom kempingowym. Nowy namiot kempingowy pozwala osiedlić się na najbardziej ekstremalnych stanowiskach i cieszyć się naturą. Uniwersum namiotowe jest najbardziej wszechstronne w swoim rodzaju i jest przeznaczone dla maksymalnie pięciu osób. Ten produkt ma 18 m2 powierzchni, sufit o wysokości 1,5 metra, wbudowaną przestrzeń do przechowywania i trzy werandy. Ten salon jest również wyposażony w całkowicie zamykany dach z moskitierą i zdejmowaną osłonę przeciwdeszczową. W pogodną noc możesz cieszyć się rozgwieżdżonym niebem w spokoju.

namioty kempingowe namioty ekstremalne boiska siatka owadobójcza dwupiętrowa

Te namioty kempingowe można ustawić na ziemi i używać jak tradycyjnego namiotu. Dzięki trzem punktom kotwiczenia namioty można rozciągnąć między drzewami. Jeśli namioty kempingowe są używane w terenie leśnym, moskitierę można usunąć i stworzyć dodatkowy obszar na parterze. Przestronny, piętrowy „nocleg” o niepowtarzalnym designie może pomieścić jednocześnie do 20 osób. Namiot kempingowy fascynuje swoją zdolnością do wchłaniania wody. Jego spód wykonano z grubej wyściółki, która pozwala na pływanie jak deska do wiosłowania na stojąco. Pływającą tratwę tworzy się poprzez odciągnięcie markizy i przymocowanie plandeki przeciw owadom do masztów namiotu.

trzy elementy namiot kempingowy namiot siatkowy woda przestronne zakwaterowanie pływające floà ??

Nawet jeśli namiot kempingowy wisi na drzewach, ta sztywna wykładzina podłogowa zapewnia mu miejsce do stania. Namiot można zawiesić pod napięciem bez względu na topografię czy wodę. Za produktami Tentsile stoi architekt Alex Shirley-Smith, którego siłą napędową jest jedno z jego dziecięcych marzeń, a mianowicie ratowanie lasu deszczowego. Namioty kempingowe Tentsile są bardziej przyjazne dla środowiska niż stałe konstrukcje i nie niszczą drzew i lasów.

przyjazne dla środowiska namioty kempingowe drzewa namiot wodny powietrze projekt

namiot namiotowy namiot kempingowy zwisający namiot rozciągnięta wysokość wygodna przestrzeń mieszkalna

namioty namiotowe wszechświat namioty kempingowe zrównoważony rozwój zwisające namioty wielopiętrowe

* Możesz znaleźć więcej produktów z Tentsile tutaj