karnawał

Stroje dla dzieci Mardi Gras – 11 pomysłów na samodzielne wykonanie

karnawałowe kostiumy dla dzieci instrukcje pomysł Piotruś Pan pszczoła anioł

Proponujemy Ci 8 pomysłów na Stroje Mardi Gras dla dzieci, które możesz zrobić sam za pomocą prostych materiałów z gospodarstwa domowego.

Stroje Mardi Gras dla dzieci – Piotruś Pan

karnawałowe kostiumy dla dzieci robin hood zielony filcowy miecz drewno

Z polaru można zrobić wspaniałe kostiumy karnawałowe dla dzieci. Potrzebne będą: ok. 2 metry zielonego polaru, duży arkusz papieru do nałożenia topu, maszyna do szycia, nożyczki, miarka i czerwony długopis.

Rozmiar odzieży możesz określić na podstawie ubrania, które posiada Twoje dziecko. Połóż go na papierze i nałóż obwód. Wytnij kształt i użyj go, aby nałożyć tył kostiumu na tkaninę, a następnie wyciąć. Następnie przetnij szablon na pół, bo kostium będzie rodzajem marynarki. W tym celu wytnij z tkaniny dwie takie połówki, dodając od 12 do 15 cm, aby przednią część można było później owinąć wokół ciała. Zszyj razem na bokach i na ramionach. Następnie odwróć kostium na lewą stronę, aby szew znajdował się wewnątrz.

Stroje karnawałowe dla dzieci – instrukcja

karnawałowe kostiumy dla dzieci peter pan idea feather red instrukcje szycia

Zmierz rękawy od wewnątrz. Następnie wytnij prostokąt o tej długości (sam określasz szerokość). Te też przyszyj. Teraz możesz wyciąć zygzakowaty wzór na rękawach i rąbku kostiumu. W przypadku czapki zmierz odległość między przodem a tyłem głowy i wytnij dwa trójkąty, dolna krawędź powinna być zakrzywiona. Zszyj je, a następnie dodaj dwa otwory na sprężynkę.

Kostium królika dla dzieci

karnawałowe kostiumy dla dzieci dziewczyna pomysł na zwierzę uszy diy

Ten pomysł jest trochę prostszy. Potrzebujesz: trochę sztucznego futerka, waty lub innego materiału do wyściełania oraz wełnianej czapki lub opaski/wstążki dla dziecka. Z pewnością wszystkie te rzeczy możesz znaleźć gdzieś w swoim domu.

Zrób kostium zwierzęcy

karnawałowe kostiumy dla dzieci uszy królika futrzana czapka czerwona szyć

Wytnij cztery uszy tego samego rozmiaru ze sztucznego futra. Zszyj je razem, pozostawiając dolną część nadal otwartą (ponownie upewnij się, że szew jest wewnątrz!). Następnie używasz tego do wpychania waty, aby uszy mogły wystawać. Przyszyj uszy do czapki, a kostium jest gotowy!

Stroje Mardi Gras dla dzieci – starzec z kreskówki Pixar “Above”

karnawał-kostiumy-dzieci-zrób-sam-film-up-pixar-starzec

Ten uroczy kostium Mardi Gras został zainspirowany kreskówką Pixara „Above”. Do stroju znajdź spodnie i kardigan z dziecięcej garderoby i nie zapomnij o emblematycznej muszce. Zdobądź te kolorowe balony z helem i stare okulary ze stałą oprawką, z których wcześniej zdjąłeś okulary. Możesz po prostu sprawić, by chodzik wyglądał, jakby był zrobiony z plastikowych rurek. Ważnym szczegółem są piłki tenisowe na nogach chodzika. Przywiąż balony do spodni dziecka, aby pozostały za nim.

karnawałowe kostiumy dla dzieci zrób to sam

Zrób sam kostium ninja dla dzieci

karnawał-kostiumy-dzieci-ninja-kostium-ułatw sobie

Ten kostium ninja to bardzo prosty, ale ciekawy pomysł na karnawałowy kostium zrób to sam. Do tego potrzebujesz nieco większej piżamy i pasa karate. Możesz zrobić miecz ninja do kostiumu ze starego makaronu do pływania i odrobiny włóczki.

DIY kostium astronauty dla Mardi Gras

kostiumy-karnawalowe-dla dzieci-zrób-zrób-to-astronauta-kostium-plastikowe-butelki-filc

Jeśli Twoje dziecko marzy o zostaniu kosmitą, gdy dorośnie, możesz spełnić marzenie dla Mardi Gras za pomocą odpowiedniego kostiumu. Jetpack można łatwo majstrować z tektury, plastikowych butelek i filcu. Alternatywnie możesz użyć puszek zamiast plastikowych butelek. Instrukcje podano poniżej.

Stroje karnawałowe dla dzieci – kostium kosmonauta do samodzielnego wykonania

Chłopiec dla dzieci sam tworzy kostiumy karnawałowe

Materiały: białe spodnie i koszula, 2 puste puszki, 2 korki do wina, taśma, klej, czapka imprezowa – 2 szt., serpentyny / w kolorze czerwonym, pomarańczowym i żółtym / srebrnym

Instrukcje: Odetnij taśmę i taśmę wzdłuż nóg i ramion. Przyklej Party Huts do dna każdej puszki, aby przybrała kształt rakiety, i przyklej korki od wina do puszek, aby się ze sobą połączyły. Odłóż to na bok, aby wyschło. Gdy cała konstrukcja wyschnie, można ją pomalować srebrnym sprayem /nieszkodliwym dla domu/. Pokrój serpentyny na kawałki, każdy o długości 30 cm, i przyklej je do drugiej strony puszek. Zdjęcie/.

Stroje Mardi Gras dla dzieci – Szalony naukowiec

Sam rób kostiumy

Materiały: biała koszula dla dorosłych / ale dostępny najmniejszy rozmiar /, papierowe torby na płyty CD, klej, rękawiczki do czyszczenia

Instrukcje: Przyklej papierowe kieszenie do koszuli tak, aby wyglądały jak kieszenie koszuli. Napełnij butelkę gumowatymi misiami – i gotowe!

Stroje karnawałowe dla dzieci – motyl

Pomysł na kostiumy karnawałowe dla dzieci

Materiały dla Stroje Mardi Gras dla dzieci – czarne rajstopy i koszula, 4 wieszaki, czarne torby, klej filcowy, papier samoprzylepny w kolorze pomarańczowym, białym i złotym, taśma dwustronnie klejąca, nożyczki, taśma transparentna do pakowania.

Instrukcje: Przyklej wieszaki tak, aby przypominały skrzydła motyla. Do końców wieszaka można przykleić klej filcowy. Przykryj skrzydła czarnymi workami i przyklej końce taśmą klejącą. Pozwól swoim dzieciom wyciąć wzory z pomarańczowego papieru samoprzylepnego. Udekoruj skrzydła złotymi i białymi dekoracjami. Przyklej skrzydełka do dziecięcej koszulki za pomocą taśmy i filcu samoprzylepnego. Kompletny! Możesz również ozdobić czarną opaskę.

Instrukcje: Przyklej papierowe kieszenie do koszuli tak, aby wyglądały jak kieszenie koszuli. Napełnij flaszkę gumowatymi misiami – i to Stroje Mardi Gras dla dzieci są gotowi!

Stroje dla dzieci Mardi Gras – superbohater

Sam twórz kostiumy karnawałowe

Materiały: ręcznik / lub torba /, kolorowy papier samoprzylepny, taśma klejąca

Instrukcja: Wytnij z papieru samoprzylepnego pierwszą literę imienia dziecka i przyklej ją z przodu koszulki. Zaklej ręcznik wokół rękawów taśmą.

Kostiumy karnawałowe dla dziewczynek – kostium anioła

Dzieci same tworzą karnawałowe pomysły

Materiały: złoty drut do czyszczenia odpływów, ołówek, filtry do kawy, biały karton, białe koronki, klej, szczypce do dziurkowania.

Instrukcje: Skręć złoty drut w kształcie aureoli. Wytnij z kartonu dwa skrzydła anioła, które są ze sobą połączone / i wykonaj cztery otwory w kartonie – połącz sznurowadła, aby dziecko mogło nosić skrzydła anioła na ramionach. Złóż filtry do kawy na pół i sklej jak pokazano na zdjęciu – więcej Stroje Mardi Gras dla dzieci poniżej:

Karnawał dla dzieci – sam stwórz kostiumy karnawałowe

śliczne kostiumy dla dzieci - pszczoła

Materiały: czarna bluzka i rajstopy, czarny drut, 2 wieszaki, przezroczyste torby, opaska na głowę

Instrukcje:  Przyklej trzy szerokie paski i kilka wyciętych liter B z przodu czarnej bluzki żółtą taśmą. Zrób skrzydełka z drutu i przykryj je workami. Sklej końce razem. Przyklej dwa kawałki czarnego drutu o równej długości do opaski.