kemping

Luksusowy kamper Mercedes Benz na kemping lub lepsze wakacje glamping

Wnętrze luksusowego kampera Mercedes Benz A-cero

Znasz już niektóre z ekskluzywnych domów i willi słynnych hiszpańskich architektów A-cero. Dom „Trawertyn”, dom na Samosagus… wszystkie zachwycają wyrazistymi liniami i odważnymi detalami architektonicznymi. A-Cero wiedzą dokładnie, jak wygląda czysty luksus i z takim pomysłem zaprojektowali luksusową willę na czterech kołach. Z Luksusowy kamper Mercedes Benz z fascynującym białym wystrojem wnętrza. Ta elegancka przyczepa kempingowa jest przestronna, nowoczesna i w pełni wyposażona we wszystkie udogodnienia, których potrzebujesz, gdy jesteś poza domem.

Luksusowy kamper Mercedes Benz w środku

Wnętrze kampera białe czarne a-cero

RV to małe miejsca zamieszkania zaplanowane na długie wycieczki, biwakowanie i krótkie pobyty. Ten Luksusowy samochód kempingowy nie tylko oferuje wszystkie udogodnienia, z których zwykle korzystasz w domu, ale także pozwala pozostać na kempingu tak długo, jak chcesz. Być może długo po twoim powrocie.

Luksusowa przyczepa kempingowa a-cero biała skóra wpuszczane światła

A-Cero i Joaquin Torres stworzyli wnętrze w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Nie ma mebli Corian® solidna powierzchnia wyprodukowany tak, aby zminimalizować wibracje podczas jazdy. Oświetlenie wpuszczane i diody LED tworzą fantastyczne efekty i poprawiają czystą biel kolorów. Oprócz innych luksusowych kamperów, ten ma garaż, dzięki czemu możesz zabrać swój mały samochód na krótką przejażdżkę. Na pewno nie tęsknisz za domem, gdy byłeś poza domem.

 Luksusowy samochód kempingowy A-cero własny garaż

Luksusowy kamper Mercedes Benz Wnętrze architektów A-Cero

  Luksusowa sypialnia Caravana białe diody led a-cero  Luksusowa wanna do aranżacji wnętrza przyczepy kempingowej a-cero