karnawał

Przebierz się za Indianina na Mardi Gras: pomysły i instrukcje dotyczące kostiumu

indianie na karnawałowe kostiumy-instrukcje-pióra-akcesoria do makijażu

Indyjski strój karnawałowy to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych strojów dla młodych i starszych, a także dla kobiet i mężczyzn. Możesz szybko ułożyć ten klasyk wśród kostiumów karnawałowych, samodzielnie szyjąc kostium i samodzielnie dopasowując akcesoria. Aby to ułatwić i uzyskać wspaniały efekt, przygotowaliśmy kilka instrukcji, dzięki którym możesz samodzielnie wykonać akcesoria, takie jak nakrycia głowy, biżuteria i inne rzeczy dla Indian na karnawał. Zmień się w indyjskiego wodza lub zaprojektuj popularny kostium Pocahontas.

Indianie dla Mardi Gras – ubrania

indianie na karnawałowe ponczo-zrób-sam-kostium-pomysł-tkanina

Jeśli chcesz sam zrobić kostium w formie Indianina dla Mardi Gras, najpierw potrzebujesz odpowiedniego ubrania. Oprócz różnych gotowych kurtek lub kamizelek wykonanych z zamszu i z frędzlami, bardzo odpowiednie jest również ponczo. Indyjskie ponczo na karnawał można z łatwością zrobić samemu. Potrzebujesz do tego kwadratowego kawałka materiału w neutralnym, naturalnym kolorze.

Indianie na karnawał – stwórz własne poncho

indianie na karnawałowe instrukcje-tkaniny-cięte-kwadrat-bez-szycia

Takie ponczo nadaje się zarówno do indyjskiego stroju dla dzieci, jak i dla dorosłych. Po prostu weź tkaninę w odpowiednim rozmiarze. Złóż górny róg w dół i wytnij otwór w zagięciu, przez który zmieści się głowa. Pozostałe dwie strony są nacięte, aby stworzyć frędzle, które idealnie pasują do Indian w Mardi Gras.

Indyjskie nakrycie głowy wykonane z filcu

indianie na karnawał majsterkować-zrób-zrób-to-instrukcje-nakrycia głowy-dla dzieci-pomysł

Indyjski strój dla dziecka może być nieco bardziej kolorowy i zabawny. Na przykład nakrycie głowy można również cudownie majsterkować filcem. Dzięki temu jest lżejszy i łatwiej go przenosić. Wytnij szablon w kształcie piórka, a następnie wytnij z filcu kolorowe piórka. Opaska jest również wykonana z filcu i jest wycinana, jak pokazano powyżej. Zszyj pióra jak pokazano w instrukcji.

Instrukcje tworzenia

indianie na karnawałowe nakrycia głowy-filcowe-dzieci-kostium-kolorowe

Uzupełnij Indian Mardi Gras

indyjski-karnawał-makijaż-pomysły-dzieci-kobiety-mężczyźni

Strój można również poszerzyć o odpowiedni makijaż indyjski. Jeśli chcesz zaprojektować twarz Indianina na Mardi Gras, masz różne możliwości. Paski, linie i kropki nadają się do malowania wojennego. Malowanie twarzy dla Indian może być z kolei bardziej zabawne. Makijaż malarstwa indyjskiego można wybrać zarówno prosty, jak i bardziej skomplikowany. Wszystko zależy od tego, co lubisz. Zobacz poniższy film, aby uzyskać instrukcje. Alternatywnie można zrobić indyjską maskę na karnawał.

Indyjska farba wojenna na karnawał z instrukcjami

Indyjskie nakrycie głowy z piór na karnawał

indyjski-karnawał-główny-nakrycia głowy-pióra-mężczyźni-kobiety

Takie nakrycie głowy z piór jest oczywiście bardzo fascynujące. Właściwie tradycyjnie tylko mężczyźni z plemienia mogą nosić nakrycie głowy. Jeśli chodzi o kostium karnawałowy, kobiety również lubią używać tego akcesorium. W przypadku tego wariantu dla Indianina w Mardi Gras najpierw potrzebujesz szablonu, za pomocą którego możesz następnie wyciąć materiał filcowy.

Karnawałowe przebranie z piórami

indian-karnawał-inspiracja-pomysły-majsterkowania-instrukcje-majsterkowania-karnawał-przebranie

Do nakrycia głowy Indian na Mardi Gras potrzebne są jeszcze dwa elementy, które można zobaczyć powyżej. Owiń pióra filcem po pokryciu tkaniny klejem. Graj bezpiecznie, a następnie zawiąż filcową tkaninę sznurkiem. Ile z tych piór potrzebujesz, zależy od rozmiaru nakrycia głowy. Ale oblicz na około 60 sztuk.

Zrób własne nakrycie głowy

indianie-karnawał-pióra-klej-zrób-to-sam-akcesoria-przebranie-glow-stymulacja

Pióra są następnie przyklejane do wąskiego materiału filcowego. Zacznij od długich piór, a następnie zakończ krótszymi po prawej i lewej stronie. Następnie ponownie posmaruj pióra klejem, nałóż więcej kleju na mniejszy kawałek filcu i zakryj nim widoczne zwoje (kile). Pozwól klejowi trochę wyschnąć, zanim przejdziesz do instrukcji dla Indian dla Mardi Gras.

Świętowanie karnawału z indyjskim nakryciem głowy

indyjski-karnawał-filc-dekoracja-wzór-trójkąty-kolorowe

Ten kawałek filcu jest następnie pokryty najpierw białymi, a następnie czarnymi piórami. Pozostawiając to do wyschnięcia, wykonaj ozdobną taśmę, do której możesz również użyć filcu. Najlepszym sposobem na zaprojektowanie wzoru jest użycie koloru pushera. Podkładki 3D są również dobrze dopasowane. Następnie przyklej wstążkę do nakrycia głowy i masz świetny dodatek dla Indianina na karnawał.

Indyjska opaska na karnawał

indyjski-karnawał-damski-opaska-klej-akcesoria-indyjski-kostium

Prostszym wariantem jest wykonanie prostej opaski z piórami. Dla Indianina w Mardi Gras możesz użyć gotowej opaski na głowę lub zrobić na drutach. Następnie przyklejasz do niego pióra. Alternatywnie możesz również wykonać dowolne indyjskie akcesoria do włosów do Mardi Gras, które są szczególnie odpowiednie dla kobiet. Użyj do tego skórzanych sznurków, piór i kolorowych koralików. Możesz go użyć na przykład do tworzenia plecionych fryzur.

Opaska dla dzieci

indyjski-karnawał-opaska-sztuczny-pióro-skórzany pasek

Ta opaska doskonale nadaje się do tworzenia akcesoriów do stroju dziecięcego, a także dla dorosłych. Użyj starego skórzanego paska z odciętą klamrą. Otwórz dwie warstwy skóry i zamocuj pióra w pęknięciu klejem. Na obu końcach paska przymocuj sznurek, który posłuży do przywiązania opaski do głowy. Dla Indianina na karnawał dla dorosłych wystarczy użyć naturalnych piór.

Buty do kostiumu

indyjskie-karnawałowe-buty-zamszowe-pomysły-karnawałowe

Indyjskie buty na karnawał również powinny być wykonane z brązowego zamszu. Frędzle sprawiają, że wygląd jest jeszcze bardziej autentyczny, ale nie są wymagane. Możesz kupić takie buty lub przeprojektować stare zamszowe buty dla Indian na karnawał i ozdobić je frędzlami. Mochasyny możesz uszyć samodzielnie.

Torba na strój indiański

indian-karnawał-prosta-torba-majster-bielizna

Indyjska torba na Mardi Gras może być bardzo przydatna. W końcu w ten świąteczny dzień będziesz musiała zabrać ze sobą kilka rzeczy, czy to telefon komórkowy, przybory do makijażu czy portfel. Torba powinna oczywiście pasować do tematu. Użyj płóciennej torby lub ubierz płócienną torbę. Przy lżejszej tkaninie lnianej można wtedy wykonać takie punkty przez przyszycie lub przyklejenie.

Tinker Indyjska biżuteria na karnawał

indian-karnawał-biżuteria-druciarz-drut-instrukcje-przyczepa-turkus

W przypadku biżuterii ważne jest użycie naturalnych materiałów, takich jak skóra i kolorowe perły, aby pasowała do indyjskiego motywu karnawałowego. W szczególności w biżuterii nie powinno zabraknąć koloru turkusu. Z Drat wykonasz piękny indyjski naszyjnik na karnawał. Zagnij drut zgodnie z powyższymi instrukcjami. Uderz w płatki kwiatu płasko młotkiem.

Zrób sobie biżuterię za pomocą drutu

indian-karnawał-biżuteria-łańcuch-kwiat-turkus-kamienie

Następnie turkusowe kamienie w kształcie łezki nawleczone są na okrągły kawałek drutu, który z kolei jest przymocowany do kwiatka. Gotowy wisior można następnie powiesić na dowolnym łańcuszku, który może być również wykonany ze skórzanego sznurka. Świetny pomysł na strój indiański. Z tym łańcuszkiem otrzymasz idealne akcesorium dla Indianina na karnawał.

Nakrycie głowy z piór szefa – instrukcje tutaj.

Nakrycie głowy z filcu – instrukcje tutaj.