karnawał

Makijaż Panda: proste instrukcje makijażu dla dorosłych i dzieci

Niezależnie od tego, czy jest to karnawał, przyjęcie urodzinowe dla dzieci, czy impreza kostiumowa dla dorosłych: tylko odpowiedni makijaż karnawałowy sprawia, że ​​kostium jest kompletny. Dziś wyjaśnimy krok po kroku, jak zrobić pandę. Przygotowaliśmy instrukcje makijażu dla dorosłych i dzieci.

Makijaż Panda: niezbędny makijaż

Panda nakłada makijaż na kobiece pomysły na karnawałowy makijaż

Chciałabyś zrobić makijaż w postaci misia pandy na specjalną okazję? Wtedy potrzebujesz odpowiedniego makijażu. W tym celu w sklepach rzemieślniczych sprzedaje się specjalne makijaże karnawałowe lub teatralne. Kolory do bodypaintingu doskonale sprawdzają się również dla dorosłych, dla dzieci dostępne są aqua make-up kolory, których tolerancja skóry została potwierdzona dermatologicznie. W przypadku dzieci możesz również użyć tak zwanych ołówków do makijażu. Bazują na tłustym makijażu i można je szybko i łatwo nałożyć. Rozpuszczalne w wodzie kolory do makijażu są również idealne dla niecierpliwych dzieci i niedoświadczonych rodziców. Jeśli chcesz umalować twarz pandy, możesz również użyć zwykłego makijażu. Do tego potrzebujesz również:

  • gąbka
  • płaska szczotka
  • drobny pędzel

Makijaż oczu pandy: instrukcje makijażu dla dorosłych i dzieci w szkole podstawowej

Instrukcje do makijażu Panda proste pomysły

Najpierw za pomocą gąbki nałóż białą farbę teatralną na twarz. Zanim nałożysz makijaż na oczy pandy, musisz nadać brwiom odpowiedni kształt. Śledź je ołówkiem do brwi.

Makijaż oczu pandy: instrukcje

Instrukcja makijażu Miś Panda dla kobiet Krok 1

Następnie na górną powiekę nałóż biały cień i rozetrzyj go za pomocą gąbeczki. Następnie za pomocą płaskiego pędzelka nałóż ciemnoszary cień wzdłuż załamania powieki i wmasuj go w.

Jak nakładać makijaż jako panda: prosty przewodnik po makijażu

Instrukcja makijażu dla kobiety Panda krok 2

Ustaw akcenty brokatowym cieniem do powiek, podkreśl rzęsy tuszem do rzęs, a oczy pandy są gotowe. Przy okazji, jeśli nie masz ciemnego cienia, możesz zwilżyć pędzel do makijażu i za jego pomocą nałożyć farbę w sztyfcie do makijażu. Opcjonalnie możesz pomalować obszar wokół oczu na czarno.

Kobieta jako panda wykonująca makijaż Instrukcja makijażu karnawałowego

Teraz nałóż na jej usta ciemną szminkę. Jeśli nie masz ciemnej szminki, możesz użyć kremowego cienia do powiek lub sztyftu do makijażu. Aby kolor trwał dłużej i nie rozmazywał się podczas mówienia, możesz najpierw nałożyć na usta korektor lub bazę.

Makijaż twarzy Panda Instrukcja makijażu karnawałowego krok 3

Na koniec użyj cienkopisu lub cienkiego pędzla, aby narysować nos w kształcie serca. Wypełnij kontury czarną farbą.

Makijaż jako instrukcja pandy

Ułóż włosy tak, aby pasowały do ​​makijażu pandy i załóż biały sweter ze sztucznego futra, aby stworzyć i dopełnić pożądany wygląd. Wskazówka: ten pomysł na makijaż można dowolnie zmieniać. Na przykład możesz narysować dwie linie, które łączą nos serca z ustami, a następnie kończą się w dwóch kącikach ust.

Makijaż twarzy Panda: kolejny przewodnik dla dorosłych

Makijaż twarzy jak panda z makijażem karnawałowym

Jeśli już wcześniej malowałeś twarz, możesz łatwo opanować następny pomysł. Na początku po prostu nałóż białą farbę teatralną na całą twarz. Następnie narysuj kontury ust, nosa i okolic oczu drobnym pędzelkiem i akwamakijażem i pomaluj je czarnymi kredkami do makijażu. Wreszcie kredkami do makijażu możesz pomalować detale, takie jak futro czy uszy.

Makijaż Panda: proste instrukcje dotyczące karnawałowego makijażu dla dzieci

Dzieci uwielbiają malować się na Mardi Gras, na urodzinach i na przyjęciach w przedszkolu. Ale nie wszyscy rodzice są wielkimi mistrzami sztuki rysowania. Następny pomysł na makijaż jest bardzo prosty i przy odrobinie praktyki nawet niedoświadczonym początkującym uda się odnieść sukces. Ponieważ jednak makijaż trzeba nakładać na całą twarz, należy najpierw przetestować makijaż na przedramieniu dziecka. Nałożyć na skórę dziecka i pozostawić na godzinę. Jeśli w tym okresie nie ma alergii, skóra nie swędzi i nie widać zaczerwienienia, można zastosować makijaż. Ale najpierw musisz nałożyć podkład. Najlepsze do tego celu są tłuste kremy. W ten sposób chronisz delikatną skórę dziecka przed warunkami atmosferycznymi i jednocześnie zapewniasz, że makijaż nie rozmazuje się. Następnie można wykonać makijaż na bazie tłuszczu i za pomocą gąbki nałożyć białą farbę na twarz. Następnie za pomocą czarnej kredki do makijażu narysuj czarne kółka wokół oczu i wypełnij je makijażem wodnym. Makijaż należy usunąć nie później niż 6 godzin po nałożeniu makijażu na twarz dziecka. W zależności od koloru, którego użyłeś, makijaż możesz zmyć wodą, mydłem lub olejkiem dla dzieci.

Trzeba przyznać, że robienie makijażu na karnawał lub Mardi Gras to świetna zabawa. Również na przyjęciach urodzinowych dla dzieci istnieje możliwość przebrania się i nałożenia makijażu jak zwierzę. Zwłaszcza w czasach Corony jest to mile widziana zmiana dla dzieci.

Prosty pomysł na makijaż twarzy pandy: tylko makijaż ust i nosa

Umaluj się jak panda i załóż kostium pandy