karnawał

Makijaż w czerwieni i bieli na karnawał – porady i pomysły na oryginalne stylizacje

Do karnawałowego makijażu w czerwono-białych pomysłach i wskazówkach

Czerwień i biel to kolory karnawału w Kolonii. Ale nawet jeśli nie świętujesz w tym regionie, możesz wykorzystać tę ciekawą kombinację kolorów i ułożyć ciekawy makijaż, który wykracza poza okolice oczu. Niezależnie od tego, czy chcesz spróbować czegoś prostego, czy odważysz się spróbować czegoś bardziej skomplikowanego, zależy od Ciebie.W każdym razie czerwono-biały makijaż jest odpowiedni dla każdego i dlatego może być używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, aby dopasować każdy kostium Kompletny makijaż . Zebraliśmy kilka inspiracji, abyś mógł szybko dokonać właściwego wyboru lub wymyślić coś łatwiej. Więc jeśli chcesz nałożyć czerwono-biały makijaż na karnawał, te mogą być bardzo pomocne. Jeśli z drugiej strony nadal nie jesteś pewien, jak zaprojektować swoją twarz na Mardi Gras, poniższe przykłady mogą Cię nawet przekonać. Aby makijaż trwał cały dzień, mamy kilka wskazówek dotyczących podstaw makijażu.

Makijaż karnawałowy w czerwieni i bieli – podstawy

oryginalne pomysły na karnawałowy makijaż w czerwieni i bieli

Bez względu na to, czy robisz makijaż na karnawał w kolorze czerwonym i białym oraz w Kolonii, w innym miejscu, czy też używasz innych kolorów, jest jedna rzecz, której zawsze powinieneś się trzymać, a jest to użycie wysokiej jakości makijaż. Karnawał jest dziki i twój makijaż też powinien to przetrwać. Kto chce nagle znaleźć się przed lustrem z rozmytym lub spływającym makijażem po ciężkiej, choć zabawnej pracy? Powróć więc do dobrego, karnawałowego makijażu, z którym taka wpadka nie może się zdarzyć nawet przy dużym poceniu się i śmiechu. Makijaż karnawałowy również powinien być wysokiej jakości, aby mieć pewność, że jest przyjazny dla skóry. Ale najlepiej wcześniej spróbować tego na grzbiecie dłoni. Zawsze powinieneś uważać na dzieci. Należy również zwrócić uwagę na datę ważności. Nie istnieje bez powodu. Jeśli więc chcesz ponownie wykorzystać stary makijaż z zeszłego roku, upewnij się, że nadal jest trwały.

Przed przystąpieniem do makijażu obowiązkowo należy zastosować krem ​​nawilżający do skóry. To również pielęgnuje skórę i sprawia, że ​​noszenie makijażu jest wygodniejsze. Po samodzielnym wykonaniu makijażu pamiętaj, że Twoja skóra też musi oddychać. Tutaj w grę wchodzi jakość wybranego makijażu. Ponieważ lepiej jest, gdy wystarczy jedna warstwa makijażu, niż nakładać kilka, aby uzyskać kryjące kolory. Zwłaszcza, gdy używasz czerwieni i bieli (lub innych kolorów), aby nadrobić większe obszary twarzy na karnawał, oznacza to: im mniej, tym lepiej!

Ekstrawagancko uzupełnij oczy czerwonym tuszem do rzęs i białymi brwiami

Z kolei utrwalający spray lub puder zapewnią długie utrwalenie, aby nie mogło ich zabraknąć w Twojej osobistej ofercie do karnawałowego makijażu. Te (potrzebujesz tylko jednego z dwóch) są spryskiwane lub sproszkowane na gotowy makijaż na samym końcu i utrwalają makijaż. Potem ani pot, ani inne wilgotne czynniki nie wpływają na twoją stylizację i możesz w pełni cieszyć się imprezą.

Makijaż karnawałowy w kolorze czerwonym i z białymi włosami

Teraz dobrze przeżyłeś karnawał. Po niekończących się tańcach i innych zabawnych rzeczach wracasz do domu wieczorem lub nawet w środku nocy i jesteś tak zmęczony, że chcesz od razu iść spać. Gdyby tylko nie było dużo makijażu… Więc większość jest szybko usuwana i kładziona do łóżka. Ale to nieprawda. Skóra po całodziennym pokryciu potrzebuje odpoczynku, a to można uzyskać tylko po całkowitym i ostrożnym zmyciu makijażu. Bez wymówek! Następnie ponownie nałóż krem ​​nawilżający i możesz iść spać z czystym sumieniem.

Bez motywowego makijażu na karnawał w czerwieni i bieli

Karnawałowy makijaż oczu z białym cieniem i czerwonymi ustami

Jeśli chcesz teraz nałożyć swój czerwono-biały makijaż na karnawał, masz wybór: czy masz przedstawić określony motyw lub określoną rolę, aby pasował do kostiumu, czy wolisz stworzyć coś własnego bez motta? Dzięki tym ostatnim możesz puścić wodze fantazji. Od prostego makijażu oczu z eyelinerem, tuszem do rzęs i cieniem do powiek po bardziej skomplikowane wzory i motywy na całą twarz, wszystko jest możliwe. Czerwone usta i biała buzia, geometryczne motywy i cokolwiek jeszcze wymyślisz, mogą zrobić ogromne wrażenie. Następnie możesz odpowiednio dobrać strój.

Czarny prawdopodobnie jako trzeci kolor

Twarz do karnawałowego makijażu w czerwono-białej kolorystyce i czerni do ust

W niektórych przypadkach dwa kolory czerwony i biały nie wystarczą. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy chcesz na przykład lepiej podkreślić kontury. Wtedy kolor czarny może być bardzo pomocny. To nie kradnie show pozostałym dwóm, więc nadal stają się głównymi kolorami i mogą być postrzegane jako takie. Możesz również użyć czerni do makijażu ust lub rzęs. Tylko upewnij się, że używasz czerni naprawdę tylko jako akcentu. Należy nałożyć większość makijażu na karnawał w kolorze czerwono-białym.

Makijaż na karnawał w czerwieni i bieli oraz z dodatkami

Makijaż na karnawał w kolorze czerwonym i białym z dżetów i dżetów

Prosty makijaż, w którym łączysz czerwień i biel, możesz urozmaicić kilkoma dodatkami. Oprócz sztucznych rzęs takimi akcesoriami mogą być cyrkonie. Są one po prostu przyklejane do skóry specjalnym klejem i mogą ozdobić okolice oczu i brwi. Cyrkonie są również bardzo popularne na ustach. Brokatem w formie pudru możesz również ustawić ciekawe akcenty. W bieli są bardziej subtelne, w czerwieni odpowiednio bardziej rzucają się w oczy. Srebro jest również odpowiednie, jeśli używasz czerwono-białego makijażu na karnawał, ponieważ jest to kolor neutralny i zwykle jest biały. Po prostu wymyśl coś ciekawego i wypróbuj na kilka dni przed Karnawałem, aby mieć pewność, że na samych wakacjach wszystko ułoży się tak, jak sobie wyobrażałeś.

Malowanie twarzy z motywem

Clown nadrabia karnawał z czerwienią

Jeśli chciałbyś reprezentować określoną postać swoim kostiumem, a jednocześnie chciałbyś nałożyć makijaż na karnawał w kolorze czerwonym i białym, to masz odpowiedni wybór postaci, do których pasuje ta kombinacja kolorystyczna dwóch kolorów doskonale. Z jednej strony jest to oczywiście klasyczny klaun. Nie ma znaczenia, czy robi ponurą minę, czy jest szczęśliwy (co jest szczególnie preferowane w przypadku Karnawału). Idealnie pasują do siebie czerwień i biel. Twarz jest po prostu biała, podczas gdy usta, oczy i nos możesz nadać czerwienią. Można również dodać kilka dodatkowych wzorów. Co powiesz na czerwone linie jak na powyższym obrazku, kropki, trójkąty lub wzór w kratkę?

Przebierz się za gejszę na karnawał i załóż białą twarz

Jeśli chcesz nadrobić karnawał w czerwieni i bieli, gejsza jest również świetna jako przebranie, ponieważ tradycyjnie tworzy białą twarz. Usta są wtedy podkreślone na czerwono. Jeśli chcesz, możesz użyć czerwonego koloru, aby podkreślić oczy i brwi. Możesz również wypróbować to wcześniej. Ale nie eksperymentuj sam na Mardi Gras, wtedy nie będziesz miał na to czasu.

Mim po prostu malował się na czerwono, czarno-biało

Stary dobry mim to również idealne przebranie, do którego można użyć czerwono-białego makijażu. Podobnie jak w przypadku gejszy i klauna, podstawą jest tutaj biała twarz. Oprócz czerwieni do ust i ewentualnie policzków, potrzebujesz również czerni jako trzeciego koloru, którym możesz podkreślić oczy. Często zdarza się, że pantomima jest zaakcentowana łzami, które zwykle maluje się czarnym makijażem, ale w tym przypadku może być również czerwony. Świetnym pomysłem na usta jest również sprawienie, aby jedna połowa uśmiechała się, a druga była smutna.

Mężczyźni na karnawał nakładają się na czerwono-białe makijaże

Makijaż karnawałowy czerwono-biały męski ze sztucznymi rzęsami i indyjskimi motywami

Nawet jeśli ma sprawiać wrażenie, że czerwono-biały makijaż dla Mardi Gras jest odpowiedni tylko dla kobiet, to w żadnym wypadku tak nie jest, jak widać na powyższym obrazku. Panowie też mogą wymyślić coś ciekawego z tym pięknym zestawieniem kolorystycznym. W związku z tym klaun jako klasyk i pantomima są bardzo odpowiednie. Jeśli chcesz się pośmiać podczas karnawałowego festiwalu, możesz wybrać gejszę. W końcu karnawał to szalony biznes, więc wszystko jest dozwolone. Indywidualny projekt makijażu, który wymyśliłeś, jest również możliwy, jeśli na karnawał założysz makijaż w kolorze czerwonym i białym.

Pomysł na karnawałowy makijaż dla mężczyzn z czerwonym pudrem do oczu

Pomysły na karnawał z makijażem serduszka, całujących ust i oczuIndyjskie pomysły na makijaż w czerwono-pomarańczowych i białych akcentach z liniami i kropkamiNakrycie głowy w kwiaty jako połączenie z makijażem indyjskimoryginalny makijaż oczu z czernią, czerwienią i bielączerwona linia makijażu i czarne ustaWzory pasków i eyeliner do makijażu na karnawałPrzebierz się za Indian z czerwono-białym makijażemwymyślne pomysły na karnawałowy makijaż ze sztucznymi rzęsamiprosta inspiracja czerwonym karnawałowym makijażem oczudobierz odpowiedni makijaż do przebrania w kolorze czerwonym, białym i czarnymMakijaż pół twarzy i odcienie czerwieniUzupełnij serca w czerwono-białej peruce na karnawałładne motywy do makijażu twarzy i oczu z dżetów i piór