karnawał

Stwórz własny kostium Minionka dla młodszych i starszych: proste instrukcje i wskazówki dotyczące tworzenia

kostium miniona zrobić pomysły inspiracje instrukcje

Sługusy i kreskówka „Ja – po prostu nikczemny” inspirują nie tylko dzieci, ale także ich rodziców i dorosłych na całym świecie. Te urocze stworzenia są bardzo popularne w każdej grupie wiekowej i często są noszone jako aplikacja na T-shirty i inne ubrania w życiu codziennym. Służą również jako prawdziwa inspiracja na Halloween i Mardi Gras. Tym razem jest to świetna okazja, aby przebrać się za żółtego stwora z dużymi oczami i wślizgnąć się w magiczny świat animowanych postaci. Bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, czy dorosłym, każdy może stać się minionkiem na kilka godzin. Najlepsze w tym jest to, że możesz samodzielnie zaprojektować kostium Minionka bez większego wysiłku.

Kostium Minionka dla młodszych i starszych

kostium miniona stwórz sam pomysł całej rodziny

Niezależnie od tego, czy jest duży, czy mały, te same podstawowe elementy należą do kostiumu Minionka. Akcesoria faktycznie tworzą wygląd. Ponadto masz do wyboru przebranie żółtego sługi lub fioletowego potwora, szalonego stwora. Główna różnica polega na kolorze ciała lub żółtym lub fioletowym. Wszystko inne można zinterpretować zgodnie z własnymi preferencjami i dużą wyobraźnią. Jedną z opcji jest pomalowanie ciała lub twarzy farbą do makijażu lub założenie topu z długim rękawem i legginsów w odpowiednim kolorze.

Zrób sobie kostium Minionka

Zrób sobie minion kostium dla dzieci żółty kombinezon

Niezależnie od tego, czy jest to żółty czy fioletowy, każdy Minion jest ubrany w niebieski kombinezon. Jeśli masz w swojej szafie dżinsowe kombinezony, wszystko jest po prostu idealne. Jeśli nie, możesz je zaprojektować samodzielnie, na przykład tymczasowo przyszywając torbę i paski do dżinsów. Do podstawowych elementów Minionków należą również czarne buty i czarne rękawice robocze. Można je stosunkowo łatwo znaleźć lub ewentualnie skopiować. Dużo trudniej jest z włosami Minionków. Potwór ma kręcone fioletowe włosy, a żółty Minion ma tylko kilka zarostu, który wygląda prawie jak łysa głowa.

Zrób sobie kostium miniona dla dzieci, dla dzieci, dla dorosłych kombinezon dżinsowy

Jak zawsze, najważniejsze akcesorium Minionków pojawia się na końcu i bez tego szczegółu wygląd nie jest kompletny. Chodzi o wielkie wyłupiaste oczy i ogromne okulary. Szczególnie nadają się do tego okulary spawalnicze, jeśli są dostępne. Jako alternatywę, szczególnie dla delikatnych dziecięcych oczu, możesz zrobić fałszywe okulary z zakręcanych pokrywek. Nie na ostatnim miejscu jest symbol czy logo Minionków. Można go łatwo nałożyć na blat lub kombinezon lub opcjonalnie wykonać z czarnej taśmy samoprzylepnej i przykleić na nią.

kostium miniona sprawia, że ​​instrukcje dla dzieci

Poniżej przedstawiamy szczegółowe instrukcje na zdjęciach, jak samodzielnie wykonać kostium Minionka dla dzieci lub dorosłych. Procedura jest bardzo podobna, a główną różnicą jest rozmiar. Oferujemy również inspirację dla wyglądu fioletowego potwora dla młodych i starszych.

zrób sobie kostium minionów instrukcje pomysł kaptur kaptur

Zrób sobie kostium stwora instrukcje żółte włosy w kapeluszu

Zrób sobie kostium stwora instrukcje maskuj oko

zrób sobie kostium miniona instrukcje dżinsy ogólnie

zrób sobie kostium minionów kombinezon dżinsowy diy sew

Zrób sobie kostium miniona instrukcje szycia rękawic

Strój Minionka wykonany przez Ciebie

kostium miniona zrób sobie żółty strój dla dorosłych

Fioletowy kostium Minionka dla niemowląt

Zrób sobie kostium miniona, mały fioletowy potwór

Fioletowy kostium miniona dla dorosłych

Zrób sobie kostium miniona fioletowym niezwykle dorosłym pomysłem!

Zrób sobie kostium miniona z fioletowym potworem dla dorosłych

Zrób sobie kostium miniona fioletową perukę potwora diy

Kostium Minionka: wyobraźnia nie ma granic

zrób sobie kostium miniona fioletowe maski kartonowe okulary