kemping

Glamping w Boliwii: luksusowy kemping na środku pustyni

Glamping w egzotycznym miejscu na kempingu w Boliwii

Czy kiedykolwiek marzyłeś o przygodzie? A może chciałbyś odwiedzić odległe kraje? W takim razie Kachi Dome – raj glampingowy w Boliwii – jest właśnie dla Ciebie. Położony u podnóża wulkanu Tinupa, pośrodku pustyni, luksusowy kemping oferuje możliwość poznania z bliska boliwijskiej kultury i tradycji. Wybierz się w wirtualną podróż do Ameryki Południowej i dołącz do nas w zwiedzaniu tego wyjątkowego uzdrowiska.

Glamping w Boliwii: przygoda dla całej rodziny

Glamping w Boliwii luksusowy kemping na długich dystansach

Pośrodku boliwijskiej pustyni, 3700 m n.p.m., w otoczeniu wysokich gór i niedaleko znanego boliwijskiego wulkanu, to nowy kierunek dla miłośników glampingu z całego świata. Siedem namiotów oferuje łącznie 14 bardzo poszukiwanych przez turystów miejsc. Ale jaka jest główna atrakcja kurortu? Z jednej strony organizatorzy oferują wyjątkowe przeżycia na świeżym powietrzu (w nocy można podziwiać gwiazdy na nocnym niebie). Z drugiej strony ekskluzywne namioty glampingowe są niezwykle wygodne i oferują wszystkie udogodnienia hotelu. W dużym namiocie goście mogą odpocząć przy pysznym jedzeniu i napojach z regionu i pozwolić, by wieczór minął. Możesz też odwiedzić pobliskie miasto Coquesa, rzucić okiem na słynne stanowisko archeologiczne Alcaya, a następnie przejechać się wokół kempingu i poznać boliwijską przyrodę z bliska.

Glamping w Boliwii: obiekt obiecuje maksymalny komfort

Przeżyj glamping w Boliwii w Ameryce Południowej z bliska

Wyposażenie dużego namiotu pozwala gościom zanurzyć się w typowej atmosferze boliwijskiego domu. Typowe dla krajów Ameryki Południowej są niskie stoły z misterną rzeźbą w drewnie, latarnie, a także ręcznie tkane wysokiej jakości tkaniny i dywany w geometryczne wzory.

Glamping w namiotach dla gości obiektu Boliwia

Poszczególne namioty są również wyposażone we wszystko, co niezbędne: piec zapewnia przyjemne ciepło w chłodne wieczory, podwójne łóżko zapewnia maksymalny komfort snu. Asortyment mebli uzupełniają dwie szafki nocne, komoda i niski stolik kawowy.

Glamping w namiotach Boliwii podwójne łóżko z drewnianym zagłówkiem łóżka

Wysokiej jakości tekstylia, egzotyczne futrzane dywany i niezwykle przyjemne w dotyku ręcznie tkane koce stanowią wykończenie glampingowego wnętrza. Za dużym wezgłowiem łóżka ukryta jest nawet łazienka.

Glamping w Boliwii Łazienka czysty luksus

W glampingu nie powinno oczywiście zabraknąć bieżącej wody i elektryczności. Podsumowując, przestronne namioty oferują wszystko, czego potrzebujesz na udane wakacje z dala od zgiełku słynnych miast turystycznych.

Glamping w Boliwii kemping na świeżym powietrzu

Glamping w Boliwii gwiazda nocnego nieba pustyni

Strona glampingowa Kachi knoty to projekt autorstwa Amazing Escapes