kemping

Akcesoria i sprzęt kempingowy – 9 topowych produktów

Akcesoria kempingowe -sprzęt-mobilny-funkcjonalny-design-nowoczesny-piesze wycieczki

Podczas wakacji na kempingu lub na kempingu potrzeba dużo sprzętu. Projektanci, inżynierowie i pasjonaci podróżujący opracowują wielofunkcyjne, sprytne przedmioty, które znacznie ułatwiają listę rzeczy do spakowania. Akcesoria kempingowe o małym rozmiarze, który łączy kilka funkcji, a tym samym oszczędza miejsce, jest zawsze przydatny. Przenośne alternatywy dla zwykłych mebli, które są nieodłączną częścią gospodarstwa domowego, są bardzo cenione podczas długich podróży. Oferujemy 9 topowych produktów, które ostatnio pojawiły się w sklepie.

Akcesoria i sprzęt kempingowy o nowoczesnym i funkcjonalnym designie

Akcesoria kempingowe -sprzęt-pudełko-drewno-mobilna-kuchnia-kuchnia

Camp Champ to przenośna kuchnia na świeżym powietrzu, elegancko zapakowana w drewniane pudełko i zabrana ze sobą. Wszystkie przydatne akcesoria i przybory kuchenne są tam przechowywane, a każda część ma swoją własną przestrzeń.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – mobilna kuchnia zewnętrzna ‘Camp Champ’

Akcesoria kempingowe-sprzęt-zestaw-pudełko-mobilna-kuchnia

Skrzynia wykonana jest z wodoodpornej sklejki i dodatkowo stabilizowana z czterech stron stalowymi listwami. Camp Champ jest fornirowany drewnem sapele (rodzaj szlachetnego drewna z Wybrzeża Kości Słoniowej), co zapewnia szlachetną nutę.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – moduły „Qubiq”

Akcesoria kempingowe -sprzęt-samochód-wózek-bagażnik-moduły

Jednak Qubiq System nie oferuje nic innego jak zwykłe wyposażenie kampera. Tylko – można go wbudować w samochód. Oczywiście auto musi być nieco większe i mieć duży bagażnik. Moduły przypominają szafki kuchenne i mogą być zaprojektowane w dowolnej kombinacji dwóch lub trzech.

Akcesoria i sprzęt kempingowy o funkcjonalnym designie

Na module kuchennym można zamontować wysuwany materac, który w razie potrzeby może służyć jako miejsce do spania. Producent oferuje różne wersje, które można włożyć do dowolnych modeli Citroëna, Forda, Fiata i Opla. Dużą zaletą kamperów, które są oryginalnie produkowane z warsztatu samochodowego, jest to, że moduły można łatwo zamontować i zdemontować, a samochód odzyskuje normalny stan.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – Namiot „Mięczak Nano”

kamping-akcesoria-wyposazenie-namiot-rozkladany-dach-akordeon

Niezwykły namiot „Mollusc Nano” działa na zasadzie akordeonu. Dach może być tylko częściowo zamknięty, całkowicie zamknięty lub otwarty, dzięki czemu może być używany jako mata zewnętrzna z zacienieniem. Elastyczny dach ma otwory, które przepuszczają świeże powietrze, ale nie wodę.

Namiot z rozsuwanym dachem

akcesoria-kampingowe-wyposazenie-projektowanie-namiotu-rozsuwanego-dachu-namiotu

Przezroczyste obszary w poszyciu namiotu służą jako małe okienka, przez które można bezpośrednio podziwiać otaczający krajobraz. Po całkowitym zamknięciu namiot przypomina kokon i oferuje miejsce do spania dla około 3 osób.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – dmuchany materac Comfort Plus

camping-akcesoria-sprzęt-nadmuchiwany-materac-mata-mata-na zewnątrz

Materace dmuchane i maty do spania na pewno przydadzą się podczas doznań na świeżym powietrzu. Comfort Plus łączy te dwa elementy i zajmuje bardzo mało miejsca. Jest wyposażony w specjalną pompkę i można go bardzo szybko napompować i opróżnić.

Nadmuchiwany materac i mata kempingowa w jednym

camping-akcesoria-sprzęt-nadmuchiwany-mata-materac-na zewnątrz

Niezwykłą cechą tego dmuchanego materaca jest to, że składa się z dwóch warstw, które zapewniają wygodę, stabilność i trwałość. Jeśli jedna warstwa ustąpi i ulegnie uszkodzeniu, masz drugą, która zapewnia wystarczającą wytrzymałość.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – wodoodporny hamak Hydro Hammock

kamping-akcesoria-sprzęt-hamak-wodny-whirlpool-mobile-pomysł

Hamaki są szczególnie popularne na zewnątrz i nie bez powodu. Zapewniają miłą atmosferę, mają bardzo prostą konstrukcję i są naprawdę wygodne do leżenia. Hamak „Hydro Hammock” różni się od zwykłych wersji tkaniną. Jest wodoodporny i wyjątkowo trwały.

Używaj hamaka jako mobilnego jacuzzi na kempingu

biwakowe-akcesoria-sprzęt-hamak-whirlpool-woda-projekt-funkcjonalny

Hamak wykonany jest z termoplastycznych, wodoodpornych włókien i można go napełnić ciepłą wodą, co zapewnia odpowiednią pompę. Możesz więc sam zaprojektować elastyczny jacuzzi, a nawet zabrać go ze sobą na kemping.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – pełna przyjemność z kawy z Oomph

kamping-akcesoria-sprzęt-kawa-kuchenka-funkcjonalna-mobilna-na zewnątrz

Oomph to akcesorium kempingowe lub przenośne mini urządzenie dla prawdziwych koneserów kawy. Jest to jednak ekspres, który potrafi odpowiednio przygotować, a nawet podać 384ml kawy. Kubek jest zintegrowany z Oomph, a wszystko, czego potrzebujesz, to gorąca woda i trochę fusów z kawy.

Ekspres do kawy, który możesz zabrać ze sobą wszędzie

biwakowe-akcesoria-sprzęt-kuchenka-kawa-nowoczesny-design-funkcjonalna

Gdy wszystkie składniki znajdują się w kubku, wystarczy nacisnąć i kawa jest już podana. Możesz z niego pić od razu. Działa na zasadzie klasycznego ekspresu do kawy, ale ma bardziej kompaktową konstrukcję w funkcjonalnym kubku na wynos.

Akcesoria kempingowe i sprzęt do gotowania na świeżym powietrzu – Jetboil

akcesoria-kampingowe-sprzęt-kuchenka-gazowa-turystyka

Jetboil oferuje różne warianty systemów kuchenek gazowych, które całkowicie dostosowują się do nieprzyjaznego terenu podczas biwakowania lub wędrówek i oferują wszystko w jednym. Piece, naczynia kuchenne i akcesoria są zaprojektowane tak, aby można je było transportować jako całość. Zestaw można zdemontować podczas użytkowania i można go ustawić praktycznie w dowolnym miejscu.

Kuchenka gazowa zaprojektowana specjalnie na kemping

akcesoria-kampingowe-sprzęt-kuchenka-gazowa-przenośna

Jetboil różni się rozmiarem i składnikami dla jednej lub więcej osób. Wszystkie części są ułożone jedna w drugiej, a tym samym zredukowane do kompaktowych rozmiarów, które można przenosić. Zastosowane materiały są ultralekkie i przeznaczone do sprzętu kempingowego.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – Latarnia Bluetooth „Helix Bluetooth Lantern”

camping-akcesoria-sprzęt-światło-bluetooth-projekt lampy

Każda lista pakowania na kempingu powinna mieć funkcjonalną, przenośną lampę, która wymaga niewiele energii i miejsca. Niewątpliwą zaletą jest również niewielka waga. Latarnia „Helix Bluetooth”, która emituje światło o mocy 250 lumenów i może być sterowana za pomocą smartfona, spełnia wszystkie te wymagania.

Mobilna, funkcjonalna lampa zewnętrzna, którą można ustawić w każdym terenie

camping-akcesoria-sprzęt-lampa-bluetooth-przenośna-piesza-piesza

Korpus przenośnej lampy można wydłużać i skracać zgodnie z zasadą akordeonu. Staje się reflektorem i można go ustawić w dowolnym miejscu za pomocą trzech nóżek.

Akcesoria i sprzęt kempingowy – mobilny głośnik ‘Boom2’

biwakowe-akcesoria-sprzęt-muzyka-głośniki-wodoodporna-konstrukcja

Dobra muzyka to jedno ze wspaniałych doznań na świeżym powietrzu, ale urządzenie powinno być bardzo wytrzymałe, aby nie uległo uszkodzeniu po imprezie. Boom 2 został zaprojektowany właśnie z myślą o tej wiodącej zasadzie. Jest to głośnik bluetooth, który jest wodoodporny i odporny na plamy.

Wodoodporny głośnik idealny na każdą imprezę plenerową

biwakowe-akcesoria-sprzęt-muzyka-głośniki-wodoodporny-zestaw-fajny

Zintegrowana bateria gwarantuje do 15 godzin głośnej muzyki, a każdy w promieniu 30 metrów może samodzielnie odtworzyć kolejną piosenkę. Młodzieńczy design w mocnych kolorach sprawia, że ​​Boom 2, a wysoka wydajność sprawia, że ​​jest to jeden z topowych głośników Bluetooth.